Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Hlasování: Akou rychlostou prejst klzku zakrutu, prudky svah?.
redukovanou jednotkou
redukovanou dvojkou + brzdy
[Ukázat výsledky]
Pozn.: Toto je veřejné hlasování; všichni uživatelé budou vidět, jak kdo hlasuje.
Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
technika zjazdu
Autor Zpráva
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #11
RE: technika zjazdu
(15-01-2017 09:26 PM)Denylovec napsal(a):  Nevim jak u Kj ale podle mě to bude stejné jak u Wj jsou redukce na sjezd z kopce dost rychlí a chce to především cit v noze při brzdění. Anebo si kup auto, jak pise Rezlan,, já tomu říkám pro blbce'' Chehták kde zmacknes cudlik a o nic víc se nestaras Mrkálek

Na jedničku nebo na čtyřku? Chehták
15-01-2017 09:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #12
RE: technika zjazdu
(15-01-2017 09:30 PM)Wily napsal(a):  
(15-01-2017 09:26 PM)Denylovec napsal(a):  Nevim jak u Kj ale podle mě to bude stejné jak u Wj jsou redukce na sjezd z kopce dost rychlí a chce to především cit v noze při brzdění. Anebo si kup auto, jak pise Rezlan,, já tomu říkám pro blbce'' Chehták kde zmacknes cudlik a o nic víc se nestaras Mrkálek

Na jedničku nebo na čtyřku? Chehták

Na co chceš, zkopce co jezdím já, tam žádný redukce nepomůžou Chehták

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
15-01-2017 09:39 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #13
RE: technika zjazdu
(15-01-2017 09:39 PM)Denylovec napsal(a):  
(15-01-2017 09:30 PM)Wily napsal(a):  
(15-01-2017 09:26 PM)Denylovec napsal(a):  Nevim jak u Kj ale podle mě to bude stejné jak u Wj jsou redukce na sjezd z kopce dost rychlí a chce to především cit v noze při brzdění. Anebo si kup auto, jak pise Rezlan,, já tomu říkám pro blbce'' Chehták kde zmacknes cudlik a o nic víc se nestaras Mrkálek

Na jedničku nebo na čtyřku? Chehták

Na co chceš, zkopce co jezdím já, tam žádný redukce nepomůžou Chehták

Hm, tak to je blbý, to musíš pořád jet. Mě se jednou v zimě stalo, že jsem jel rychlej než se mi točili kola na redukci Chehták tak jsem musel rozjet aby to bylo ovladatelný Chehták
15-01-2017 09:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #14
RE: technika zjazdu
(15-01-2017 09:41 PM)Wily napsal(a):  
(15-01-2017 09:39 PM)Denylovec napsal(a):  
(15-01-2017 09:30 PM)Wily napsal(a):  
(15-01-2017 09:26 PM)Denylovec napsal(a):  Nevim jak u Kj ale podle mě to bude stejné jak u Wj jsou redukce na sjezd z kopce dost rychlí a chce to především cit v noze při brzdění. Anebo si kup auto, jak pise Rezlan,, já tomu říkám pro blbce'' Chehták kde zmacknes cudlik a o nic víc se nestaras Mrkálek

Na jedničku nebo na čtyřku? Chehták

Na co chceš, zkopce co jezdím já, tam žádný redukce nepomůžou Chehták

Hm, tak to je blbý, to musíš pořád jet. Mě se jednou v zimě stalo, že jsem jel rychlej než se mi točili kola na redukci Chehták tak jsem musel rozjet aby to bylo ovladatelný Chehták
Proto jsem taky psal že musí citovka na brzdu, aby auto nejelo jako saně Chehták A kdyz jedes z kopce na ledu tak muzes mit co chces..Stejně, podle mě se jízda s Jeepem poradit nedá, to si prostě musí člověk vozkouset PalecNahoru

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
15-01-2017 09:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #15
RE: technika zjazdu
asi si fakt necham už napsat ty brejle - furt ten ndapis čtu jako "technika zezadu" Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
15-01-2017 10:03 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
Rennie, zapa
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #16
RE: technika zjazdu
To neni brejlema, to je to - co chce mozek cist :)

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15-01-2017 10:05 PM od mfence.)
15-01-2017 10:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro mfence za tento příspěvek:
standa.t, Rennie, Maxdrtic
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #17
RE: technika zjazdu
(15-01-2017 10:03 PM)standa.t napsal(a):  asi si fakt necham už napsat ty brejle - furt ten ndapis čtu jako "technika zezadu" Chehták

tak zajeď do hampejzu valim_se_smichy

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
15-01-2017 10:35 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
racmaster Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 44
Připojen(a): 07-01-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #18
RE: technika zjazdu
cize, pneumatiky, to je jasne. pokusam sa zohnat nieco typu green diamond, teda gumy s kuskami kremikovej drte rozmiesanej v zmesi. nieco ako krizenec zimnej gumy a smirglu JazykoPlaz vraniky ich robia a myslim si, ze nic lepsie na lad a sneh nemoze byt. bohuzial, rozmer 235/70 r16 NENI, NEVYRABA SA!!! naholou

pritom komu inemu by taketo gumy bolo viac treba, jak jeepom a dalsim suv, co nejazdia posypane asfaltky a mnohe maju prave tento rozmer.

za druhe, tie spustene pneu az na 1 atmosferu je dobra rada, vedel som, ze spustene gumy su lepsi zaber, ale nakolko az spustit je dobra rada... PalecNahoru

to s tym dupnutim na brzdu je tiez dobra rada. PalecNahoru

ja som este zvazoval 1-2 zuby rucnej brzdy a ist na dvojke. keby to islo do smyku, dam len dole rucnu a malo by sa chytit, dovtedy sa ale bude pomalsie rozbiehat. na forestri mi to kvoli medzinapravovemu difu velmi nepomahalo, ale kedze tu ziaden neni, je to de facto zamknute, tak by sa ta mierna brzdna sila rucnej na prvom, druhom zube mohla rozlozit na vsetky 4... pocitam, ze motor by zdochnut nemal, na volnobehu dole kopcom s mierne zabrzdenou rucnou ani v momente, kedy kolesa povolia a auto pojde valivym smykom. to by mala byt velka vyhoda nizkootackoveho diesla oproti benzinovemu boxeru u forestra, kde prave toto hrozilo...
16-01-2017 10:40 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #19
RE: technika zjazdu
(16-01-2017 10:40 AM)racmaster napsal(a):  cize, pneumatiky, to je jasne. pokusam sa zohnat nieco typu green diamond, teda gumy s kuskami kremikovej drte rozmiesanej v zmesi. nieco ako krizenec zimnej gumy a smirglu JazykoPlaz vraniky ich robia a myslim si, ze nic lepsie na lad a sneh nemoze byt. bohuzial, rozmer 235/70 r16 NENI, NEVYRABA SA!!! naholou

pritom komu inemu by taketo gumy bolo viac treba, jak jeepom a dalsim suv, co nejazdia posypane asfaltky a mnohe maju prave tento rozmer.

za druhe, tie spustene pneu az na 1 atmosferu je dobra rada, vedel som, ze spustene gumy su lepsi zaber, ale nakolko az spustit je dobra rada... PalecNahoru

to s tym dupnutim na brzdu je tiez dobra rada. PalecNahoru

ja som este zvazoval 1-2 zuby rucnej brzdy a ist na dvojke. keby to islo do smyku, dam len dole rucnu a malo by sa chytit, dovtedy sa ale bude pomalsie rozbiehat. na forestri mi to kvoli medzinapravovemu difu velmi nepomahalo, ale kedze tu ziaden neni, je to de facto zamknute, tak by sa ta mierna brzdna sila rucnej na prvom, druhom zube mohla rozlozit na vsetky 4... pocitam, ze motor by zdochnut nemal, na volnobehu dole kopcom s mierne zabrzdenou rucnou ani v momente, kedy kolesa povolia a auto pojde valivym smykom. to by mala byt velka vyhoda nizkootackoveho diesla oproti benzinovemu boxeru u forestra, kde prave toto hrozilo...

Akorát pokud máš 4x4 bez diferáku, tak ti to moc nebude chtít zatáčet a budeš to muset poslat do smyku, aby to zatočilo.
16-01-2017 10:52 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Wily za tento příspěvek:
Zizal
pipos4x4 Offline
Jeep x Jeeb

Příspěvků: 4 415
Připojen(a): 22-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #20
RE: technika zjazdu
Tot otazka - Jestli 4wd zavrena ci jen zadek .

Za me radeji zavrena- kdyz jsem zkousel jet zadkolku a pomalu z kopce -jak 2wd tak dam i redukci jen na zadek- tak kazde tuknuti do brzdy prebrzdi predek a ten jde do smyku, a jede rovne ven a mirne to zrychluje.

Pak na otevrenou 4wd - neni problem, predek se neprebrzduje , riditelne

Pak na zavrenou 4WD - neni problem, predek se neprebrzduje, riditelne skoro stejne. Nebyla to tedy serpentina.

SJEZD brutal: Davam redukci, zaviram obe spery - tj. nezabrzdim ani jedno kolo do smyku a pomalinku dolu, v nouzi z 1 na 2 nebo az na Decko a zrychlit aby se to chytlo, v pripade serpentiny vycvaknout predek na otoceni, opet zavrit a pokracovani dolu . . . .

Jeeb G Ch 4,7 V8-LA +6,5'',NV 241, diff 4.625+AVM, 2x TJM Lock,37" Trepy,THY-637Y-C+ 200Cell+Flowmaster70 3'',Superchips, Throttle 70mm,Talon 9.5-BOW II..
https://www.youtube.com/watch?v=fZqO_O_X0UQ
https://www.youtube.com/watch?v=-c2yVLHD0uA
http://pipos4x4.rajce.idnes.cz/
16-01-2017 11:19 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro pipos4x4 za tento příspěvek:
Harley
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: