JeepForum.cz
Brzdová světla - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: WJ / WG - Grand Cherokee 1999-2004 (/forumdisplay.php?fid=96)
+---- Fórum: WJ / WG - Dotazy a ostatní, zatím nezařazené (/forumdisplay.php?fid=103)
+---- Téma: Brzdová světla (/showthread.php?tid=4747)

1 2 3


Brzdová světla - Holmis - 09-05-2015 10:23 AM

Zdravím pánnové

mám s WJčkem takový problémek - přestala svítit brzdová světla, pojistky jak v motoru tak v introši OK, patice světel a žárovky OK, tažné zařízení nemám, když jsou rozsvícená potkávací a šlape se na brzdu tak nijak nepohásinaj (proklenovaný to asi nebude) nastavil jsem znovu brzdovej spínač ale ani prd, proměřit ho nevím jak -moc pinů, můj odhad je právě brzdový spínač, jen moc nerozumim tomu proč část pro převodovku a tempomat funguje ale spínání světel ne. Řešil někdo někdy? Chystám se objednat spínač tak bych to chtěl mít aspon trochu potvrzený.

Dík moc


RE: Brzdová světla - Wily - 09-05-2015 11:36 AM

(09-05-2015 10:23 AM)Holmis napsal(a):  Zdravím pánnové

mám s WJčkem takový problémek - přestala svítit brzdová světla, pojistky jak v motoru tak v introši OK, patice světel a žárovky OK, tažné zařízení nemám, když jsou rozsvícená potkávací a šlape se na brzdu tak nijak nepohásinaj (proklenovaný to asi nebude) nastavil jsem znovu brzdovej spínač ale ani prd, proměřit ho nevím jak -moc pinů, můj odhad je právě brzdový spínač, jen moc nerozumim tomu proč část pro převodovku a tempomat funguje ale spínání světel ne. Řešil někdo někdy? Chystám se objednat spínač tak bych to chtěl mít aspon trochu potvrzený.

Dík moc

tak ten spínač spoj, aby to svítilo a uvidíš, jestli je to tím. A 3 brzdový ti svítí? Nebo ti brzdy nesvítí vůbec?


RE: Brzdová světla - Harley - 09-05-2015 11:46 AM

(09-05-2015 10:23 AM)Holmis napsal(a):  Zdravím pánnové

mám s WJčkem takový problémek - přestala svítit brzdová světla, pojistky jak v motoru tak v introši OK, patice světel a žárovky OK, tažné zařízení nemám, když jsou rozsvícená potkávací a šlape se na brzdu tak nijak nepohásinaj (proklenovaný to asi nebude) nastavil jsem znovu brzdovej spínač ale ani prd, proměřit ho nevím jak -moc pinů, můj odhad je právě brzdový spínač, jen moc nerozumim tomu proč část pro převodovku a tempomat funguje ale spínání světel ne. Řešil někdo někdy? Chystám se objednat spínač tak bych to chtěl mít aspon trochu potvrzený.

Dík moc

Ten spínač je trojspínač- trojokruhovej.Každej okruh pro něco jinýho.Něco spíná,něco rozepíná


RE: Brzdová světla - Holmis - 09-05-2015 08:34 PM

Svetla nesvitej vubec. Ani treti brzdovy. Nic jineho me nenapada nez spinac. Nejake navrhy?


RE: Brzdová světla - PavelP - 20-12-2022 07:27 PM

Ahoj , mám stejnej problém jen jsem nekoukal na pojistku v mot.prostoru.
Jak se závada vyřešila ??
Děkuji za info PavelP

Pojistka v mot. prostoru pro brzdy není


RE: Brzdová světla - PavelP - 21-12-2022 07:06 PM

Nikdo neví , ani svazáci Chehták


RE: Brzdová světla - Luma - 21-12-2022 08:25 PM

Ja treba mam obcas barevnou hudbu na zadnich svetlech. Kdyz zapnu svetla, tak nesviti nic jen horni brzdovka, kdyz vypnu svetla sviti vse jak ma. Pak to zase sviti ok.
Delam ze se nic nedeje.


RE: Brzdová světla - standa.t - 21-12-2022 08:49 PM

(21-12-2022 08:25 PM)Luma napsal(a):  Ja treba mam obcas barevnou hudbu na zadnich svetlech. Kdyz zapnu svetla, tak nesviti nic jen horni brzdovka, kdyz vypnu svetla sviti vse jak ma. Pak to zase sviti ok.
Delam ze se nic nedeje.

...u Pavla bych typnul spínač u pedálu, u tebe blbou kostru...


RE: Brzdová světla - Luma - 21-12-2022 08:58 PM

Taky to tak vypada


RE: Brzdová světla - PavelP - 21-12-2022 10:02 PM

(21-12-2022 08:49 PM)standa.t napsal(a):  
(21-12-2022 08:25 PM)Luma napsal(a):  Ja treba mam obcas barevnou hudbu na zadnich svetlech. Kdyz zapnu svetla, tak nesviti nic jen horni brzdovka, kdyz vypnu svetla sviti vse jak ma. Pak to zase sviti ok.
Delam ze se nic nedeje.

...u Pavla bych typnul spínač u pedálu, u tebe blbou kostru...

jo děkuji , myslím si asi taky že je po smrti , ještě ho zkusím vyndat a oživit .
Více až po pitvě Chehták