Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obchod s Lpg díly?
Autor Zpráva
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #1
Obchod s Lpg díly?
Zdar pánové, případně i dámy,

nemáte nějaký odkaz na solidní obchod s lpg díly. Potřebuju objednat filtr kapalné fáze na AT 09 a vložku (pokud možno i s gumičkou) do filtru plynné fáze F779-B a (asi jsem opravdu blbej, jak vypadám), nemůžu najít obchod, kde mají obojí.

Normálně bych si nechal filtry vyměnit v servisu, ale to, co jsem jim tam za ně minule zaplatil už bych jim nedal potom, co jsem viděl jejich ceny. No a výměnu zvládnu sám ačkoliv jsem levej jak turecká šavle.

Takže předem díky.

Vojta

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
01-07-2015 12:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
jost
Unregistered

 
Příspěvek: #2
RE: Obchod s Lpg díly?
jj to máš pravdu párkrát sem sledoval lidi v LPG servisech a sou to extra moulové to co dělají by bylo na zpřerážení pracek taky pro to už nikdy auto v plynu nechci. Kamarád o nějakým obchodě ví zeptám se ti.Mrkálek
01-07-2015 05:59 PM
Odpovědět s citací příspěvku
MartyHQ Offline
denně s Jeepy

Příspěvků: 966
Připojen(a): 09-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #3
RE: Obchod s Lpg díly?
Tady nemaj?

http://www.lpgprofi.cz/filtry-lpg

1999 XJ 4.0, auto, 4,10, Moab, Akebono, WJ steering
72 Charger - BB project
01-07-2015 06:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro MartyHQ za tento příspěvek:
Vojta
Mirda Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 475
Připojen(a): 29-01-2013
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #4
RE: Obchod s Lpg díly?
(01-07-2015 05:59 PM)jost napsal(a):  jj to máš pravdu párkrát sem sledoval lidi v LPG servisech a sou to extra moulové to co dělají by bylo na zpřerážení pracek taky pro to už nikdy auto v plynu nechci. Kamarád o nějakým obchodě ví zeptám se ti.Mrkálek

Věc názoru - osobně bych si naftu taky nepořídil, tam už je to průser hned na začátku.

WK2 2014 3.0 V6 Overland (s)
XK 5.7 Overland, Q D II, 09, 2" Lift, kola MOAB (m)
XK 5.7 Limited, Q D II, 2" Lift, kola MOAB (m)
WH 4.7 Limited, Q D II, 2"Lift, kola MOAB, Warn 9.5xp + dálka, (m)
WK 3.7 Laredo - CB, jinak civil (m)
http://www.lpgpower.cz
Minulost, současnost, budoucnost - jedním slovem JEEP
01-07-2015 07:36 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Mirda za tento příspěvek:
rezlan, zapa
jost
Unregistered

 
Příspěvek: #5
RE: Obchod s Lpg díly?
já neodsuzuji benzín naopak V8 super motor V6 taky ale zárověn sem najezdil minimálně milion km s naftou v osobácích takže tak.Mrkálek
01-07-2015 08:23 PM
Odpovědět s citací příspěvku
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #6
RE: Obchod s Lpg díly?
Tak je to objednané, uvidíme, co mi přijde :o))

Já proti LPG nic nemám, spíš proti některým lidem, kteří mají něco společného s lpg v mém autě. Když jsem si nechal vyměnit oba filtry ve firmě, kde mi lpg montovali, tak jsem si nechal současně udělat revizi a platil jsem přes 1000 Kč. Docela jsem koukal, když jsem na netu zjistil, že cena obou filtrů je dohromady cca 100-200 Kč, podle toho, jestli si vezmu i gumičku nebo ne :o). Revize je běžně za 300 Kč a práce je tam tak na 15 minut, když se s tím budou mazlit. Nevím proč, ale přijde mi to docela dost.

No a teď jsem si chtěl nechat vyladit lpg, jel za pánem, který mi byl doporučen a dopadlo to tak, že první den jsem tam přistavil auto (v dohodnutý termín) a když jsem si pro něj odpoledne přišel, tak stálo stále na stejném místě s tím, že se k němu pán nedostal. Tak jsem poděkoval a jel pro dceru do školky. Podruhé už to bylo lepší, nechal jsem tam auto a podle instrukcí jsem do sms napsal, co na tom autě chci. Bylo tam : prosím vyměnit filtry, vyměnit vstřiky a vyladit směs a celkové nastavení lpg. Když jsem si pro auto přišel, tak mi pán řekl, že mám vstřiky hotový. Zeptal jsem se, ty filtry byly asi černý jak bota co? A on: filtry? já nedělal filtry, jo a je mi divný, že máte na volnoběh hodně bohatou směs......
Nebudu lhát, měl jsem žílu na čele jak ropovod na Ukrajinu, ale v pátek to tam dávám znovu s tím, že na lpg mám nízký výkon, vysokou spotřebu a nepravidelný chod motoru, zřejmě kvůli bohaté směsi.

Pro jistotu jsem byl ještě v servisu na diagnostice, kde mi řekli, že žádnou závadu ohledně svíček, cívek, lišty apod. to nehlásí a auto má na benzín plynulý chod, to aby mi pán nemohl říct, že mám rozbitý něco jinýho:o))). No a když to tentokrát nevyjde, tak budu zase hledat plynaře :o))))

Uf, tak jsem to ze sebe dostal :o)) Jinak si myslím, že mi to lidi dělají, protože nemám vlasy a jsem šerednej:o).

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02-07-2015 08:51 AM od Vojta.)
02-07-2015 08:51 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #7
Re: Obchod s Lpg díly?
A jeste dej tu o te dalce :D

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
02-07-2015 01:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #8
RE: Obchod s Lpg díly?
(02-07-2015 08:51 AM)Vojta napsal(a):  Tak je to objednané, uvidíme, co mi přijde :o))

Já proti LPG nic nemám, spíš proti některým lidem, kteří mají něco společného s lpg v mém autě. Když jsem si nechal vyměnit oba filtry ve firmě, kde mi lpg montovali, tak jsem si nechal současně udělat revizi a platil jsem přes 1000 Kč. Docela jsem koukal, když jsem na netu zjistil, že cena obou filtrů je dohromady cca 100-200 Kč, podle toho, jestli si vezmu i gumičku nebo ne :o). Revize je běžně za 300 Kč a práce je tam tak na 15 minut, když se s tím budou mazlit. Nevím proč, ale přijde mi to docela dost.

No a teď jsem si chtěl nechat vyladit lpg, jel za pánem, který mi byl doporučen a dopadlo to tak, že první den jsem tam přistavil auto (v dohodnutý termín) a když jsem si pro něj odpoledne přišel, tak stálo stále na stejném místě s tím, že se k němu pán nedostal. Tak jsem poděkoval a jel pro dceru do školky. Podruhé už to bylo lepší, nechal jsem tam auto a podle instrukcí jsem do sms napsal, co na tom autě chci. Bylo tam : prosím vyměnit filtry, vyměnit vstřiky a vyladit směs a celkové nastavení lpg. Když jsem si pro auto přišel, tak mi pán řekl, že mám vstřiky hotový. Zeptal jsem se, ty filtry byly asi černý jak bota co? A on: filtry? já nedělal filtry, jo a je mi divný, že máte na volnoběh hodně bohatou směs......
Nebudu lhát, měl jsem žílu na čele jak ropovod na Ukrajinu, ale v pátek to tam dávám znovu s tím, že na lpg mám nízký výkon, vysokou spotřebu a nepravidelný chod motoru, zřejmě kvůli bohaté směsi.

Pro jistotu jsem byl ještě v servisu na diagnostice, kde mi řekli, že žádnou závadu ohledně svíček, cívek, lišty apod. to nehlásí a auto má na benzín plynulý chod, to aby mi pán nemohl říct, že mám rozbitý něco jinýho:o))). No a když to tentokrát nevyjde, tak budu zase hledat plynaře :o))))

Uf, tak jsem to ze sebe dostal :o)) Jinak si myslím, že mi to lidi dělají, protože nemám vlasy a jsem šerednej:o).

Se divím ze nemáš rozhozenou benzinovou palivovou mapu plynem. Je potřeba najít správný servis... Ja byl vždy spokojen.

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
02-07-2015 09:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #9
RE: Obchod s Lpg díly?
(02-07-2015 01:15 PM)Pakosta napsal(a):  A jeste dej tu o te dalce :D

Tu nechám zas na jindy. Občas se potřebuju vybrečet, ale kluci bez vlasů nad 110 kg nebrečí, tak musím psát :o).

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
03-07-2015 05:42 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #10
RE: Obchod s Lpg díly?
(02-07-2015 09:11 PM)Luma napsal(a):  
(02-07-2015 08:51 AM)Vojta napsal(a):  Tak je to objednané, uvidíme, co mi přijde :o))

Já proti LPG nic nemám, spíš proti některým lidem, kteří mají něco společného s lpg v mém autě. Když jsem si nechal vyměnit oba filtry ve firmě, kde mi lpg montovali, tak jsem si nechal současně udělat revizi a platil jsem přes 1000 Kč. Docela jsem koukal, když jsem na netu zjistil, že cena obou filtrů je dohromady cca 100-200 Kč, podle toho, jestli si vezmu i gumičku nebo ne :o). Revize je běžně za 300 Kč a práce je tam tak na 15 minut, když se s tím budou mazlit. Nevím proč, ale přijde mi to docela dost.

No a teď jsem si chtěl nechat vyladit lpg, jel za pánem, který mi byl doporučen a dopadlo to tak, že první den jsem tam přistavil auto (v dohodnutý termín) a když jsem si pro něj odpoledne přišel, tak stálo stále na stejném místě s tím, že se k němu pán nedostal. Tak jsem poděkoval a jel pro dceru do školky. Podruhé už to bylo lepší, nechal jsem tam auto a podle instrukcí jsem do sms napsal, co na tom autě chci. Bylo tam : prosím vyměnit filtry, vyměnit vstřiky a vyladit směs a celkové nastavení lpg. Když jsem si pro auto přišel, tak mi pán řekl, že mám vstřiky hotový. Zeptal jsem se, ty filtry byly asi černý jak bota co? A on: filtry? já nedělal filtry, jo a je mi divný, že máte na volnoběh hodně bohatou směs......
Nebudu lhát, měl jsem žílu na čele jak ropovod na Ukrajinu, ale v pátek to tam dávám znovu s tím, že na lpg mám nízký výkon, vysokou spotřebu a nepravidelný chod motoru, zřejmě kvůli bohaté směsi.

Pro jistotu jsem byl ještě v servisu na diagnostice, kde mi řekli, že žádnou závadu ohledně svíček, cívek, lišty apod. to nehlásí a auto má na benzín plynulý chod, to aby mi pán nemohl říct, že mám rozbitý něco jinýho:o))). No a když to tentokrát nevyjde, tak budu zase hledat plynaře :o))))

Uf, tak jsem to ze sebe dostal :o)) Jinak si myslím, že mi to lidi dělají, protože nemám vlasy a jsem šerednej:o).

Se divím ze nemáš rozhozenou benzinovou palivovou mapu plynem. Je potřeba najít správný servis... Ja byl vždy spokojen.
Popravdě řečeno nevím, co tam mám nebo nemám rozhozený. Jo a informace, že je potřeba najít správný servis.... Tuším, že máš pravdu :o))

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
03-07-2015 05:43 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)