Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výfukový vlákno
Autor Zpráva
michal Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 320
Připojen(a): 02-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 38
Příspěvek: #141
RE: Výfukový vlákno
(24-07-2013 12:10 PM)standa.t napsal(a):  
(24-07-2013 11:25 AM)Harley napsal(a):  COčkem jsem vařil nerez,konkrétně ty konce výfuku. Vařil jsem jak nerez k nerezu,tak i k oceli. Spojovat nerez šlo parádně líp než vařit ocel.Samozřejmě sváry nejsou nerezový .Ale drží to.Jestli to za deset let zrezne? Udělám nový. Nejsem svářeč,nemám na to vybavení jen COčko.Bylo to hned aníž bych někam musel.
Každopádně ten dual výfuk mi vařil svářeč TIGem a to je jiný kafe.Radost se dívat na sváry a hřích je třeba zabrušovat.

jj, mám stejnou zkušenost s nerezem, vařím vlastně jenom výfuky, tuatam použiju nerez i někam na kastli, normálním drátem a plynem vaří to skvěle i hezký sváry jsou. Nejde mi akorát do hlavy, že když použiju nerez drát, tak to s normálním plynem nevaří a Michal tvrdí, že jemu jo - leda, že by měl ve flašce argon a nevěděl o tom Chehták


Stando jsem dost krkavej na to abych koupil argon i když jsem už párkrát o něm uvažoval,mám 0,8 nerez 175 einhel a bombu co,je potřeba oproti černýmu drátu víc přidat na proudu a posuv doladit a nebat se to vařit jakoby víc červený
24-07-2013 11:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 171
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #142
RE: Výfukový vlákno
(24-07-2013 11:45 PM)michal napsal(a):  
(24-07-2013 12:10 PM)standa.t napsal(a):  
(24-07-2013 11:25 AM)Harley napsal(a):  COčkem jsem vařil nerez,konkrétně ty konce výfuku. Vařil jsem jak nerez k nerezu,tak i k oceli. Spojovat nerez šlo parádně líp než vařit ocel.Samozřejmě sváry nejsou nerezový .Ale drží to.Jestli to za deset let zrezne? Udělám nový. Nejsem svářeč,nemám na to vybavení jen COčko.Bylo to hned aníž bych někam musel.
Každopádně ten dual výfuk mi vařil svářeč TIGem a to je jiný kafe.Radost se dívat na sváry a hřích je třeba zabrušovat.

jj, mám stejnou zkušenost s nerezem, vařím vlastně jenom výfuky, tuatam použiju nerez i někam na kastli, normálním drátem a plynem vaří to skvěle i hezký sváry jsou. Nejde mi akorát do hlavy, že když použiju nerez drát, tak to s normálním plynem nevaří a Michal tvrdí, že jemu jo - leda, že by měl ve flašce argon a nevěděl o tom Chehták


Stando jsem dost krkavej na to abych koupil argon i když jsem už párkrát o něm uvažoval,mám 0,8 nerez 175 einhel a bombu co,je potřeba oproti černýmu drátu víc přidat na proudu a posuv doladit a nebat se to vařit jakoby víc červený
je to divný, zkusím to znova, s nerezem dělám relativně často, že bych neuměl nastavit proud a posuv je nesmysl. Vařilo to tak hnusně, jako když dojde plyn a někdo mi to tehdy i potrvdil, že v týhle kombinaci to prostě nevaří, tak jsem to dál neřešil. Jediný, co mě napadá, že jsem si třeba neotevřel flašku Chehták zkusím to znova, když to vaří tobě, musí vařit i mě PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
25-07-2013 08:23 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 26 040
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #143
RE: Výfukový vlákno
(25-07-2013 08:23 AM)standa.t napsal(a):  Jediný, co mě napadá, že jsem si třeba neotevřel flašku Chehták

Jestli si neotevřel jinou! Z_scb

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
25-07-2013 11:05 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)