Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bílý dým z výfuku, ale čistá voda i olej.
Autor Zpráva
DnlSkr Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 17
Připojen(a): 25-02-2023
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Bílý dým z výfuku, ale čistá voda i olej.
Zdravím, koupil jsem 04 wj 2.7 crd. Tlakuje do expanzky, ale hadice jsou měkké (dají se zmáčknout, nejsou jako kamen) z výfuku jde dým bílý dým.párkrát si učůrnul na levé přední kolo, tuším že vyprskla chladnička z toho tlaku, ale jinak se mi nezdá že by se ztrácela voda. Určitě je i termostat KO, protože tuším že ukazatel teploty má být buď kolmo nahoru a to není (je to na silné čáře v levé polovině budíku). Nicméně není olej ve vodě a ani naopak. Ale přesto tam je vyšší tlak. Je to těsnění/hlava ko nebo to může způsobovat nějaké těsnění termostatu, vodní pumpy atd.? Reakční kapalinu jsem ještě nezkoušel, chystám se na to v týdnu ale pokud by to mohlo být cokoli jiného než hlava (ať už jakkoli) budu rád za radu, typ, info nebo tak. Předem díky. Daniel.
25-02-2023 05:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
kubas Offline
doktor bolíto

Příspěvků: 737
Připojen(a): 26-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #2
RE: Bílý dým z výfuku, ale čistá voda i olej.
Ja mel praskou hlavu u ventilovyho vyfuk sesla na 3 valci...
25-02-2023 11:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
DnlSkr Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 17
Připojen(a): 25-02-2023
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Bílý dým z výfuku, ale čistá voda i olej.
Taky jsem si všiml, že fouká většinu času studený vzduch. Fakticky nemůže tohle dělat např. vodní pumpa kde by bylo těsnění v hajzlu a nějak přifukovala? Snažím se vyhnout té horší možnosti s těsněním pod hlavou/hlavou prasklou...
26-02-2023 08:33 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Peter Šoška Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 2
Připojen(a): 15-04-2023
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Bílý dým z výfuku, ale čistá voda i olej.
Ahoj, mne začala 4.0 2004 benzín LPG biely dym s nasladlym smradom, vymenili sme výstreky, sviečky, trocha kolísali otáčky tak čídlo škrtiacej klapky, lambda sondy všetky a stále pri studenom štarte zadymí ale keď vypnem baterku na cca 5 min a zapnem znova ide ako guľa. Inak vždy vyhodí chybu motora. Hovorí Kamarat že mám pozrieť elektriku ku vstrekom…ja dúfam že to hlava nieje lebo olej trocha dolievam


Přiložené soubory Miniatury
   
15-04-2023 04:13 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 786
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #5
RE: Bílý dým z výfuku, ale čistá voda i olej.
Ahoj, je to pořád dokola, kolísají otáčky, nederží volnoběh, auto studený hulí a nejede - vyměníš čidla za tisíce a příští start se to opakuje (hlavně v zimě), pak odpojíš na pár minut baterku a auto jede jak nový. A přícina je pořád stejná LPG je špatně seřízený a ř.j. motoru si dělá korekce který tohle způsobujou. Řešení je odpojit baterku a pak nějakou dobu jezdit na benzín a hlavně vyměnit plynaře za nějakýho prověřenýho co tomu rozumí a seřídí to pořádně.
15-04-2023 10:43 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Peter Šoška Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 2
Připojen(a): 15-04-2023
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #6
RE: Bílý dým z výfuku, ale čistá voda i olej.
Skúsil som teraz jazdiť iba benzín a robí to stále že hulí po štarte ale to asi preto že to ide cez plynový obeh, takze nemusí byt hlava prasknutú?
15-04-2023 11:31 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)