JeepForum.cz
Výměna turba? - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: WJ / WG - Grand Cherokee 1999-2004 (/forumdisplay.php?fid=96)
+---- Fórum: WJ / WG - Dotazy a ostatní, zatím nezařazené (/forumdisplay.php?fid=103)
+---- Téma: Výměna turba? (/showthread.php?tid=7431)

1 2


RE: Výměna turba? - standa.t - 27-01-2019 05:22 PM

(27-01-2019 04:39 PM)JaneK napsal(a):  Silene problemy Chehták
Pokud se v tom primo nevyzivas, je lepe problemy neopakovat. Moje rada:
1) zjistit pricinu proc odeslo *
2) nove turbo za 6tis? Dal bych urcite nove, pokud auto nepotrebujes prodat v chodu. Servisum neveris a repasnim firmam veris? Vzdyt to repasuji v kazde druhe stodole s obrovskym rozsahem kvality. Jak kvalitou komponentu tak prace.
3) pri vymene urcite vycisti a kontroluj pruchodnost trubicky tlakoveho oleje *, napeceni a pod. jinak budes menit turbo znovu. Novy olej samozrejnosti.
4) s houkajicim turbem nejezdi, jak si jednou nasaje pres lozisko olej, budes za 10 minut menit krome auta i cely motor
Mnoho zdaru PalecNahoru
...ale ten zátah v tu chvíli, je nezapomenutelnej zážitek PalecNahoru Chehták
...
mě na alfe stačilo jenom měnit žhavičky, motor to přežil v pohodě -VMko Mrkálek


Výměna turba? - whitedevil - 27-01-2019 05:34 PM

Ja tento konkretni motor neznam... Ale urcite bude treba sundat vejfuk nebo tak neco...
Kazdopadne pokud ses trochu zrucnej nemel by to bejt problem...

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk


RE: Výměna turba? - radio8 - 27-01-2019 05:39 PM

(27-01-2019 05:34 PM)whitedevil napsal(a):  Ja tento konkretni motor neznam... Ale urcite bude treba sundat vejfuk nebo tak neco...
Kazdopadne pokud ses trochu zrucnej nemel by to bejt problem...

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Díky moc


RE: Výměna turba? - JaneK - 27-01-2019 05:48 PM

(27-01-2019 05:22 PM)standa.t napsal(a):  
(27-01-2019 04:39 PM)JaneK napsal(a):  Silene problemy Chehták
Pokud se v tom primo nevyzivas, je lepe problemy neopakovat. Moje rada:
1) zjistit pricinu proc odeslo *
2) nove turbo za 6tis? Dal bych urcite nove, pokud auto nepotrebujes prodat v chodu. Servisum neveris a repasnim firmam veris? Vzdyt to repasuji v kazde druhe stodole s obrovskym rozsahem kvality. Jak kvalitou komponentu tak prace.
3) pri vymene urcite vycisti a kontroluj pruchodnost trubicky tlakoveho oleje *, napeceni a pod. jinak budes menit turbo znovu. Novy olej samozrejnosti.
4) s houkajicim turbem nejezdi, jak si jednou nasaje pres lozisko olej, budes za 10 minut menit krome auta i cely motor
Mnoho zdaru PalecNahoru
...ale ten zátah v tu chvíli, je nezapomenutelnej zážitek PalecNahoru Chehták
...
mě na alfe stačilo jenom měnit žhavičky, motor to přežil v pohodě -VMko Mrkálek

VM je jina liga. Kdyz jsem v anglii objevil nove turbo za 15 na Panthera, chtel jsem ho koupit pro strycka prihodu. Anglan mi sdelil, ze na 2,8 turbo nikdy neodejde, tim z obchodu seslo Chehták