JeepForum.cz
Palo cherokee Žilina - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (http://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepŽivot (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Fórum: JeepServisy (seznam a zkušenosti) (/forumdisplay.php?fid=134)
+---- Fórum: Z A H R A N I Č N Í JeepServisy a vrakoviště (/forumdisplay.php?fid=174)
+---- Téma: Palo cherokee Žilina (/showthread.php?tid=1112)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Palo cherokee Žilina - Rennie - 03-08-2012 07:41 PM

Tak jsem dnes po peripetiích s gazíkem navštívil Pala. Auto už zase vrčí a kupodivu vod teď startuje i na plyn. Palo vytvořil novou palivovou mapu včetně přimazávání sedel ventilů benzínem. Jsem tuze zvědav jak se to projeví na spotřebě v porovnání s nastavením plynařů která teď činila cca 20 až 25 litrů. Taktéž Palo zvětšil díry ve vstřikovačích a auto na LPG jde líp za plynem.
Tímto vřele díky rád se budu vracet PalecNahoru

RE: Palo cherokee Žilina - Jaci - 03-08-2012 08:30 PM

no ja se s chvalou musim pridat a podekovat Palovi za konzultace :)
a tesim se ze ho nekdy navstivim :)

RE: Palo cherokee Žilina - MartyHQ - 03-08-2012 08:32 PM

Jo, Palo bude šikovnej. Já ho sice osobně neznám, ale hrozně rád ho čtuSmíšek

RE: Palo cherokee Žilina - palo-cherokee - 04-08-2012 09:42 AM

Tak diky vsetkym

Rennie ono to bolo trochu inak. V prvom rade vadne TPS a potom uplne nahovno nastavene LPG. Male priemery trysiek vo vstrekoch boli "dotiahnute" koeficientom palivovej mapy plynu na urovni 180-190% benzinu co znamenalo prilis dlhy cas vstreku LPG a vo finale chudobnu zmes.

Ten start na plyn je len taky maly bonus novej verzie software.

RE: Palo cherokee Žilina - Renda GONAP - 04-08-2012 02:00 PM

Tak si to dady ctu a tak to vypada ze budu Palo asi dalsi adept pro tve sikovne rucicky. Byl sem v Ostrave na diagnostice vycetli palivovou soustavu ale nenasli nic cim by se to zlepsilo.

RE: Palo cherokee Žilina - Gege - 04-08-2012 03:01 PM

Neznám problematiku startování auta na lpg ale prý to jde.Minulej rok s plnou nádrží lpg a plnou nádrží benzinu jsem se nechal odtáhnout z Rakouska zpět domu, protože mi odešlo benzinové čerpadlo.150km/6000,-odtah.Následně mi v servisu bylo řečeno proč jsem nenastartoval na plyn?...............ehm.Rád Palo využiju tvého řešení jak startovat i na plynPalecNahoru
Nejsem tak bohatý, abych sponzoroval odtahovky.

RE: Palo cherokee Žilina - Pakosta - 04-08-2012 05:06 PM

Nikdy jsem to nezkousel ale prej kdyz podrzis ten prepinac benzin vs. lpg a zacnes startovat mel by jsi to natocit na lpg. Jdu to zkusit at neumru blbej.

RE: Palo cherokee Žilina - ropice - 04-08-2012 05:08 PM

ale studený motor na plyn špatně startuje....aspoň teda mě

RE: Palo cherokee Žilina - Pakosta - 04-08-2012 05:10 PM

Tak je to tak hned na lpg.

RE: Palo cherokee Žilina - WašeK - 04-08-2012 05:18 PM

Pakosta napsal(a):Tak je to tak hned na lpg.

Co mas za model?