Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade-první dojmy
Autor Zpráva
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #381
RE: Renegade-první dojmy
Nevím,jestlis to pochopil ale já Yetti dal jako pozitivní příklad

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
25-02-2016 08:15 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #382
RE: Renegade-první dojmy
(25-02-2016 08:15 PM)Harley napsal(a):  Nevím,jestlis to pochopil ale já Yetti dal jako pozitivní příklad

jasně,že jsem to pochopil a rovněž dávám Yetinu jak typ pro koupi namísto Renegadu,kdyby se Jeep z nějakého důvodu nehodil nebo nelíbil, poté např ten Opel Moka,ale současná Vitara na mě působí velmi levně,plastově a křehce,nepopírám však,že dílenské zpracování a spolehlivost může mít dobrou a dále píšu,že originality má dost ve srovnání s korejci,ne však s Renegadem nebo Yetim.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
25-02-2016 08:19 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Dr.Ti. za tento příspěvek:
Harley
Jarek Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 66
Připojen(a): 04-02-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #383
RE: Renegade-první dojmy
Nově zjištěné dojmy : zpětné zrcátko je malé a nepokrývá celou šíři zadního okna - je to poměrně nešťastné, stačilo ho vyrobit o pár cm nebo možná mm širší. Systém sledování jízdních pruhů bývá občas samovolně nedostupný, musím to tlačítko zmáčknout, ani namám odvaho o tom na tu infolinku psát, by mi zas odpověděli nějaký nesmyslChehták
27-02-2016 03:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tom Offline
-

Příspěvků: 811
Připojen(a): 20-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #384
RE: Renegade-první dojmy
se nám vypl jen jednou. To když jsem zkoušel zda Rene projede zatáčku bez řízení. Projel, ale pěkně nadával a na závěr se ten systém vypl. Na tvrdo. Museli jsme jej aktivovat tlačítkemChehták

JK Crumb
CJ7 AMC304, Golden Eagle
Renegade Trailhawk
27-02-2016 06:00 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #385
RE: Renegade-první dojmy
systém sledování jízdních pruhů jsem sám o své vůli vypnul trvale podobně jako systém stop-start, v prvním případě nemám rád,když mi cokoliv kecá do řízení a v druhým si nemíním nechat ničit motor, zpetné zrcátko pobere obrys zadního skla,což stačí,mnohem větší zásek ke kaplička s předním zrcátkem,přes kterou není fakt vidět na semafor,takže pokaždé musím zkroucenej mžourat na semafor,tohle neudělali nejlépe, jinak dnes v noci jedu do Alp na lyže,sere mě předpověď počasí,aleco nadělámChehták,zmiňuju to proto,poněvadž je to možnost na test spotřeby, ps,lyže vlezou kolmo tak tak při posunutém sedadle spolujezdce na max vpřed,našikmo v poho, takže ve dvou se nepotřebuje střešní box.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
27-02-2016 06:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarek Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 66
Připojen(a): 04-02-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #386
RE: Renegade-první dojmy
vypnout ten stopstrart je úplně jasné, třeba to sledování pruhů mi příjde fajn obzvlášt v noci na dálnici v levém pruhu vzhledem ke krajnici, jo ještě mi chybí zadní kamera, jsem si na to zvykl z hondy-z toho je vidět dozadu hrozně, ale zas rene je auto, ze kterého je dobrý výhled, no a s tím vzhlížením semaforů je to fakt hrozné, ta střecha je moc vpředu, hold máme krabice no. Fantasticý je ten vysoký posez, přešel jsem z extrému do extrému - u toho civicu jsem měl sedačku úplně dole - je to hodně nízké auta, u reneho ji mám zas úplně nahoře a nad hlavou pořád tak 20cmSmíšek
27-02-2016 06:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #387
RE: Renegade-první dojmy
(27-02-2016 06:41 PM)Jarek napsal(a):  vypnout ten stopstrart je úplně jasné, třeba to sledování pruhů mi příjde fajn obzvlášt v noci na dálnici v levém pruhu vzhledem ke krajnici, jo ještě mi chybí zadní kamera, jsem si na to zvykl z hondy-z toho je vidět dozadu hrozně, ale zas rene je auto, ze kterého je dobrý výhled, no a s tím vzhlížením semaforů je to fakt hrozné, ta střecha je moc vpředu, hold máme krabice no. Fantasticý je ten vysoký posez, přešel jsem z extrému do extrému - u toho civicu jsem měl sedačku úplně dole - je to hodně nízké auta, u reneho ji mám zas úplně nahoře a nad hlavou pořád tak 20cmSmíšek

Já zadní kameru má,je to dobrá věc především pro kontrolu,zda někdo nebo něco není za kufrem,kam není vidět,jinak při couvání stejně točím krkemChehták, asistent hlídání pruhů má jistě svoje opodstatnění,ale když mě to korigovalo volant při řezání zatáček,tak jsem to vypnul, posaz...no, já si zkusil v Mercedsu hodně nízký posaz,sedělo se tam výborně, přímo skvěle a vůbec mi to nevadilo ve smyslu,že bych z auta neviděl,nebo neměl přehled, jediný,co mě vadilo, bylo blbý vylézání z auta ven,člověk se musel celý vytočit o 90 stupnů a pomoct si rukama o práh při zvednutí se,prostě to někomu druhýmu mohlo připadat,jako co to ten člověk tam dělá...Chehták
V Renegadu můžeš vysedat a nasedat jako v dodávce,stačí jen trochu sehnout hlavu. Sedadlo mám výškově nastavený tak,abych viděl přední hranu kapoty,tedy zdaleka ne vypumpovaný nahoru-upřednostňuju posez "níže vleže" oproti posezu "na židličce".

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
27-02-2016 06:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #388
RE: Renegade-první dojmy
V Pá jsem měl cestu za větrnýho počasí a docela nemile jsem "překvapen" /jsem si vědom problému,ale přesto.../ citlivostí auta k bočnímu větru. Samozřejmě je to dáno tvarem kastle a výškou vozu,nicméně při rychlostech kolem 130km/hod místy působilo auto nejistě a vyžadovalo neustálé korekce,rozdíl oproti "nízkým" autům je znatelný a dokonce i oproti WKII,tato info je hlavně pro novopečené majitele Renegada,aby s tímto počítali a nebyli překvapeni.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
13-03-2016 07:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: