JeepForum.cz
Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Obecně (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: JTO - Ostatní, přesněji nezařazené (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Téma: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. (/showthread.php?tid=4199)

1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - JaneK - 25-11-2014 09:41 PM

Uz se nedivim ze je to takova brzda lakyrniku. Nez jsem to docetl, zapomel jsem zacatek Chehták
Presto dekuji zdvorile.


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - standa.t - 26-11-2014 01:22 AM

(25-11-2014 08:36 PM)Harley napsal(a):  To ne Stando. "v plniči" je nejhorší a vůbec to neznamená,že už to bude. Znamená to,že to leží někde rozdělaný a zaprášený v koutě a až se k tomu dostanu,dodělám to.

jestli je to "v plniči" tak je to už vykytovaný a připravený pod lak. Kytovat se to může tři hodiny, tři dny, tři týdny, tři měsíce, to se dopředu blbě odhadne,ale jakmile je to už v plniči, může to jít klidně zítra do barvy. Ale jak říká PetrDW, zase čím dýl plnič prosychá, tím je výsledek lepší - ale reálně, když je to "v plniči" už se dá říct datum, kdy to bude hotový, do tý doby ne


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Jeepa - 26-11-2014 07:30 AM

Poslední tři stránky jsem neměl ani číst.To vypadá,že kapota nebude hotová ani v srpnu na letní Milovice protože ještě se nezačalo tmelit a o plniči se snad ani v příštím roce neuvažuje.


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Luma - 26-11-2014 08:24 AM

už bys měl našetřenoChehták


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - JaneK - 26-11-2014 08:29 AM

(26-11-2014 01:22 AM)standa.t napsal(a):  
(25-11-2014 08:36 PM)Harley napsal(a):  To ne Stando. "v plniči" je nejhorší a vůbec to neznamená,že už to bude. Znamená to,že to leží někde rozdělaný a zaprášený v koutě a až se k tomu dostanu,dodělám to.

jestli je to "v plniči" tak je to už vykytovaný a připravený pod lak. Kytovat se to může tři hodiny, tři dny, tři týdny, tři měsíce, to se dopředu blbě odhadne,ale jakmile je to už v plniči, může to jít klidně zítra do barvy. Ale jak říká PetrDW, zase čím dýl plnič prosychá, tím je výsledek lepší - ale reálně, když je to "v plniči" už se dá říct datum, kdy to bude hotový, do tý doby ne

Asi z tohoto duvodu se pouziva pro zakaznika prave tato fraze ne? Ma to nabudit dojem , ze z 99% uz to vlastne je, jen to polejt, tak ted neotravuj Chehták


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - standa.t - 26-11-2014 08:47 AM

(26-11-2014 07:30 AM)Jeepa napsal(a):  Poslední tři stránky jsem neměl ani číst.To vypadá,že kapota nebude hotová ani v srpnu na letní Milovice protože ještě se nezačalo tmelit a o plniči se snad ani v příštím roce neuvažuje.

taky už z toho mam depky Rozčarovánek Chehták sešlo se mi moc věcí najednou, zbývá mi cca tři týdny abych dodělal "projekt", co už mi víc jak rok žere veškerej volnej čas PalecDolu pak se pořádně vožeru a vrhnu se na ten zbytek Chehták kapota je zvrchu klempířina hotová, zbývají výztuhy zespodu - cca tři týdny práce i s lakem, je první na řadě.


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Harley - 26-11-2014 08:48 AM

(26-11-2014 01:22 AM)standa.t napsal(a):  
(25-11-2014 08:36 PM)Harley napsal(a):  To ne Stando. "v plniči" je nejhorší a vůbec to neznamená,že už to bude. Znamená to,že to leží někde rozdělaný a zaprášený v koutě a až se k tomu dostanu,dodělám to.

jestli je to "v plniči" tak je to už vykytovaný a připravený pod lak. Kytovat se to může tři hodiny, tři dny, tři týdny, tři měsíce, to se dopředu blbě odhadne,ale jakmile je to už v plniči, může to jít klidně zítra do barvy. Ale jak říká PetrDW, zase čím dýl plnič prosychá, tím je výsledek lepší - ale reálně, když je to "v plniči" už se dá říct datum, kdy to bude hotový, do tý doby ne


NevěřícníkNevěřícníkChehtákChehták

Myslel jsem,že klíště má jen Janek ale naopak jedinej zná rozdíl mezi "je to v plniči" a je to v plniči. Mezi hláškou-odpovědí lakýrníka když mu zavolám,kdy už to bude a mezi technologií lakování. Chehták


Naštěstí ,posledních pár let mám jinýho lakýrníka a ten tohle ještě nikdy neřekl.Asi je nějakej divnej ale mě to vyhovuje. Vše je vždy,když řekne. Někdy dokonce tak rychle,že se mi ani nechce věřit,že to jde za tak rychle nalakovat. Navíc vše 1A kvalita.


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - JaneK - 26-11-2014 09:05 AM

(26-11-2014 08:47 AM)standa.t napsal(a):  
(26-11-2014 07:30 AM)Jeepa napsal(a):  Poslední tři stránky jsem neměl ani číst.To vypadá,že kapota nebude hotová ani v srpnu na letní Milovice protože ještě se nezačalo tmelit a o plniči se snad ani v příštím roce neuvažuje.

taky už z toho mam depky Rozčarovánek Chehták sešlo se mi moc věcí najednou, zbývá mi cca tři týdny abych dodělal "projekt", co už mi víc jak rok žere veškerej volnej čas PalecDolu pak se pořádně vožeru a vrhnu se na ten zbytek Chehták kapota je zvrchu klempířina hotová, zbývají výztuhy zespodu - cca tři týdny práce i s lakem, je první na řadě.

Zaverecne zkousky na konzervatori? Mrkálek


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - standa.t - 26-11-2014 09:10 AM

(26-11-2014 09:05 AM)JaneK napsal(a):  
(26-11-2014 08:47 AM)standa.t napsal(a):  
(26-11-2014 07:30 AM)Jeepa napsal(a):  Poslední tři stránky jsem neměl ani číst.To vypadá,že kapota nebude hotová ani v srpnu na letní Milovice protože ještě se nezačalo tmelit a o plniči se snad ani v příštím roce neuvažuje.

taky už z toho mam depky Rozčarovánek Chehták sešlo se mi moc věcí najednou, zbývá mi cca tři týdny abych dodělal "projekt", co už mi víc jak rok žere veškerej volnej čas PalecDolu pak se pořádně vožeru a vrhnu se na ten zbytek Chehták kapota je zvrchu klempířina hotová, zbývají výztuhy zespodu - cca tři týdny práce i s lakem, je první na řadě.

Zaverecne zkousky na konzervatori? Mrkálek

ne tak docela , ale starý konzervy se to týká PalecNahoru Chehták


RE: Polepy,loga,znaky, našich Jeepů. - Harley - 26-11-2014 09:12 AM

na jaře se chystám na AEV haubnu. Tak kdo bude dřív? Mrkálek