Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Startovací kabely
Autor Zpráva
Tiborman Offline
LAREDO 2WD

Příspěvků: 244
Připojen(a): 20-04-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #31
RE: Startovací kabely
Taky mi to nedalo a stavím si vlastní startovací kabely... Průměr kabelu 25-30mm2, podle toho co najdu doma a délka délka 3m Nevěřícník a svorky to bylo těžší, dlouho jsem pátral jaké... jelikož je potřeba 4ks a kupovat nějaké profi za 400/ks se mi nechtělo, vypátral jsem tyto: http://www.agrozetshop.cz/sverka-zemnici.../d-116408/ a s troškou úprav by mohly být geniální za ty peníze. Tak snad se to někomu bude hodit. (jinak levnější a lepší jsem na internetu nenašel)

Suma sumárum:
Ceny z obchodu

25mm2 kabel - 130 Kč / m = 780 Kč (za 2x 3m)
4ks svorek - 88kč /ks = 352 Kč (za 4 ks)
Izolace PVC páska černá a červená = cca 30kč

Celkem 1162 Kč s DPH
a výsledek si myslím že 100x lepší než kabely z autokelly nebo jiného masového shopu v této cenové relaci. PalecNahoru

PS: Do středy bych je měl mít hotové tak pak kdyžtak pošlu fotku

WJ Grand Cherokee 4.0 I6 2WD 1999
01-02-2015 09:56 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #32
RE: Startovací kabely
Podobny mam taky ze svarecky. Jen ty to tam mas dvakrat zalomeny. Ja mam ten medeny kontakt co davas na pol aku vypoukly. Musi se to pordne nasadit jinak to ma snahu klouzat z aku. A nevyhoda je, ze nejsou pogumovany, takze si musis davat vetsi pozor aby sis jima neskrtl optoti tem levnym.
Ty jak maji uvnitr drat jako k raku jsou ohebnejsi a maji kleste vetsinou odizolovany na dotek :-D

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
01-02-2015 10:06 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Tiborman Offline
LAREDO 2WD

Příspěvků: 244
Připojen(a): 20-04-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #33
RE: Startovací kabely
(01-02-2015 10:06 AM)KaCzaba napsal(a):  Podobny mam taky ze svarecky. Jen ty to tam mas dvakrat zalomeny. Ja mam ten medeny kontakt co davas na pol aku vypoukly. Musi se to pordne nasadit jinak to ma snahu klouzat z aku. A nevyhoda je, ze nejsou pogumovany, takze si musis davat vetsi pozor aby sis jima neskrtl optoti tem levnym.
Ty jak maji uvnitr drat jako k raku jsou ohebnejsi a maji kleste vetsinou odizolovany na dotek :-D

Proto právě ty izolačky :D drát dostane očka, propájí se a pak jak se to nasadí na ty svorky tak se to celé zadělá izolačkou a bude Mrkálek jen uvažuji co s tou jednou stranou vypouklou na těch svorkách, uvažuji to bud promáčkout a trošku zdrsnit a nebo vyměnit ten kus za něco jiného...

WJ Grand Cherokee 4.0 I6 2WD 1999
01-02-2015 10:21 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #34
RE: Startovací kabely
Promackavam to uz rok dva co ty kabely mam vyrobeny.....jinymi slovy uz to skoro mam v plnici.... :-D :-D :-D

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
01-02-2015 10:23 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)