Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupa wk2 11-13
Autor Zpráva
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #21
RE: kupa wk2 11-13
Já jsem rok s WK II 3,0 V6 jezdil,najel jsem 25 tis km, jediný nedostatek,který jsem zaznamenal,byla nejistota v zatáčkách,kdy auto po naklonění šlo za těžkým nosem ven ze zatáčky,což mě vedlo k opatrnosti a průjezdům táhlých zatáček nižší rychlostí, Grand zatáčky nemá rád,žádna další negativa jsem nezaznamenal,výkonu bylo vždy dost,spotřeba byla kolem těch 10-12 litrů,V.st automat řadil spolehlivě a naprosto stačil/já auto nijak nehonil,pro rychlosti nad 110km bude ale jistě 8.st lepší/,filtrace nerovností byla lepší,než předchozí JKčko,ale oslnivý komfort to nebyl,v kabině byl příkladný klid-jak Wrangler,tak i Renegade jsou hlučnější,v zimních podmínkách nemělo auto žádný problém na zasněžené vozovce-QDII vše zvládl,zimní pneu namísto univerzálu bych ale doporučil,dílenské zpracovnání bylo obstojné-plasty nedrnčely,prémiovost však interiéru chybí,výbava pro běžný používání dostačující, prostornost vpředu a vzadu včetně kufru vynikající,akorát tradičně nepohodlný posez na zadní lavici typický pro všechny Jeepy-příliš strmý sklon opěradel-ale jdou sklonit /narozdíl od Renegada a JKčka/,manévrování v městkým režimu obtížnější kvůli rozměrům auta a velkýmu rejdu,určitě se sejde ve výbavě zadní kamera spolu se senzory. Celkově nejlepší Jeep,který jsem měl,ale musel jsem jej z osobních důvodů tehdy prodat,nebyl v tom určitě žádný nedostatek auta jako takovýho, WK II,pokud na něj máš a máš na jeho provoz,je dobrý kup,akorát cena novýho je někde kolem 1,5-1,8 mil Kč,což je srovnatelný s prémivými vozy od Audi,BMW,Mercedesu,takže je třeba si rozmyslet koupi, cena ojetiny jde mnohem více dolů,než u evropských konkurentů,cena servisu je o něco málo nižší.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
23-03-2016 04:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #22
RE: kupa wk2 11-13
ani v JK,ani s WK II, ani s Renegadem jsem při předjíždění nemusel voličem manuálně podřadit,ovšem,to vše jsou diesely...Chehták

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
24-03-2016 03:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
lucius Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 6 592
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 41
Příspěvek: #23
RE: kupa wk2 11-13
Napsal ze to je nehorsi varianta, podrazovat ručně a zpět na D
To bude asi odpověď

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992;
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
24-03-2016 03:48 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #24
RE: kupa wk2 11-13
Diesel je nejlepší, akorát pak nechápu to stěžování a vymejšlení, jak ojebat opravy. Třeba termostatem, dpf a nevím čím dalším. Chehták
24-03-2016 10:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #25
RE: kupa wk2 11-13
dýzly byly nejlepší, když malej dýzl jezdil za 4 litry a velkej za 7 a veškerá elektronika spočívala v jednom drátu k čerpadlu, jednom ke žhavení a jednom ke startéru PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
25-03-2016 12:04 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
pavelsm, Jarda K
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #26
kupa wk2 11-13
Jenze to se este jezdilo na naftu.

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
25-03-2016 01:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #27
RE: kupa wk2 11-13
Tim pro me taky nafta skoncila. Posledni auto byla T4 s 2.5 naftou. Ted mam doma teda starou pastiku golfa 3. Ma ted na 2 roky stk, stal 5tis, je to kombik s taznym. Je z nej pracant, misto XJ, co se prodalo nahodne ze dne na den :-D

Jinak mi fakt ty strasaci s naftovou motorizaci za ty stresy nestoji. Jeste posledni nafta co mi asi muze do baraku je mozna PD. Ale zlaty rotacky. Takze proti nafte nemam nic. Mam vse proti CR a jeho navesenym ekosrackam.

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
25-03-2016 04:55 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #28
RE: kupa wk2 11-13
(25-03-2016 01:34 AM)LandEagle napsal(a):  Jenze to se este jezdilo na naftu.

ale nejezdilo, auta o ktreých píšu jezdila v pohodě na řepku i na leteckej petrolej a dobrodruzi dokonce na vyjetej fritovací olej

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
25-03-2016 08:23 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #29
RE: kupa wk2 11-13
LE zrejme myslel ze se na ty sracky nemuselo jezdit povinne a ze zakona Nasránek

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
25-03-2016 08:46 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
vlk Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 7
Připojen(a): 21-03-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #30
RE: kupa wk2 11-13
okuej, tak som sa dozvedel ze podradit sa da, to je fajn, ja to ani nie koli predbiehaniu, ale koli motorovemu brzdeniu hlavne chcem, lebo na automate ked pustim plyn tak zaradi vysoky stupen a auto jede dalej.

co tie pneu? mozem na overlanda a novsieho bez pravnych komplikacii dat 18", teda ci je to v technicaku.

dalsia otazka co ten adaptivny tempomat? je na to spolah? akym sposobom dobrzduje? pouziva pri tom brzdy alebo pribrzduje aj motorom (napriklad tym ze podradi)

dik.
25-03-2016 08:47 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: