JeepForum.cz
NABIDKA: ROUGH COUNTRY,RUBICON EXPRESS, SKYJACKER,BDS,FOX aj. - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (http://jeepforum.cz)
+-- Fórum: Dodavatelé JeepForum.cz (/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Fórum: OffroadAles.cz (/forumdisplay.php?fid=200)
+--- Téma: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,RUBICON EXPRESS, SKYJACKER,BDS,FOX aj. (/showthread.php?tid=1207)

NABIDKA: ROUGH COUNTRY,RUBICON EXPRESS, SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 09-08-2012 11:47 AM

Kamarádi, jak někteří zhlédli na "Jeep-Czech" dohodl jsem(spolu s juniorem) s firmou offex.pl na distribuci jejich sortimentu pro ČR pod hlavičkou:
OFFROADAleš
http://offroadales.cz/

Sortiment i cenoffky mi přijdou velmi zajímavé, výhodou je, že téměř celá nabídka je skladem a u lift-kitů lze objednat i jednotlivé komponenty a n.d. Řada členů fóra už spokojeně s mnou dodanými komponenty JEEPuje a offroadí PalecNahoru
Mým cílem není být klasickým e-shopem,ale upřednostňuji u každého jednoho zákazníka konzultaci a probrání jeho potřeb a požadavků na JEEPa a následný společný výběr těch nejvhodnějších komponentů pro to správné potěšení z jeho offroadu PalecNahoru Po dohodě provádíme u zakoupených kitů a komponentů samozřejmě i montáž Chehták
Prodejcem zboží jsem já a jsem plátce DPH.
Dotazy a info rád zodpovím,prosím zde v diskusi http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1208&pid=25305#pid25305 , do S.Z. nebo tel.+email je na webu.
[attachment=2752]

RE: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 07-09-2012 07:25 PM

Nabídka firmy se rozrostla o zboží od RANCHO, OLD MAN EMU, IRONMAN a hlavně o v US jedny z neprestižnějších značek v oboru:
"CLAYTON OFFROAD" s "CURRIE ENTERPRISES" PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru

Nové komponenty se budou postupně objevovat na webu Mrkálek

RE: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 03-06-2013 08:07 AM

Jóó a málem bych zapomněl Nevěřícník sortiment se rozšířil o oblíbenou značku:

RUBICON EXPRESSPalecNahoru

RE: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 06-06-2013 01:25 PM

Zase jedna malá novinka ze sortimentu ROUGH COUNTRY:
[attachment=7188]
"Rozšiřovací podložky" síla 1,5"=37,5mm v nabídce jak 5x114,3(pro:YJ,TJ,XJ,ZJ,KJ) tak 5x127(pro:WJ,WK,XK a JK) vyrobené z leteckého duralu, "nešetřeno" na průměru materiálu, tedy disk sedí na podložce celou dosedací plochou a hlavně jsou osazené štefty+nízkými maticemi s UNF závitem a tím pádem origo nerezové matky zůstávají pro uchycení kola PalecNahoru
Cena za 4Ks = cca 4.990,- včetně DPH Mrkálek

RE: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 11-06-2013 09:44 AM

Další zajímavá novinka v sortimentu:
Pevnostní víka difů pro př.+z. nápravy D30 a D44 od "G2"
-víko zpevňuje nápravu, omezuje kroucení a deformace středu nápravy a tím snižuje opotřebení ložisek a soukolí.
-svým žebrováním napomáhá chlazení oleje.
-a samozřejmě v první řadě chrání soukolí proti "úrazu" Smíšek
[attachment=7341][attachment=7342]
součástí balení je i tmel, nalévací, vypouštěcí zátka a sada upevňovacích šroubů.

Velmi příznivá by měla být i cena(cca 3.700,- s DPH)za kus, záhy upřesním.

Cena 3.995,- s DPH/kus - bohužel ČNB nám "vylepšila" kurz :-(

RE: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 09-08-2013 07:41 AM

Nově v nabídce také praktické potahy sedaček od SMITTYBILT
Už nikdy "čurbes" v autě!!! PalecNahoruChehták
CenOFFka luxusních 2.530,- za pár!!!
(Samozřejmně: se zárukou, dokladem a DPH valim_se_smichy )
Já za ně ne EBAY, do svého TJ, dal cca 2x tolik NasránekNasránekNasránek
[attachment=8210][attachment=8211][attachment=8212]

RE: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 10-08-2013 07:39 PM

(09-08-2013 09:55 PM)LandEagle napsal(a):  To je unisex nebo dle modelu?

Unisex, jsou pruzne a stahovatelne paskama na suchy zip.

RE: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,RUBICON EXPRESS, SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 01-02-2014 05:35 PM

Šíře sortimentu neustále roste Mrkálek mj. od SMITTYBILT je v nabidce adaptér pro US tažné, se snížením o 2, 4, 6, 8 i 10" PalecNahoru v ceně od 600,- do 1000,-kč
[attachment=11696]

RE: NABIDKA: ROUGH COUNTRY,RUBICON EXPRESS, SKYJACKER,BDS,FOX aj. - PETARDAK - 09-03-2017 10:48 AM

Kucí, po delší pauze a zdravotních peripetiích, jedu zítra (v PÁ 10.3.) pro zboží!!! kdyby-někdo-něco-na rychlo-potřeboval Mrkálek

pište do SZ, nebo volejte Aleš - PETARDAK tel.777 558 112