JeepForum.cz
Blikače WJ - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: WJ / WG - Grand Cherokee 1999-2004 (/forumdisplay.php?fid=96)
+---- Fórum: WJ / WG - Dotazy a ostatní, zatím nezařazené (/forumdisplay.php?fid=103)
+---- Téma: Blikače WJ (/showthread.php?tid=6350)



Blikače WJ - PavelP - 06-02-2017 11:35 AM

Neřešil jste někdo přepínač blikačů na WJ ?
Páčka přepínače drží ve správné poloze vpravo nebo vlevo ale blikače neblikají.
Všechny čtyři fungují.
Dík za info Pavel


Blikače WJ - mmarek - 06-02-2017 12:38 PM

Uz pred par dny to nekdo tady resil. Mel jsem uz drive to same, delalo to rele v pojistkove skrince nad nohama ridice. Stacilo jej poradne domacknout do patice a vse bylo ok. Jen je k tomu spatny pristup, je jakoby nad pojistkama.


RE: Blikače WJ - PavelP - 06-02-2017 01:11 PM

Jo dík , já jsem se to pokoušel vyhledat ale "Blbnoucí " a ještě "Blinkr" mě nenapadlo.
Stydílek


RE: Blikače WJ - sam - 06-02-2017 01:17 PM

V nejhorším ti levně prodám PT Cruisra, ten má naprosto stejnou páčku. Mrkálek


RE: Blikače WJ - PavelP - 06-02-2017 08:25 PM

Blikače blikají - uvolněné relátko.

Zase bych chtěl vyzdvihnout toto forum . Vždy jsem se tady setkal s ochotou pomoci lidiček zapálených pro značku JEEP. ( A ne aby to tady zase někdo překroutil - zapálených Jeepů ) valim_se_smichy

PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru


RE: Blikače WJ - PavelP - 06-02-2017 08:28 PM

(06-02-2017 01:17 PM)sam napsal(a):  V nejhorším ti levně prodám PT Cruisra, ten má naprosto stejnou páčku. Mrkálek

Takže Same , děkuji za nabídku ale dnes to ještě neklapne.Chehták


RE: Blikače WJ - Holmis - 11-02-2017 01:42 PM

Zdravicko, dnes jsem to resil take, parkrat se stalo ze blinkry ani tuk a treba po pul hodine se rozbehly, v domeni ze je voda v taznym jsem cistil zasuvku. No a dnes prestaly a uz nic. Tak jsem se probojoval k blinkrovemu rele, rozdelal ho no a bylo jasno, ma dve civky je pomerne velke a lety a vahou praskly pajeny spoje pinu. Vse mikropajkou prohrato a ted bez problemu chodi. PalecNahoru


RE: Blikače WJ - PavelP - 11-02-2017 03:18 PM

(11-02-2017 01:42 PM)Holmis napsal(a):  Zdravicko, dnes jsem to resil take, parkrat se stalo ze blinkry ani tuk a treba po pul hodine se rozbehly, v domeni ze je voda v taznym jsem cistil zasuvku. No a dnes prestaly a uz nic. Tak jsem se probojoval k blinkrovemu rele, rozdelal ho no a bylo jasno, ma dve civky je pomerne velke a lety a vahou praskly pajeny spoje pinu. Vse mikropajkou prohrato a ted bez problemu chodi. PalecNahoru

Super . Já ho jenom domáčknul ale navyndal.Takže až přestanou blikače blikat tak bude ještě jednou rozborka sborka Rozčarovánek


RE: Blikače WJ - Holmis - 11-02-2017 07:04 PM

Jo jo taky jsem prvne domacknul a blikalo to, ale asi 30min a pak konec :D


RE: Blikače WJ - ja400 - 15-08-2017 08:29 PM

Už jsem řešil levé blinkry (relé jsem propájel a dobrý) ale dnes na dovče,kdy auto stálo venku přes noc (na to není zvyklé,asi se nasralo),nešli levé,pravé ani výstražné. Po cca 1/2 h provozu začalo opět fungovat. Maji blinkry nějaké společné relé (nadřazené)? Na dovolené a bez nářadí to tu nechci nějak extra rozebírat.