Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevyhřívá lambda sonda
Autor Zpráva
Holmis Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 133
Připojen(a): 11-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Nevyhřívá lambda sonda
Zdravím pánové

můj nekonečný příběh s lambdama pokračuje a furt né a né se dobrat konce. Auto hlásilo vadnou labdu banku 1 před katem, nejdřív objednána jedna v domnění že dojde denso, došel jiný výrobce s nesmyslným značením kabelů, objednána jiná - Denso už s kabely tak jak mají být, vyměněno. Nicméně ted při každém raním studeném startu zůstane svítit check a chyba 135 - chyba vyhřevu lambdy bank 1 před katem, po měření zjištění zjištěno, že napájení opravdu nejde, měřeno ještě před konektorem od strany motoru tzn vyloučena lambda a konektor. WJ mám se 4 lambadama, měření na banku 2 před katem - napájí výhřev OK - prohození spínacích relé - je to rozděleno na 2 a 2 před a za katem - beze změny tzn napadá mě už jedině někde švihlej drát.

Tak Vás kluci prosím o pomoc jestli jste se už někdo někdy s tímto setkal, rady na jaká místa a spoje se zaměřit, hlavně teda vůbec nevím kudy jde vedení pro výhřev :-D tzn ani nevím kde mám začít kabel proměřovat :-( Popř. pokud by byl někdo z okolí HK za úplatu schopný pomoci byl bych moc rád.

Díky

WJ 4.7 Limited LPG +3" Lovells pružiny + tlumiče Rancho, snorkel, Led bar Nevěřícník
YJ 2.5, 1989 - starouš pro srandu a postupné utápění peněz :-)
19-09-2015 11:16 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Holmis Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 133
Připojen(a): 11-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #2
RE: Nevyhřívá lambda sonda
Tak nalezen spatný usek vedení - od lambdy jde kabel ve svazku nahoru, za servopumpou, kolem vent. víka a nad víkem dozadu. Hned na začátku kde se svazek sbíhá do silnějšího - v tomhle uzlu už naměřeno napětí po sepnutí. Tzn část od serva dolů k lambadě vadná :-)
19-09-2015 04:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)