Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brzdová trubka
Autor Zpráva
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #11
RE: brzdová trubka
Tak tomu nerozumim proc ten odtah ? Trubku ti vymeni kazdej na Dobrisi na to nemusi byt Jeep servis ne.
07-09-2012 10:32 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 171
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #12
RE: brzdová trubka
trubku prodávaj v metráži, měli by ti udělat novou v každý autodílně, z tý starý se použijou holendry.

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
07-09-2012 10:32 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #13
RE: brzdová trubka
Volal jsem typovi na Voznici ma metraz holendry a zvedak udela ti to na pockani.
07-09-2012 10:37 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #14
RE: brzdová trubka
Tak mu řekni, ať sjede ke mě před barák, vezme od ženy klíčky a dofrčí s tím na Voznici, nebo ať maká v sobotu:o)) Na voznici bez brzdy? :o) Jsem asi citlivej kluk :o)

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
07-09-2012 10:40 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #15
RE: brzdová trubka
Dneska odjizdi vikend nebude. Ty se vratis kdy
07-09-2012 10:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #16
RE: brzdová trubka
Tak problém vyřešen. Veřejně děkuji Pakostovi, který mi sehnal mechanika, nechal odtáhnout auto na opravu, přivezl ho zpátky a ještě to zaplatil :o)))))

Velká poklona i proto, že mě viděl tak 2x za život (většině lidí stačí vidět mě jednou a už vědí, že se na mě mají vysrat). Kdybych byl mladý štíhlý chlapec se spoustou nagelovaných vlasů, zřejmě bych se neubránil slzám, ale protože mladý již nejsem, štíhlý jsem nikdy nebyl a na hlavě mám hovno, zůstanu pouze u tohoto poděkování:o)).

Takže ještě jednou díky. PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
07-09-2012 05:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #17
RE: brzdová trubka
(07-09-2012 05:43 PM)Vojta napsal(a):  Tak problém vyřešen. Veřejně děkuji Pakostovi, který mi sehnal mechanika, nechal odtáhnout auto na opravu, přivezl ho zpátky a ještě to zaplatil :o)))))

Velká poklona i proto, že mě viděl tak 2x za život (většině lidí stačí vidět mě jednou a už vědí, že se na mě mají vysrat). Kdybych byl mladý štíhlý chlapec se spoustou nagelovaných vlasů, zřejmě bych se neubránil slzám, ale protože mladý již nejsem, štíhlý jsem nikdy nebyl a na hlavě mám hovno, zůstanu pouze u tohoto poděkování:o)).

Takže ještě jednou díky. PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru
Chehták já jsem tě sice nikdy neviděl,ale jseš na sebe docela dost sebekritický Chehták

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
07-09-2012 05:46 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
sam Offline
profesionální rýpal

Příspěvků: 3 237
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #18
RE: brzdová trubka
Já mu taky mám být za co dlužný (MT), tak budem děkovat v NáchoděZ_trnda_pivari

WG 2,7 CRD, 2004,úprava ADVENTURES
Chrysler PT Cruiser 2001
Dodge Charger 1973
07-09-2012 05:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #19
RE: brzdová trubka
Nevím kdo měl větší odvahu. viděl jsi mě cca 2x a hned jsi mi svěřil klíče od svého Jeepa. Jinak jsem dnes zjistil že si asi koupím tyč na tahání v situaci jako byla tahle výborná věc. Přidám pár fotek z akce. [Obrázky: _31.jpg?ver=0][Obrázky: _30.jpg?ver=0][Obrázky: _29.jpg?ver=0][Obrázky: _28.jpg?ver=0][Obrázky: _27.jpg?ver=0][Obrázky: _26.jpg?ver=0][Obrázky: _25.jpg?ver=0]
07-09-2012 06:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #20
RE: brzdová trubka
Abych toho děkování nenapsal málo, tak musím ještě poděkovat Štěněti a jeho věrnému druhovi Ondrovi. Včera večer se za nezměrného úsilí pokoušeli tu pochcanou trubku aspoň zaslepit snad všemi způsoby, dokonce při tom padl i kus nářadí:o))). Takže když se tak podívám, tak moje rezatá trubka zaměstnala docela dost lidí, nechápu, že v této zemi není práceNeviňátko

Stačí pár zručných lidí, jako jsem já a hned by stoupla zaměstnanost o tři procentní body :o)).

Jinak moje odvaha se svěřením klíčů od auta není neopodstatněná. Jsi docela známý (nepíšu slavný) člen fóra, který byldí jen pár desítek kilometrů odemě :o)). Navíc mé křehké já u většiny lidí vyvolává pocit, že není dobré mi něco krást, zvlášť když je znám :o)) Je to jen zdání, které klame, jsem dobrák od kosti, ale vypadat jako vysloužilý kriminálník s IQ lehce pod 50 má i svoje výhody :)))).

Budu se z tvého, pro mě téměř neuvěřitelného činu, vzpamatovávat ještě nějaký čas a chvíli budu i věřit, že po světě nechodí jen hovada.

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
07-09-2012 07:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)