Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
přední repro-nehrají
Autor Zpráva
jarda V Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 630
Připojen(a): 13-09-2022
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
přední repro-nehrají
tak jsem koupil nový repráky do předních dveří. Původní hrály dost potichu a jen basy. Veškerý zvuk obstarali výškáče pod sklem a zadní repro. Takže jsem koupil nový. Po připojení jsem zjistil, že to hraje stejně nahovno jako předtím.

Takže by mě zajímalo, jestli je to normální (jak je to u vás?), nebo má zesík odpálený kanál?
06-10-2022 09:25 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
buboGS Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 295
Připojen(a): 12-12-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #2
RE: přední repro-nehrají
Nevím, jak to máš u svého WJ, ale mě chrastili na KJ dveřní repráky, tak jsem chtěl taky koupit nové. Pak jsem zjistil, že ve výbavě je nějaký lepší zvukový systém (Ifinity), kde reproduktory mají impednaci jen 2 ohmy (to asi není úplný standard) a nějaké aktivní prvky v sobě (výhybky? aktivní zesilovač?), tedy jednoduchá náhrada za jiný reproduktor nebyla možná.

Nakonec jsem nechával reproduktory opravit (výměna závěsných membrán) a hraje to OK.

Jeep is Liberty.
06-10-2022 09:46 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jarda V Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 630
Připojen(a): 13-09-2022
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: přední repro-nehrají
no já dal jak vejškáče (uhnilá membrána, takže chrastili) tak dveřáky. Vejškáče jsou OK, hrají jak mají, ale ty dveřáky jsou opruz. Nemáte někdo schéma zapojení zesíku? Připojil bych ty přední na dráty zadních repro. Pubertu mám již za sebou, takže nepotřebuju aby se mi auto nafukovalo a všichni slyšeli že poslouchám Five finger death punch.
07-10-2022 08:45 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)