Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WJ netopí
Autor Zpráva
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #141
RE: WJ netopí
(07-11-2012 10:40 AM)Pakosta napsal(a):  Tak kdo vi a kdo jen hada? Ze to auto netopi muze byt stejne jako u me tim ze vyparnik klimosky je nepruchodny a ventilator to neprofoukne. Jak ti to fouka ?

No tak určitě vím, že důvod netopení nespočívá v originálním 80st termostatu...

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
07-11-2012 03:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #142
RE: WJ netopí
Tak to víme všichni že když dáš novej origo a netopí to tak problém je jinde. Já to myslel ironicky. Vymejšlet jiný termostaty aby to topilo je jen zakrývání jiného problému a vytloukání klínu klínem.. Taky to může dělat mikro dirka v radiatoru a pak se to zavzdušní a netopí. Já to pořešil z jedné vody načisto palubka dolu nové klapky i přesto že nebyli v hajzlu novej výparník a novej radiator dnes objedu ráno blok a auto topí jako blázen. Loňskou zimu jsem jezdil ráno v rukavicích až do práce.

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
07-11-2012 04:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
moloss Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 37
Připojen(a): 07-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #143
RE: WJ netopí
(07-11-2012 08:16 AM)Pelany napsal(a):  
(06-11-2012 08:50 PM)moloss napsal(a):  já tam měl od prodejce termostat z A6, vyndal jsem ho s vencou dvořákem, na něm bylo napsáno 87 stupnu, dali jsme tam nejakej original, i kdyz jetej, na nem je 88 stupnu, ale ani on presne nevedel, na kolik tam ma bejt nastavenej, takže asi tak...
Neviňátko

Tak že neví, kterej tam má bejt nevadí, hlavně že ví, kterej tam "má bejt" Chehták

Nezlob se na mě, ale pokud nemáš, co bys k tomu napsal konstruktivního, tak si jen čti a šťourej se v ry**ku
07-11-2012 07:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
moloss Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 37
Připojen(a): 07-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #144
RE: WJ netopí
Pakosta
Díky za tip, i to mě napadlo, s vencou jsme se dohodli, že zkusíme, co půjde udělat kolem bez demontáže palubky (zatím mě to nestálo zas tak moc, jako ta demontáž). Mechanik, co sice nedělá jeepy, mi tvrdil, že by zacpanej výparník neměl mít na topení vliv.
No, fouká mi to celkem dobře, nejsem schopen to objektivně posoudit, leda srovnáním s jinými auty nebo tím, že vidím, že to třeba okna docela slušně rychle odmlží, fak nevím, podle mě by to ale mohlo foukat víc...a hlavně teplejc...
Fakt myslíš, že ten výparník by na to mohl mít vliv?
Jinak dík...PalecNahoru
07-11-2012 07:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #145
Re: WJ netopí
Vzduch z ventilatoru jde skrz vyparnik,pak jsou klapky a za nima radiator. Taky jsem uz slysel ze jednou to nekomu zlobilo tim,ze klima porad klimovala a tim padem to radiator nemel sanci preprat aby bylo teplo....

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
07-11-2012 07:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
moloss Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 37
Připojen(a): 07-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #146
RE: WJ netopí
Kaczaba
No, mne se stava to, ze kdyz pustim topeni, tak, ale fakt jen nekdy, i v tomto chladnejsim pocasi, rozsviti se kontrolka klimy - AC, To me docela prekvapilo, protoze pokud vim, klima od urcite venkovni teploty by nemela byt spustitelna (cca od +18 stupnu?).
Mimochodem, venca mi tvrdil, ze u jeepa je to trochu jinak, ze spusteni klimy zavisi nejen na venkovni teplote, ale i na vlhkosti vzduchu???
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07-11-2012 07:54 PM od moloss.)
07-11-2012 07:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
TANK Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 165
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #147
RE: WJ netopí
(07-11-2012 07:22 PM)moloss napsal(a):  Pakosta
Díky za tip, i to mě napadlo, s vencou jsme se dohodli, že zkusíme, co půjde udělat kolem bez demontáže palubky (zatím mě to nestálo zas tak moc, jako ta demontáž). Mechanik, co sice nedělá jeepy, mi tvrdil, že by zacpanej výparník neměl mít na topení vliv.
No, fouká mi to celkem dobře, nejsem schopen to objektivně posoudit, leda srovnáním s jinými auty nebo tím, že vidím, že to třeba okna docela slušně rychle odmlží, fak nevím, podle mě by to ale mohlo foukat víc...a hlavně teplejc...
Fakt myslíš, že ten výparník by na to mohl mít vliv?
Jinak dík...PalecNahoru

Tak vyřizni díru na klapky (stejně budou načatý) a tam si můžeš rovnou šáhnout na radiátor i na výparník klimošky, já když jsem dělal ty klapky tek jsem to vzal čističem na klimu všechno.
PS: malinko zvlolni a nebuď podrážděnej (viz. příspěvek na Pelany)
07-11-2012 07:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
TANK Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 165
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #148
RE: WJ netopí
(07-11-2012 07:52 PM)moloss napsal(a):  Kaczaba
No, mne se stava to, ze kdyz pustim topeni, tak, ale fakt jen nekdy, i v tomto chladnejsim pocasi, rozsviti se kontrolka klimy - AC, To me docela prekvapilo, protoze pokud vim, klima od urcite venkovni teploty by nemela byt spustitelna (cca od +18 stupnu?).
Mimochodem, venca mi tvrdil, ze u jeepa je to trochu jinak, ze spusteni klimy zavisi nejen na venkovni teplote, ale i na vlhkosti vzduchu???

Jo jo klima odmlžuje skla, funguje to takhle u více značek.
07-11-2012 07:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
moloss Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 37
Připojen(a): 07-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #149
RE: WJ netopí
Tank
Jasný, jen se mi nechce dělat tahle nestandardní zásahy, moc toho nejsem přítelem, ale možnuá máš pravdu. Jdeme postupně, eliminujeme menší věci, ale asi mě stejně demontáž palubky nemine, bude to zřejmě to nejlepší, aspoň se udělá vše najednou...Nevěřícník
Takže ale taky dík za tip.
Jinak, nejde o zvolňování, nejsem zvyklej tolerovat hlouposti a drzosti, navíc od bůhvíkoho...Tvrďák
Tobě ale PalecNahoru
07-11-2012 07:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
romo11 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 938
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #150
RE: WJ netopí
moloss: tu si ale na diskusnom fóre a nie v škole alebo na pracovnej porade. Musíš sa zmieriť s tým že občas sa tu aj žartuje resp. členovia si tu navzájom zo seba uťahujú. Toto hlavne nový členovia nejak nechápu a potom sa tu množia také podráždené reakcie. Život netreba brať až tak vážne. Chehták
Ale k veci: klíma u WJ fakt spína aj keď nepotrebuje chladiť, ale len vysušuje vzduch. Mne tiež zasvieti kontrolka A/C keď je vonku 8°C a ja mám na klíme nastavené 22°C, teda keď je ovládač klímy v polohe auto.
Osobne sa mi tiež ten postup s rezaním kastlíka moc nepáči, radšej by som dal von palubovku, to mi príde ako čistejšie riešenie, a potom rovno vymeniť klapky, radiátor a všetko čo sa dá aby to nebolo treba rozoberať ďalších 10 rokov Mrkálek

EX: Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 quadra-drive + LPG, FM 50 delta, 2" lift + podložky 30mm
Jeep Grand Cherokee WK 5,7 V8 HEMI
07-11-2012 08:40 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 19 Host(é)