Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
Autor Zpráva
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #141
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
(16-08-2013 11:02 AM)spacek napsal(a):  Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že? Chehták
Otočný čep vůbec nemusí být bůhvíjak betelnej, když po zavření se to opře o kotvící čep na druhém konci ramene (viz foto).


Jinak to "moje" řešení taky není úplně dokonalé, ale svůj účel plní dokonale. Traverzu dozadu jsem taky nechtěl, bo parkuju ve městě a lidi jsou ku...y. Když do mě ťukne, tak by se sakra zahojil. Proto i třeba naviják vepředu bude v origo nárazníku v takovým udělátku made by "DIESEL".
Moje řešení:
http://jeepforum.cz/albums.php?aid=34&uid=33

Na WJ to nejde. Pustil jsem se do toho v sobotu a vzdal jsem to, neni kam chytit na rozdíl u ZJ ten horní bod. To na to tažný mám udělaný.
16-08-2013 12:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #142
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
(16-08-2013 12:10 PM)Wily napsal(a):  
(16-08-2013 11:02 AM)spacek napsal(a):  Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že? Chehták
Otočný čep vůbec nemusí být bůhvíjak betelnej, když po zavření se to opře o kotvící čep na druhém konci ramene (viz foto).


Jinak to "moje" řešení taky není úplně dokonalé, ale svůj účel plní dokonale. Traverzu dozadu jsem taky nechtěl, bo parkuju ve městě a lidi jsou ku...y. Když do mě ťukne, tak by se sakra zahojil. Proto i třeba naviják vepředu bude v origo nárazníku v takovým udělátku made by "DIESEL".
Moje řešení:
http://jeepforum.cz/albums.php?aid=34&uid=33

Na WJ to nejde. Pustil jsem se do toho v sobotu a vzdal jsem to, neni kam chytit na rozdíl u ZJ ten horní bod. To na to tažný mám udělaný.
udelej to jako ja: chyt to k podelnikum a jednobodovy cep PalecNahoru

jde to, kdyz se chce!

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
16-08-2013 12:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #143
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
já tam žádný podélníky nemám :-D jedině to vytáhnout od tažnýho a to je asi 15cm níž než hrana nárazníku. A dělat tam nějakej železnej cirkus, kvůli tomu se mě nechce.
16-08-2013 12:38 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
spacek Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 673
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #144
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
(16-08-2013 11:52 AM)ninetyone napsal(a):  dik za foto PalecNahoru ale tobe to trochu rezne, ten kotvici cep, ne? a nedela to zadny zvuky, za jizdy?

a kde jsi vzal ty rock railsy ci co to je, take neco takoveho potrebuji protoze mi to hazi vsechno na lemy Rozčarovánek dik
Rezne asi trošku, holt se používáním trošku odřela povrchovka. Ale nic hroznýho. Za jízdy ani ťuk, úplně tiché, ani nevím, že to tam je. Ani na hrbolech, prostě sedí to jak prdel na hrncu.

Rockrails nemám, jestli myslíš to místo, kde je chycený ten kotvící čep, tak to je konstrukce tažného.

Varování: V8 způsobuje závislost!
ZJ 5.9 LX, 3.5" RE SuperFlex, ProComp, Mangels Modular 15", 30×9,5, Flowmaster50+Magnaflow, FIPK, Doug Thorley Tri-Y Headers (THY-630Y-C), DEFA
16-08-2013 12:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #145
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
nemas podelniky? to mas ram? Chehták nebo k cemu mas prisroubovany tazny zarizeni

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
16-08-2013 12:44 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #146
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
(16-08-2013 12:43 PM)spacek napsal(a):  
(16-08-2013 11:52 AM)ninetyone napsal(a):  dik za foto PalecNahoru ale tobe to trochu rezne, ten kotvici cep, ne? a nedela to zadny zvuky, za jizdy?

a kde jsi vzal ty rock railsy ci co to je, take neco takoveho potrebuji protoze mi to hazi vsechno na lemy Rozčarovánek dik
Rezne asi trošku, holt se používáním trošku odřela povrchovka. Ale nic hroznýho. Za jízdy ani ťuk, úplně tiché, ani nevím, že to tam je. Ani na hrbolech, prostě sedí to jak prdel na hrncu.

Rockrails nemám, jestli myslíš to místo, kde je chycený ten kotvící čep, tak to je konstrukce tažného.
blbe jsem to nazval, myslim tu vec v blatnikach, aby tam nelitaly kaminky na lemy a nerezlo to Rozčarovánek

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
16-08-2013 12:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
spacek Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 673
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #147
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
Tažný by mělo být k rámu, ale to už jsem takhle koupil a moc jsem to neštudoval. Držák rezervy jsem taky nemontoval já a pod auto vlezu, jen když je pod ním nějakej flek...

Ty gumové lemy v blatnících nejsou v celém podběhu, je to šroubnuté na spodní hranu blatníku a přesah je cca 5cm. Taky už to na autě bylo, myslím, že to je práce ANT.OLa... Mrkálek

Většinu úprav na autě si nechávám dělat, páč já na to nemám buňky... Proto takové ty detaily, jako co je k čemu chycené atd. moc neznám. Ale snažím se furt učit... Smíšek

Varování: V8 způsobuje závislost!
ZJ 5.9 LX, 3.5" RE SuperFlex, ProComp, Mangels Modular 15", 30×9,5, Flowmaster50+Magnaflow, FIPK, Doug Thorley Tri-Y Headers (THY-630Y-C), DEFA
16-08-2013 12:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #148
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
(16-08-2013 12:44 PM)ninetyone napsal(a):  nemas podelniky? to mas ram? Chehták nebo k cemu mas prisroubovany tazny zarizeni

Rám mám, ale končí někde jak je tažný. A WJ je ze zadu úplně jiný jak ZJ

[Obrázky: DSC07351.JPG?psid=1]
16-08-2013 01:01 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #149
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
ja myslel, ze WJ nema ram Rozčarovánek

ono by to nejak slo, musil bych to videt ale pokud je tam nekde k necemu prisroubovany tazny zarizeni tak nabastlit nejaky pevnostni aparatus tam musi jit. chce to vymyslet a pohrat si s tim, neni to na hodinu nebo dve Zákeřníček

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
16-08-2013 01:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #150
RE: umístění rezervy - páté dveře / střecha / kufr
Hele nejsem blbej, chtěl jsem to jako spacek, protože to vypadá dobře. Neni kam chytit ten vrchní bod. Protože by se to muselo chytit do těch 1mm plechů a jak se do mě někdo opře, tak mi srovná celý auto. A dělat nějakej cirkus od tažnýho do výšky 20 - 30cm je nesmysl, protože to neudrží a bude se to houpat jak sviňa.
16-08-2013 01:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)