JeepForum.cz
Zamrzání těsnění dveří - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: BU - Renegade 2014+ (/forumdisplay.php?fid=233)
+---- Fórum: BU - Dotazy a ostatní, zatím nezařazené (/forumdisplay.php?fid=234)
+---- Téma: Zamrzání těsnění dveří (/showthread.php?tid=6187)

1 2 3 4


Zamrzání těsnění dveří - testors - 04-12-2016 08:54 AM

Tak jsem vyměnil Patriota za Renegade a s příchodem mrazů jsem zjistil nepříjemný problém. Dochází k zamrzání dveří, respektive v horní části venkovního těsnění kam se dostává voda. Vnitřní těsnění je suché. K otevření - odtržení dveří je nutno vyvinout docela značnou sílu. Má někdo podobný problém?
Zdravím testors


RE: Zamrzání těsnění dveří - PETARDAK - 04-12-2016 09:10 AM

(04-12-2016 08:54 AM)testors napsal(a):  Tak jsem vyměnil Patriota za Renegade a s příchodem mrazů jsem zjistil nepříjemný problém. Dochází k zamrzání dveří, respektive v horní části venkovního těsnění kam se dostává voda. Vnitřní těsnění je suché. K otevření - odtržení dveří je nutno vyvinout docela značnou sílu. Má někdo podobný problém?
Zdravím testors

Tak si vem silikon, utři těsnění do sucha, mázni tím silikonem a je po problému Neviňátko


RE: Zamrzání těsnění dveří - Tom - 04-12-2016 02:12 PM

pohodářChehták


RE: Zamrzání těsnění dveří - PETARDAK - 04-12-2016 02:50 PM

(04-12-2016 02:12 PM)Tom napsal(a):  pohodářChehták
Copak, připadá ti máznout těsnění, jako pohoda proti řešení reklamace padlé almary? JazykoPlaz


RE: Zamrzání těsnění dveří - testors - 04-12-2016 03:05 PM

Silikon na sebe váže vodu (na molekulární bázi)a navíc poškozuje lak.
To těsnění je na rámu dveří a opírá se o karoserii. Potom je až další vnitřní, kde je guma na gumu.


RE: Zamrzání těsnění dveří - PETARDAK - 04-12-2016 03:53 PM

Nevěřícník moc to "molekulárně a bázově" prožíváš... koupíš silikonový přípravek s houbičkou v hrdle, těsnění přeletíš a fertik Tvrďák
[attachment=29944]


RE: Zamrzání těsnění dveří - Harley - 04-12-2016 03:55 PM

ChehtákChehtákChehtákPalecNahoru


RE: Zamrzání těsnění dveří - PETARDAK - 04-12-2016 03:58 PM

Taky sem mu moh napsat, že to prožívá "jak kdyby měl 5.9ku" valim_se_smichy ... ale na to je tu jiný expert ... JazykoPlaz


RE: Zamrzání těsnění dveří - Rennie - 04-12-2016 03:59 PM

Já na to mám REGUM


RE: Zamrzání těsnění dveří - Dr.Ti. - 04-12-2016 04:14 PM

Jezdil jsem Renegadem v zimním provozu a takový potíže jsem nezaznamenal,svýho času jsem těsnění mazal glycerinem,pak i přípravkem,co doporučil Petardák,zrovna u renegada si ale nejsem jistej,zda jsem to dělal,co parkuju v garáži,tak to nějak neřeším,největší potíže nastávají po promrznutí auta přes noc,to násilný otevírání je na stržení těsnění,to bych nedělal.Možná bych zkusil přetřít styčnou plochu kastle se zevním těsněním voskem-rezistin car.