JeepForum.cz
Malá kamerka - zkušenosti - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Obecně (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: JTO - Ostatní, přesněji nezařazené (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Téma: Malá kamerka - zkušenosti (/showthread.php?tid=1300)

1 2 3 4


Malá kamerka - zkušenosti - Pelany - 28-09-2012 11:34 AM

Tímto bych se rád obrátil na ty, kteří již pořídili, nebo mají alespoň bližší informace k nejrůznějším druhům těchto udělátek.

Zajímalo by mě, jaké mají kamerky možnosti, tedy kromě natáčení. Jestli umí např. fotografovat každou minutu, kolik se tam vejde fotek, jak dlouho vydrží baterka, jakou to má citlivost v noci resp. za jak velkého šera je to ještě použitelné....


RE: Malá kamerka - zkušenosti - skodik - 28-09-2012 12:00 PM

mám z aukra MD-80 za 350,- i s poštou. Bohatý příslušenství, krom datumu nenastavíš skoro nic. Pokud budeš chtít za šera můžu natočit. a to co jsem to chtěl, chci bohatě stačí. Moje video



pak jsem měl OREGON kameru, byla větší, těšší , odolnější, kvalitnější optika, bez displaye, takže zase odhad kam to směřuješ.
moje video





RE: Malá kamerka - zkušenosti - Pelany - 28-09-2012 12:05 PM

A fotit to tedy neumí?


RE: Malá kamerka - zkušenosti - standa.t - 28-09-2012 12:08 PM

bych řekl, že lepší obraz má ta za 350,- než ten "kvalinější" OREGON


RE: Malá kamerka - zkušenosti - Tarzan68 - 28-09-2012 12:55 PM

Já mám v autě na čelní skle: HD DVR 2.5" TFT s 32 GB kartou. Je to Čínský výrobek s výklopným displejem s kompletním příslušenstvím. Nahrává to i zvuk, který lze vypnout, lze rovněž nastavit tak, že se natáčení aktivuje pohybem. Nahrává to ve smyčce, takže nahrává stále dokola a až se zaplní karta, tak se vymazávají poslední soubory.
Chtěl jsem vložit nějaké krátké video (cca do 5 min.), ale nejde mi to sem načíst do příloh.


RE: Malá kamerka - zkušenosti - LandEagle - 28-09-2012 01:05 PM

Tarzan68 napsal(a):Chtěl jsem vložit nějaké krátké video (cca do 5 min.), ale nejde mi to sem načíst do příloh.

Mas neoodporovanej format prilohy. Videa hazej do svyho accountu na serverech typu youtube. Ty je pri oploadu rovnou pretavi do lidskyho formatu. Pak je sem nalinkuj ztame. Viz napoveda.

Dik


RE: Malá kamerka - zkušenosti - skodik - 28-09-2012 01:19 PM

fotit to neumí a ani jsem to nechtěl, mám to jen na to ,když jedu někam se projet tak abych pak mohl vzpomínat a chlubit se Chehták taky jsem jeden čas stříhal ty malý videa a možná zas začnu....ale to pak chce kvalitnější kamerku....pro mě dobrý, s čínou spokojenej


RE: Malá kamerka - zkušenosti - lucius - 28-09-2012 04:03 PM

(28-09-2012 12:08 PM)standa.t napsal(a):  bych řekl, že lepší obraz má ta za 350,- než ten "kvalinější" OREGON

taky to tak vidím, to druhý video je takový máznutý


RE: Malá kamerka - zkušenosti - Tarzan68 - 28-09-2012 04:13 PM

(28-09-2012 01:05 PM)LandEagle napsal(a):  
Tarzan68 napsal(a):Chtěl jsem vložit nějaké krátké video (cca do 5 min.), ale nejde mi to sem načíst do příloh.

Mas neoodporovanej format prilohy. Videa hazej do svyho accountu na serverech typu youtube. Ty je pri oploadu rovnou pretavi do lidskyho formatu. Pak je sem nalinkuj ztame. Viz napoveda.

Dik

Tak bohužel ani na Youtube mi to nejde (po 45 minutách mi to načetlo 14%). Takže na to kašlu, nebudu se s tím tak jeb.t ! Na Rajče jsem to předtím dal během chvilky, tak nevím kde je zrada.


RE: Malá kamerka - zkušenosti - Pelany - 28-09-2012 04:14 PM

(28-09-2012 04:13 PM)Tarzan68 napsal(a):  
(28-09-2012 01:05 PM)LandEagle napsal(a):  
Tarzan68 napsal(a):Chtěl jsem vložit nějaké krátké video (cca do 5 min.), ale nejde mi to sem načíst do příloh.

Mas neoodporovanej format prilohy. Videa hazej do svyho accountu na serverech typu youtube. Ty je pri oploadu rovnou pretavi do lidskyho formatu. Pak je sem nalinkuj ztame. Viz napoveda.

Dik

Tak bohužel ani na Youtube mi to nejde (po 45 minutách mi to načetlo 14%). Takže na to kašlu, nebudu se s tím tak jeb.t ! Na Rajče jsem to předtím dal během chvilky, tak nevím kde je zrada.

Dej odkaz na rajče...