JeepForum.cz
Summit Racing / Delivery Options - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Obecně (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: JTO - Ostatní, přesněji nezařazené (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Téma: Summit Racing / Delivery Options (/showthread.php?tid=1305)

1 2


Summit Racing / Delivery Options - ninetyone - 30-09-2012 02:04 AM

tak ted, mi jedna moznost nabizi Tax & Duty, vsechny ostatni jsou nezname.
znamena to, ze kdyz vyberu tu prvni moznost, dostanu balik ke dverim?
to znamena, ze tech $21.78 se nejakym zpusobem neposle Summit Racingovi, ale na Celni Urad nebo jak se ta sracka jmenuje?
nebo mi misto baliku prijde dopis a budu musit jeste platit clo a dan?
[attachment=3316]


RE: Summit Racing / Delivery Options - Pelany - 30-09-2012 07:38 AM

Tuhle diskuzi jsem tu nedávno rozjel, a rovněž nikdo nevěděl.

Kdyby to tak bylo, tak by to vycházelo opravdu levněji, ale nejspíš je potřeba to vyzkoušet Chehták

Nakonec jsem to vzal přes DHL, do týdne doma, maximální spokojenost. (Oproti šaškárně na poště).


RE: Summit Racing / Delivery Options - sparc - 30-09-2012 11:04 AM

hosi ved to na stranke summit-u pisu :) malo by to obsahovat dph aj colne poplatky prislusneho statu dodania. vraj je to rychlejsie ako klasicka posta, ale mozno pomalsie ako ups, dhl atd.

http://www.summitracing.com/expertadvice/professoroverdrive/default.aspx?techQuestion=4217


RE: Summit Racing / Delivery Options - ninetyone - 30-09-2012 11:22 AM

ok Pelany pardon za duplikat, sparc jojo melo by to tak byt akorad k tomu nemam plnou duveru, nechapu jak PayPal pozna kam ma poslat tech $21.78, jak potom Urad pozna ze to je zaplacene, a potom neverim tem ceskejm sracum, kdyz ti zmrdi jsou schopny mi misto baliku poslat dopis i na sponu vyfuku ble_ju

ok zkusim a uvidim, diky


RE: Summit Racing / Delivery Options - Pelany - 30-09-2012 12:25 PM

Tak DPH to určitě bejt nemůže - celkem $172, a "Tax&Duty je $21 v tomto případě, to není ani zdaleka 20%, a kde je clo, poplatek poště...


RE: Summit Racing / Delivery Options - Wily - 30-09-2012 12:30 PM

vždycky to jde přes celníky. A na 90% podle toho jak ten balík vypadá (váží) se rozhodnou, jestli budou zkoupat jeho cenu. Jednou se mi stalo, že jsem dostal bez pro clení 4čidla teploty jedno v hodnotě 800Kč. Jelikož to bylo lehoučký, tak nezjišťovali co to je.


RE: Summit Racing / Delivery Options - Pelany - 30-09-2012 12:40 PM

(30-09-2012 12:30 PM)Wily napsal(a):  vždycky to jde přes celníky. A na 90% podle toho jak ten balík vypadá (váží) se rozhodnou, jestli budou zkoupat jeho cenu. Jednou se mi stalo, že jsem dostal bez pro clení 4čidla teploty jedno v hodnotě 800Kč. Jelikož to bylo lehoučký, tak nezjišťovali co to je.

Nejde to vše přes RTG náhodou?


RE: Summit Racing / Delivery Options - Wily - 30-09-2012 12:53 PM

Jo to nevím. Pokud jo, tak by museli ty čidla vidět.


RE: Summit Racing / Delivery Options - Pelany - 30-09-2012 01:06 PM

(30-09-2012 12:53 PM)Wily napsal(a):  Jo to nevím. Pokud jo, tak by museli ty čidla vidět.

Tak to je i viděli, ale když tam u toho sedí nějaká ženská, co o čidle nemá páru, tak jí nemůže napadnout, kolik to může stát...

Nehledě na to, že ceny jsou v tomto ohledu dost relativní.


RE: Summit Racing / Delivery Options - palo-cherokee - 01-10-2012 09:35 AM

2 91: máš PM