JeepForum.cz
Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Obecně (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: JTO - Ostatní, přesněji nezařazené (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Téma: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. (/showthread.php?tid=4199)

1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Harley - 25-11-2014 07:48 PM

(25-11-2014 07:44 PM)JaneK napsal(a):  CRD sundavam uz dva roky. Lakyrnik ( neni to nikdo odtud) neni schopen nastrikat 4 pismena cernou krupickou. Ale uz to ma v plnici. Takze tam zustane jen R (Rubicon) a ostatni pujdou pryc , protoze nevim co znamenaji.Nevěřícník

Tak týhle fráze bych se hodně bál. To mě občas budívá ze spaní. Stejně strašidelný,jako Ebola.Depresníček


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - JaneK - 25-11-2014 07:50 PM

Ja se ji kdysi take bal, dnes mi je to jedno bo nevim co to znamena Chehták


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Harley - 25-11-2014 07:51 PM

valim_se_smichy


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - standa.t - 25-11-2014 08:29 PM

(25-11-2014 07:48 PM)Harley napsal(a):  
(25-11-2014 07:44 PM)JaneK napsal(a):  CRD sundavam uz dva roky. Lakyrnik ( neni to nikdo odtud) neni schopen nastrikat 4 pismena cernou krupickou. Ale uz to ma v plnici. Takze tam zustane jen R (Rubicon) a ostatni pujdou pryc , protoze nevim co znamenaji.Nevěřícník

Tak týhle fráze bych se hodně bál. To mě občas budívá ze spaní. Stejně strašidelný,jako Ebola.Depresníček

tadle fráze je dobrá, znamená to, že už to skoro bude Chehták horší je "dělám na tom" Chehták nebo ještě horší "zejtra se na to vrhnu"


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - JaneK - 25-11-2014 08:31 PM

Neni problem, dejte mi na to lidi a ja uz to udelam sam....Chehták


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Harley - 25-11-2014 08:36 PM

To ne Stando. "v plniči" je nejhorší a vůbec to neznamená,že už to bude. Znamená to,že to leží někde rozdělaný a zaprášený v koutě a až se k tomu dostanu,dodělám to.


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - DwPetr - 25-11-2014 09:00 PM

No ono by ten plnič měl sednout. Čím dýl, tím líp


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Harley - 25-11-2014 09:01 PM

Zažil jsem i dva měsíce.ble_ju


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - JaneK - 25-11-2014 09:10 PM

Co je to plnic? Depresníček


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - DwPetr - 25-11-2014 09:21 PM

Plnič je hmota, jako stříkací tmel, ale stříká se v menších vrstvách. Tuží se zejména v poměru 1:5 s tužidlem. Jeho úkolem je vyplnit zbylé rýhance, vyplnit je, sjednotit barevně podklad, kdy může mít různé barvy, nejčastěji světle šedá a světlejší černáChehták a pokrýt povrch savou vrstvou na kterou barva dobře chytá.

Když je plnič dobrej tak udělá tvrdou slupku, blbě se pak brousí, papírem, kolečkem od 400 vejš, ale zase se tolik nepropadá jako jalový plniče z polska, který se sice brousej výborně, ale když to uděláš na prudko, tak se ti to po třech tejdnech propadne a vydíš v laku buď nedostatečně vybroušený rejhy ve spodních vrstvách, nebo přechody. Což seriová lakovna neřeší, protože to už je auto dávno zasraný v provozu, ale třeba u renovačky je to na mrdu.

Plnič je potřeba volit vzhledem k původnímu odstínu, protože dva díly jeden bílým a druhej černým plničem může udělat ve výsledku rozdíl ve finálním odstínu.