JeepForum.cz
Automechanik/servis v MSK? - Verze k tisku

+- JeepForum.cz (https://jeepforum.cz)
+-- Fórum: JeepTech - Modely (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: WJ / WG - Grand Cherokee 1999-2004 (/forumdisplay.php?fid=96)
+---- Fórum: WJ / WG - Dotazy a ostatní, zatím nezařazené (/forumdisplay.php?fid=103)
+---- Téma: Automechanik/servis v MSK? (/showthread.php?tid=8292)



Automechanik/servis v MSK? - Diakone - 26-03-2021 07:50 AM

Zdravím,
jelikož mě trápí problém se startováním a projety mám už snad všechny možné vlákna a problém stále přetrvává a já vyčerpal všechny své možnosti nezbývá mi už nic jiného než vyhledat servis či nějakého šikovného automechanika co se věnuje Jeepům.
Původně sem si myslel, že mi padá nafta, to jsem buď vyřešil nebo fakt padá, ale v hadičkách/trubkách od filtru nejsou žádné bublinky.

Neví někdo o někom v MSK ideálně okres Bruntál?

Za případnou odpověď děkuji!


RE: Automechanik/servis v MSK? - Wily - 26-03-2021 08:11 AM

(26-03-2021 07:50 AM)Diakone napsal(a):  Zdravím,
jelikož mě trápí problém se startováním a projety mám už snad všechny možné vlákna a problém stále přetrvává a já vyčerpal všechny své možnosti nezbývá mi už nic jiného než vyhledat servis či nějakého šikovného automechanika co se věnuje Jeepům.
Původně sem si myslel, že mi padá nafta, to jsem buď vyřešil nebo fakt padá, ale v hadičkách/trubkách od filtru nejsou žádné bublinky.

Neví někdo o někom v MSK ideálně okres Bruntál?

Za případnou odpověď děkuji!

To je 2.7? Co bankovej test na vstrikach, chovaji se vsechny vstriky stejne? Diagnostika fabrickou diagnostikou byla udelana?


RE: Automechanik/servis v MSK? - Diakone - 26-03-2021 08:37 AM

(26-03-2021 08:11 AM)Wily napsal(a):  
(26-03-2021 07:50 AM)Diakone napsal(a):  Zdravím,
jelikož mě trápí problém se startováním a projety mám už snad všechny možné vlákna a problém stále přetrvává a já vyčerpal všechny své možnosti nezbývá mi už nic jiného než vyhledat servis či nějakého šikovného automechanika co se věnuje Jeepům.
Původně sem si myslel, že mi padá nafta, to jsem buď vyřešil nebo fakt padá, ale v hadičkách/trubkách od filtru nejsou žádné bublinky.

Neví někdo o někom v MSK ideálně okres Bruntál?

Za případnou odpověď děkuji!

To je 2.7? Co bankovej test na vstrikach, chovaji se vsechny vstriky stejne? Diagnostika fabrickou diagnostikou byla udelana?

Ano, je to 2.7 CRD. Baňkový test jsem nedělal, nejsem si jist, jestli mám na to možnosti to takhle udělat v garáži. Co se týče té diagnostiky zkoušel sem pouze tu androidovou WJdiag. U Nás bohužel nikdo lepší diagnostikou nedisponuje v této díře.


RE: Automechanik/servis v MSK? - lucius - 26-03-2021 08:51 AM