Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Převodka řízení
Autor Zpráva
radio8 Offline
Moderator

Příspěvků: 509
Připojen(a): 22-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #71
RE: Převodka řízení
(22-11-2020 09:02 AM)Becetka napsal(a):  
(21-11-2020 09:11 PM)Wily napsal(a):  Tu prevodku za dvojku bych stejne pretesnil a vymenil ty dily na tom rozvadeci, stejne te to potka Chehták

Njn, až mě to stejně potká, tak se bude vidět. Teď na to nemám zkušenosti a nemám např. ani stahovák na páku řízení, která mi bez něj teď nejde sundat. Znám svoje limity. Až budu mít chuť, tak zkusim rozebrat starou převodku i za cenu, že jí zničim a pak teprv vůbec můžu uvažovat o přetěsnění tý nový Mrkálek Přece jen to auto nemám jen na svou vlastní výuku, ale na ježdění Chehták

S pákou řízení si užiješ... Stejně jako Pipose, i u me prisly na řadu kladiva a navíc jsem to musel trošku přeliznut šmajclem...


Ps: taky jsem neměl stahovák.koupil jsem ho za 300 v Hornbachu a udělal s tím úplně vše...

Jeep Grand Cherokee WJ 2003 2.7CRD

Buď jeep, nebo jeep... Není nic mezi...
Hrdý člen " diesel gangu "
22-11-2020 09:35 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro radio8 za tento příspěvek:
Becetka
Becetka Offline
Pokročilejší jeliman.

Příspěvků: 443
Připojen(a): 06-11-2020
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #72
RE: Převodka řízení
(22-11-2020 09:35 AM)radio8 napsal(a):  S pákou řízení si užiješ... Stejně jako Pipose, i u me prisly na řadu kladiva a navíc jsem to musel trošku přeliznut šmajclem...

Ps: taky jsem neměl stahovák.koupil jsem ho za 300 v Hornbachu a udělal s tím úplně vše...

Ani 1 kg a 2 kg kladivem mi to nešlo a mlátil jsem tak, až jsem se bál, že zkurvim vnitřek převodky, to jsou chybějící zkušenosti - vědět, co si jde a nejde dovolit. Šmajcl je co? Chehták

WG 2001 3.1 TD
22-11-2020 09:45 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
radio8 Offline
Moderator

Příspěvků: 509
Připojen(a): 22-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #73
RE: Převodka řízení
(22-11-2020 09:45 AM)Becetka napsal(a):  
(22-11-2020 09:35 AM)radio8 napsal(a):  S pákou řízení si užiješ... Stejně jako Pipose, i u me prisly na řadu kladiva a navíc jsem to musel trošku přeliznut šmajclem...

Ps: taky jsem neměl stahovák.koupil jsem ho za 300 v Hornbachu a udělal s tím úplně vše...

Ani 1 kg a 2 kg kladivem mi to nešlo a mlátil jsem tak, až jsem se bál, že zkurvim vnitřek převodky, to jsou chybějící zkušenosti - vědět, co si jde a nejde dovolit. Šmajcl je co? Chehták

Hezky na pevnou podložku a pěkně kladivama proti sobě... Ona odskočí... občas...

Šmajcl - autogen

Jeep Grand Cherokee WJ 2003 2.7CRD

Buď jeep, nebo jeep... Není nic mezi...
Hrdý člen " diesel gangu "
22-11-2020 11:55 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #74
RE: Převodka řízení
(22-11-2020 09:35 AM)radio8 napsal(a):  S pákou řízení si užiješ... Stejně jako Pipose, i u me prisly na řadu kladiva a navíc jsem to musel trošku přeliznut šmajclem...

To platí len v prípade keď sa robia veci bez poriadneho náradia NasránekNasránek
Stačí poriadny sťahovák určený na pittman arm a máš to dole za chvíľu. Ešte sa mi nestalo že by nejaká nešla. A je úplne jedno či to bol Jeep, Dodge, GMC, Chevrolet, Hummer....

A nahrievať pittmanku a sector shaft autogénom je kravina. Svoje by ti o tom vedela porozprávať jedna slečna na TJ, ktorej tá hriadeľ potom praskla pri jazde.

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
22-11-2020 03:35 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
radio8, kolis
radio8 Offline
Moderator

Příspěvků: 509
Připojen(a): 22-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #75
RE: Převodka řízení
(22-11-2020 03:35 PM)palo-cherokee napsal(a):  
(22-11-2020 09:35 AM)radio8 napsal(a):  S pákou řízení si užiješ... Stejně jako Pipose, i u me prisly na řadu kladiva a navíc jsem to musel trošku přeliznut šmajclem...

To platí len v prípade keď sa robia veci bez poriadneho náradia NasránekNasránek
Stačí poriadny sťahovák určený na pittman arm a máš to dole za chvíľu. Ešte sa mi nestalo že by nejaká nešla. A je úplne jedno či to bol Jeep, Dodge, GMC, Chevrolet, Hummer....

A nahrievať pittmanku a sector shaft autogénom je kravina. Svoje by ti o tom vedela porozprávať jedna slečna na TJ, ktorej tá hriadeľ potom praskla pri jazde.
Palo, díky za skvělou radu a odpověď.PalecNahoru

Jeep Grand Cherokee WJ 2003 2.7CRD

Buď jeep, nebo jeep... Není nic mezi...
Hrdý člen " diesel gangu "
22-11-2020 03:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #76
RE: Převodka řízení
aby bolo jasné o čom je reč

   
ak by si toho robil naozaj veľa, tak potom toto je cesta
https://youtu.be/e-mVmufrgwg
(len tá cena)

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
22-11-2020 05:36 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
radio8
radio8 Offline
Moderator

Příspěvků: 509
Připojen(a): 22-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #77
RE: Převodka řízení
(22-11-2020 05:36 PM)palo-cherokee napsal(a):  aby bolo jasné o čom je reč


ak by si toho robil naozaj veľa, tak potom toto je cesta
https://youtu.be/e-mVmufrgwg
(len tá cena)

Jako za 30tisic hezká mašinkaZdůrazňovač

Jeep Grand Cherokee WJ 2003 2.7CRD

Buď jeep, nebo jeep... Není nic mezi...
Hrdý člen " diesel gangu "
22-11-2020 06:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)