Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
Autor Zpráva
DwPetr Offline
sběratel ZJček a WJček

Příspěvků: 5 542
Připojen(a): 11-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 19
Příspěvek: #11
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
No to je mi jasný že můžeš sledovat 8 dějů, ale jak moc v praxi je to využitelný, potřeba

http://www.muj-jeep.cz
http://www.renovace-stroju.cz
Jeep GCH WG 4.7 V8
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
Jeep GCH WJ 4.0 I6 LPG
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
08-05-2015 10:49 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mirda Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 475
Připojen(a): 29-01-2013
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #12
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
Já mam čtyřkanál a zatím co jsem dělal bohatě stačil - ale je to bedna na půl dílny od pana Tesly, sice i s monitorem a ve své době asi hodně přesný a drahý. Nicméně o této osmičce od včerejška uvažuji. Nestojí to tolik peněz. Napadá mě v praxi, že si můžeš napíchnou dvě stejný auta a signály mezi sebou porovnat v jedné chvíli. Při montáži LPG mám jakýsi osciloskop i v diagnostice na LPG, kde těch kanálu je taky hodně a sleduje se spousta signálů, které upravuješ a následně kalibruješ systém LPG.

WK2 2014 3.0 V6 Overland (s)
XK 5.7 Overland, Q D II, 09, 2" Lift, kola MOAB (m)
XK 5.7 Limited, Q D II, 2" Lift, kola MOAB (m)
WH 4.7 Limited, Q D II, 2"Lift, kola MOAB, Warn 9.5xp + dálka, (m)
WK 3.7 Laredo - CB, jinak civil (m)
http://www.lpgpower.cz
Minulost, současnost, budoucnost - jedním slovem JEEP
09-05-2015 05:50 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Mirda za tento příspěvek:
DwPetr
DwPetr Offline
sběratel ZJček a WJček

Příspěvků: 5 542
Připojen(a): 11-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 19
Příspěvek: #13
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
Mě se totiž líbí ten dražší za 12 , je teda 4 kanál, ale zase má sondy, a je o trochu dál.

http://www.muj-jeep.cz
http://www.renovace-stroju.cz
Jeep GCH WG 4.7 V8
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
Jeep GCH WJ 4.0 I6 LPG
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
09-05-2015 06:17 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #14
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
(09-05-2015 06:17 AM)DwPetr napsal(a):  Mě se totiž líbí ten dražší za 12 , je teda 4 kanál, ale zase má sondy, a je o trochu dál.

Ten za těch 12 si můžeš koupit, když zjistíš, že to pro tebe má smysl, jinak si myslím, že je to zbytečný. Protože pokud to použíješ 2x za rok tak nemá cenu do toho dávat 12 litrů. Ale jak chceš Mrkálek
09-05-2015 07:31 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #15
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
a pokud trváš na kompletním balení tak zde Chehták
http://www.ebay.co.uk/itm/Hantek-PC-8CH-...3a83e1c09a
09-05-2015 07:51 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #16
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
Tak je doma. Zábava může začít Chehták


Přiložené soubory Miniatury
   
27-05-2015 10:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Gomez Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 150
Připojen(a): 04-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #17
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
Tohle má člověk, ke kterýmu jezdím na diagnostiku s každým autem a jsem z toho nadšenej. Když mi u auta, který už servis odepsal, zjistil, že ta nová váha vzduchu je vlastně špatná a ten kabel na třetím válci, kterej se měnil, je vlastně taky špatnej, tak za pár Kč jelo auto jako vyměněné.
Už jsem přemýšlel, že bych to koupil snad i kdybych to použil jen 2x do roka... Chehták

JKU 75th Anniversary Alaska project, CRD
ex: BU Renegade
ex: XJ 4.0 nonHO
28-05-2015 08:16 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Gomez za tento příspěvek:
DwPetr
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #18
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
(28-05-2015 08:16 AM)Gomez napsal(a):  Tohle má člověk, ke kterýmu jezdím na diagnostiku s každým autem a jsem z toho nadšenej. Když mi u auta, který už servis odepsal, zjistil, že ta nová váha vzduchu je vlastně špatná a ten kabel na třetím válci, kterej se měnil, je vlastně taky špatnej, tak za pár Kč jelo auto jako vyměněné.
Už jsem přemýšlel, že bych to koupil snad i kdybych to použil jen 2x do roka... Chehták

Proto by to mělo být vybavení každýho mechanika, co má diagnostiku :-) Ale některý to mají v sobě. Ale nevím jestli i od jeepa
28-05-2015 08:18 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
sam Offline
profesionální rýpal

Příspěvků: 3 237
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #19
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
(28-05-2015 08:16 AM)Gomez napsal(a):  Tohle má člověk, ke kterýmu jezdím na diagnostiku s každým autem a jsem z toho nadšenej. Když mi u auta, který už servis odepsal, zjistil, že ta nová váha vzduchu je vlastně špatná a ten kabel na třetím válci, kterej se měnil, je vlastně taky špatnej, tak za pár Kč jelo auto jako vyměněné.
Už jsem přemýšlel, že bych to koupil snad i kdybych to použil jen 2x do roka... Chehták
Proč by jsme to kupovali, když už to má Willy? Mrkálek Nahlásíme, kdy a kam má přijet a je vyřešeno. Samozřejmě diesly mají přednost. Chehták

WG 2,7 CRD, 2004,úprava ADVENTURES
Chrysler PT Cruiser 2001
Dodge Charger 1973
28-05-2015 08:24 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro sam za tento příspěvek:
Maxdrtic
Gomez Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 150
Připojen(a): 04-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #20
RE: Kdyby to někdo myslel s diagnostikou vážně :-)
(28-05-2015 08:24 AM)sam napsal(a):  
(28-05-2015 08:16 AM)Gomez napsal(a):  Tohle má člověk, ke kterýmu jezdím na diagnostiku s každým autem a jsem z toho nadšenej. Když mi u auta, který už servis odepsal, zjistil, že ta nová váha vzduchu je vlastně špatná a ten kabel na třetím válci, kterej se měnil, je vlastně taky špatnej, tak za pár Kč jelo auto jako vyměněné.
Už jsem přemýšlel, že bych to koupil snad i kdybych to použil jen 2x do roka... Chehták
Proč by jsme to kupovali, když už to má Willy? Mrkálek Nahlásíme, kdy a kam má přijet a je vyřešeno. Samozřejmě diesly mají přednost. Chehták
Pravda, prostě se mu na srazu postavíme do fronty. Myslím, že ho srazy začnou opravdu bavit Chehták

JKU 75th Anniversary Alaska project, CRD
ex: BU Renegade
ex: XJ 4.0 nonHO
28-05-2015 01:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)