JeepForum.cz
P: Jeep Grand Cherokee WJ 4.7HO LPG po GO motoru - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (http://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepBazar (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Fórum: Prodám (/forumdisplay.php?fid=49)
+---- Fórum: INZp - Auta - Prodám Jeep (/forumdisplay.php?fid=54)
+---- Téma: P: Jeep Grand Cherokee WJ 4.7HO LPG po GO motoru (/showthread.php?tid=7183)

P: Jeep Grand Cherokee WJ 4.7HO LPG po GO motoru - Thomsoun - 03-07-2018 04:53 PM

Zdravim,
Prodám Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 HO Limited LPG(elpigaz)
Rv. 2003, STK do 6/2020
190 kw
VIN: 1J8GW58J52C140286
stav km: 204 tisíc mil
Interiér z Overlandu, duální klima – klapky fungujou, výhřev sedadel (funkční), sledování tlaku pneu
Quadra drive, Sání FIPK KN, šíbr, cd changer
Auto vlastním od roku 2015 a bylo vždy řádně servisováno.
2016:
Tlumiče přední skyjacker 8000 nitro, tlumič řízení
4xpružiny Lesjöfors
Solenoid převodovky + výměna oleje v automatu
Ramena přední – horní i dolní
Náboj PP
Brzdová kapalina
alternátor
2017:
Zadní tlumiče Ironmann foam cell
Čepy řízení, kulové čepy, kosti
Panhart, startér
Oleje obě nápravy+rozvodovka
Repas předních brzdičů
Uložení náprav
Polyurethanové silenbloky stabilizačních tyčí
Nové univerzální pneu 235/65r17
Přídavné vzduchové měchy (předek i zadek) – lze trochu přitvrdit a asi o 2 cm přizvednout
8xsvíčky, 8x cívky
Nový reduktor lpg Magic na 350hp, 8x nové vstřiky lpg, bomba na 72litrů (čistejch) do roku 2022
Na konci roku 2017 odešel motor na šálech. V Jeep/Chrysler servisu Jiří Bartůněk mi bylo řečeno, že olej Mopar/Petro Canada co sem jezdil 10w30(předepsaný) je řídká sračka a že kvůli tomu i navzdory výměným intervalům 8tisíc se stalo, co se stalo (nejsem první „Hooočko“). Údajně 10w-40 by to umazala. Každopádně nechal jsem motor u zmíněného člověka zgenerálkovat:
Klika, ojnice,ložiska, šály, ventily, gufera, kroužky, těsnění, přebroušený a natlakovaný hlavy (rozvoďák a napínáky už byly ve 250 dělány). Za tuhle srandu jsem zaplatil 65 na dřevo.
Závady současnost:
Nefunkční zadní stěrač, hučí LP ložisko, radio podsvicení, šíbr lze jen vyklopit ale né zatáhnout, ruční brzda, občas palubák zahlásí chybu směrovky, ale normálně bliká, prahy – koroze
K autu přidám kupu náhradních dílů, sadu civilních zimních pneu + plus v případě rozumné dohody mohu zajistit další kompletní sadu kol na silnici, všechny možné faktury a uvidim, co ještě doma najdu. Minulý týden ještě nová baterie.
Auto používáno denně. Každý rok přivezl 4kubíky dřeva a 5metráků uhlí na chalupu (vysočina). Žádnej bahňák, či soumar pro autohandl.
Prodám z důvodu potřeby jiného vozu (polykače km). Nic neskrývám – koukněte na fota, volejte, ptejte se. Žádná extra voňavka, ale péčí jsem nešetřil.
Dohoda na místě jistá.
nejde mi sem nahrat víc fotek, proto se zbaběle uchyluju k odkazu:
https://www.sbazar.cz/4wdrider/detail/45021150-jeep-grand-cherokee-wj-47ho-lpg-po-go-motoru
[attachment=35020]
[attachment=35021]
[attachment=35022]