JeepForum.cz
Compass 2018 - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: MK / MX - Compass / Patriot 2007+ (/forumdisplay.php?fid=118)
+---- Fórum: MK / MX - Dotazy a ostatní, zatím nezařazené (/forumdisplay.php?fid=122)
+---- Téma: Compass 2018 (/showthread.php?tid=7387)



Compass 2018 - Compass2018 - 21-12-2018 05:44 PM

Ahoj Jeepaři. Jsem majitelem nového Compassu, v současnosti asi nejhezčího kompaktního suv. Jsem rád že jsem zrušil koupě nové vitary:=)
Koupil jsem 2.0 diesel, 4x4, Limited, manuál
-k autu je hodně paketů, jako navi 8.4, xenony, prémiové audio atd
Auto zajíždím a už ted má skvělou spotřebu. Je to krasavec v černé barvě.


RE: Compass 2018 - Compass2018 - 03-02-2019 07:56 PM

kdo poradí než to zkusím a nabourám se do Pentagonu, co se děje při Auto a současně zapnutém 4wd lock tedy svítí kontrolka obého, díky


RE: Compass 2018 - Tonpar - 30-09-2019 03:23 AM

Zdravím, mám úplně totožného Compasse a momentálně řeším problém systému StartStop, kdy po nahrání aktuálního software během servisky po 20 tis. mě již nejde vypnout trvale StartStop. Musí se vypnout po každém nastartování... Máte to stejně? Mě to strašně vytočilo, protože funkci stálého vypnutí StartStop jsem si pochvaloval. Tony


RE: Compass 2018 - mik - 30-09-2019 06:31 AM

(30-09-2019 03:23 AM)Tonpar napsal(a):  Zdravím, mám úplně totožného Compasse a momentálně řeším problém systému StartStop, kdy po nahrání aktuálního software během servisky po 20 tis. mě již nejde vypnout trvale StartStop. Musí se vypnout po každém nastartování... Máte to stejně? Mě to strašně vytočilo, protože funkci stálého vypnutí StartStop jsem si pochvaloval. Tony

myslím že je to tak úmyslně .... nevím jak konkrétně Commpass , ale všeobecně cca 80% aut co mi sem přijede , to tak má . u starších se to dá vypínat , u novějších většinou ne ...


RE: Compass 2018 - Tonpar - 30-09-2019 06:45 AM

No právě, já jen vím, že si to lidi po záruce nechávají např. u VW v servise upravit tak, aby je to neotravovalo. A já jsem se chlubil, jak to má JEEP hezky pořešené... Kdybych věděl, čeho všeho se aktualizace týká, tak s tím souhlasit rozhodně nebudu. Já jsem doufal, že mi aktualizují mapy v navigaci a oni to auto vylepší tak, že je méně uživatelsky přívětivé... Zkusím to zpětně řešit v servise, oni se zase budou divně usmívat, jako když jsem si u nich nechal uřezat přední lištu pod nárazníkem, kterou jsem frézoval všechny vyšší drny a hrozilo tak urvání celého nárazníku, nyní OK :)


RE: Compass 2018 - tomik328 - 01-10-2019 11:32 AM

Díky za info. Dám si na to při návštěvě servisu pozor.

Nicméně UConnect a potažmo i software v autě jsem nedávno aktualizoval přes aplikaci a přes telefon (Live!). Předpokládám, že právě mapy by se aktualizovali takto a ne v servisu. Každopádně po aktualizaci mám start/stop stále vypínatelný trvale.


RE: Compass 2018 - Tonpar - 01-10-2019 03:08 PM

Pokud by někdo řešil podobný problém, funguje vychytávka dle přiloženého videa. Dneska otestováno, není třeba vypínat Start&Stop, motor nezhasíná, info nehlásí žádný problém, čudlík je uložen v kaslíku na STK 2023 :)

https://www.youtube.com/watch?v=WFn9XsaCC1Y


RE: Compass 2018 - Kadlusa - 12-10-2021 11:43 AM

Ahoj, neřešil někdo výměnu originál rádia bez navigace za neoriginální s androidem a navigací? Měl jsem nějaké nabídky, radia vypadaly úplně stejně, jeden prodejce tvrdil, že bez problémů bude vše fungovat, druhý tvrdí, že tyto rádia si nerozumí s originál senzory na couvání, kdy se na přístrojové desce nezobrazuje vzdálenost. Pokud má někdo zkušenost, díky moc za rady, případně odkaz, kde rádio kupoval.