Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WJ netopí
Autor Zpráva
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #1
WJ netopí
Já mám snad pouštní verzi. Ne že to netopí a nehřejou sedačky ještě díky pos.... klapkám táhne od spolujezdce zima.Kdo by měl podobnej problém tak na banánu je týpek TMX.806 a ten dělá ta klapky za 2000 kč. Asi na ně dojde mezi svátkama.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 23-12-2011 08:06 PM od Pakosta.)
20-12-2011 06:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 785
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #2
RE: Sundání potahu ze sedaček? Vyhrívání sedaček.
(20-12-2011 06:10 PM)Pakosta napsal(a):  Já právě mám asi pouštní verzi. Ne že to netopí a nehřejou sedačky ještě díky pos.... klapkám táhne od spolujezdce zima. Na banánu je týpek TMX.806 a ten dělá ta klapky za 2000 kč asi na ně dojde mezi svátkama.
Taky mě to netopilo a sedačky nehřejou, než se pustíš do klapek tak se ujisti že jsou opravdu KO já měl třeba klapky v pořádku, až na recirkulační, ale měl jsem KO radiátor topení, když jsem sáhnul pod palubku tak byl sice rozpálenej ale auto netopilo, byla v něm dirka a pořád se zavzdušňoval, dal jsem novej a teď to topí jak se na kanadskou verzi sluší.
20-12-2011 08:39 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #3
RE: Sundání potahu ze sedaček? Vyhrívání sedaček.
(20-12-2011 08:39 PM)white napsal(a):  
(20-12-2011 06:10 PM)Pakosta napsal(a):  Já právě mám asi pouštní verzi. Ne že to netopí a nehřejou sedačky ještě díky pos.... klapkám táhne od spolujezdce zima. Na banánu je týpek TMX.806 a ten dělá ta klapky za 2000 kč asi na ně dojde mezi svátkama.
Taky mě to netopilo a sedačky nehřejou, než se pustíš do klapek tak se ujisti že jsou opravdu KO já měl třeba klapky v pořádku, až na recirkulační, ale měl jsem KO radiátor topení, když jsem sáhnul pod palubku tak byl sice rozpálenej ale auto netopilo, byla v něm dirka a pořád se zavzdušňoval, dal jsem novej a teď to topí jak se na kanadskou verzi sluší.
Mě to píše chybu 52 což je velkej rosh tý recikulační klapky. Mě to jakoby topí ale větrák fouká jako blázen (podle zvuku) a z výdechu nic moc vítr ale zase teplej. Myslel jsem že jsou to ty klapky a ten luft se maří někde v tom obalu a nejde tam kam má.
23-12-2011 05:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 785
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #4
RE: Sundání potahu ze sedaček? Vyhrívání sedaček.
Pokud to píše 52 tak je to rec. klapka, ale ta by neměla mít vliv na to jetli to topí nebo ne, já jí nechávám pořád otevřenou aby to sálo venkovní vzduch, pokud funguje větrák ale z výdechů nic nejde tak bych skoro řek že budeš mít zanešenej výparník klimatizace, listím a podobným bordelem, je hned za větrákem, prostě ten vzduch zkrz něj neprofoukne. Zkusil bych vyndat ventilátor a na ten výparník dírou po něm dostaneš a zkus z něj nějak ten bordel odstranit. Pokud bys chtěl tuhle klapku opravit tak musí palubka ven, bez toho to nejde.
23-12-2011 06:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #5
RE: WJ netopí
Tak je to jak píše White. Klapku jsem zaaretoval také na stálé sání z venku. A první radiator nebo tedy výparník klimatizace je zanesenej. Není to sice listí ale o to je to horší. Na stěně je asi 3mm nánosu vlhkého a dobře utemovaného prachu. něco jsem očistil rukou. Teď jak to propláchnout? Když to budu proplachovat vodou poteče to tím kudy odtéká kondenzát ven ?
01-01-2012 07:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Filip -Monty Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 551
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #6
RE: WJ netopí
Chlapci mam taky problém s klapkama , u spolujezdce mi to topí a u řidiče pořád studeno.asi to bude doraz klapky a není možný aby se to skalibrovalo . Jestli máte kontakt na někoho šikovnýho dejte vědět.

WRANGLER TJ RUBICON 4L automat r.v. 2003
02-01-2012 04:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #7
RE: WJ netopí
Jestli jsou to opravdu klapky zjistíš diagnostikou topení. Tady je návod a chybové kody http://www.wjjeeps.com/climate.htm a tady týpek co to vyrábí nové kovové http://www.wjjeeps.com/climate.htm taky to opravuje ale dělá to stylem že udělá díru z boku. To mi moc nesedí radši sundám tu palubku a aspoň provedu hygienu radiatorů. Někde jsem čet že to sundání jen blbě vypadá a pak je to v klidu. Návod taky tady http://www.wjjeeps.com/hvac_ip_remove.htm
02-01-2012 07:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Filip -Monty Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 551
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #8
RE: WJ netopí
Jo ten způsob díry z boku jsem taky už viděl ale to mi nesedí.
Nechám to radši Koudelkovi z OL je to machr.

WRANGLER TJ RUBICON 4L automat r.v. 2003
02-01-2012 09:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
romo11 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 938
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #9
RE: WJ netopí
Asi by som tiež radšej rozobral palubovku Stydílek

EX: Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 quadra-drive + LPG, FM 50 delta, 2" lift + podložky 30mm
Jeep Grand Cherokee WK 5,7 V8 HEMI
02-01-2012 09:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Mira Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 261
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #10
RE: WJ netopí
Dneska Jsem po dlouhé době vytáhl WJ na delší cestu-jinak s ním táta jezdí přes zimu jen do práce...
nastavil jsem topení na auto-HI,na max.teplotu na obě strany,a ještě prvně na okno a nohy,cestou,asi po 30ti km na auto...
stalo se to,že auto vůbec netopí,cca po 50ti km začal foukat vlažný vzduch-přicpané to není,fouká silně a nemlží se...
na dálnici jsem tomu vymetl pavučiny a chvílema při vyšších otáčkách foukal pěkně teplý vzduch,teplota stále pěkně na 90ti ale prostě když tomu člověk naloží tak jde teplý vzduch krásně,ale jinak při pošimrávání to vůůbec nic nedělá...
mám pocit,že je zanešenej radiátor vodním kamenem a jinejma sajrajtama,klapky jsou totiž slyšet při změně polohy...
zkusil bych odpojit radiátor a doma vypláchl nějakým sajrajtem,nevíte někdo které hadice tam vedou? a jestli vedou ven do mot.prostoru jen trubky? jaký je přístup? dělal to tady někdo?
pod kapotu jsem se neopovážil podívat v této zimě...
jak dojedu domů,tak na to mrknu,ale abych věděl že jestli mám něco cestou koupit...
díky za rady Mrkálek

XJ 2.5 ropa,zvýšeno,31" BFG KM2,bushwackery,CB,zahrada,světla na všechny strany,atd...
ZJ 5.2 LPG 2" 31 KM2
Tel.: 607 251 891
Mail.: M.Krsnak@email.cz
04-02-2012 10:00 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 3 Host(é)