Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Hlasování: Je FIPK / CAI poznat na vykonu
ANO, urcite!
NE, kecy!
[Ukázat výsledky]
Pozn.: Toto je veřejné hlasování; všichni uživatelé budou vidět, jak kdo hlasuje.
Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIPK / CAI / Prime sani
Autor Zpráva
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 171
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #161
RE: FIPK / CAI / Prime sani
(25-10-2013 06:36 PM)jost napsal(a):  To nevim jak poznat měl jsem to na ZJ kdyz jsem ho koupil ale dával jsem snorchl takže sel hned ven.

Chehták no muselo by to tam být někde napsaný, jestli to tam nebude napsaný, tak to není KNko, ale "nějakej" filtr z tuningšopu za 300-700,-

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
25-10-2013 06:53 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 750
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #162
RE: FIPK / CAI / Prime sani
(25-10-2013 12:13 PM)standa.t napsal(a):  filtr pro otevřený sání koupíš v každým tuningšopu za pětikilo. Tenhle odkaz mi přijde zajímavej spíš z hlediska zástavby šnorchlu

mame to s JackD na wj instalovane se snorchlem

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
25-10-2013 09:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
GLOSATOR111 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 0
Připojen(a): 26-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #163
RE: FIPK / CAI / Prime sani
Další uskutečněný pokus, samozřejmě po dotazu zda ho mají, borec napsal ano máme. Tím ale myslel jen že mu svítí na počítači kus. Když jsem odkliknul a poslal prachy, teprve pak podal žádanku na sklad a tam mu řekli bohužel. Takže budu zase žádat o prachy zpět.
http://www.ebay.co.uk/itm/K-N-Induction-...AQ:GB:1123

Nemáte někdo tip kde to sání koupit? Případně nabídněte svůj, peníze se vám hodí ne?ChehtákMrkálek
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26-10-2013 10:00 AM od GLOSATOR111.)
26-10-2013 09:59 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jost
Unregistered

 
Příspěvek: #164
RE: FIPK / CAI / Prime sani
Však stači jen ten hříbek tu zástěnu uděláš za par korun a to sani se dá použít puvofni jen s prodloužením výsledek stejnej za mnohem méně.
26-10-2013 10:23 AM
Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 8 052
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #165
Re: RE: FIPK / CAI / Prime sani
(26-10-2013 09:59 AM)GLOSATOR111 napsal(a):  Další uskutečněný pokus, samozřejmě po dotazu zda ho mají, borec napsal ano máme. Tím ale myslel jen že mu svítí na počítači kus. Když jsem odkliknul a poslal prachy, teprve pak podal žádanku na sklad a tam mu řekli bohužel. Takže budu zase žádat o prachy zpět.
http://www.ebay.co.uk/itm/K-N-Induction-...AQ:GB:1123

Nemáte někdo tip kde to sání koupit? Případně nabídněte svůj, peníze se vám hodí ne?ChehtákMrkálek

Kupoval sem ho onehda nekde na sortovnifiltry cz, mozna sportovni-filtry

Prodavali jen kn tenkrat. Prisel za par dni. Bylo to levnejsi nez trikrat psat a posilat prachy.

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
26-10-2013 12:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
GLOSATOR111 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 0
Připojen(a): 26-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #166
RE: FIPK / CAI / Prime sani
(26-10-2013 10:23 AM)jost napsal(a):  Však stači jen ten hříbek tu zástěnu uděláš za par korun a to sani se dá použít puvofni jen s prodloužením výsledek stejnej za mnohem méně.

Protože jsem tak trochu neználek na měsíci, přece není možné aby stačilo do původního sání dát kuželovitej filtr k+n a udělat přepážku a bude to stejné jako s celým kitem. Kdo by tady pak kupoval celý kit když stačí filtr a plechová přepážka? Já jsem si vždy myslel že to samotné know how je i v té ostatní části kitu. Takže na tom nic jiného není? Díky za odborné až vědecké komentáře. Ten rozdíl by mne tedy zajímal. díky
26-10-2013 05:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
mmarek Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 214
Připojen(a): 04-06-2012
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #167
RE: FIPK / CAI / Prime sani
(26-10-2013 05:43 PM)GLOSATOR111 napsal(a):  
(26-10-2013 10:23 AM)jost napsal(a):  Však stači jen ten hříbek tu zástěnu uděláš za par korun a to sani se dá použít puvofni jen s prodloužením výsledek stejnej za mnohem méně.

Protože jsem tak trochu neználek na měsíci, přece není možné aby stačilo do původního sání dát kuželovitej filtr k+n a udělat přepážku a bude to stejné jako s celým kitem. Kdo by tady pak kupoval celý kit když stačí filtr a plechová přepážka? Já jsem si vždy myslel že to samotné know how je i v té ostatní části kitu. Takže na tom nic jiného není? Díky za odborné až vědecké komentáře. Ten rozdíl by mne tedy zajímal. díky

Vždycky jsem měl za to, že stačí jen filtr a potrubí mezi ním a sacím kolektorem se udělá samodomo, třeba z nerez/hliník trubky potřebného průměru. Ale když jsem měl v rukou KN kit, co Franta dával na své WK Hemi, tak ta plastová trubka dodávaná v komplet kitu neměla stejný průřez po celé délce. Takže nějakým způsobem je to potrubí "optimalizováno".

Myslím tedy, že může stačit použít jen filtr a potrubí dodělat dle potřeby, ale komplet kit bude určitě lepší. Otázka je, zda rozdíl mezi oběma řešeními stojí za ty finance navíc v případě pořízení celého kitu.

Jeep Grand Cherokee WJ, +6"+, NV241+2Low, 37" BFG KM3, hydroassist, antirock, longarmy - přední 3link, zadní 4link, nápravy z trola...
26-10-2013 07:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
jost
Unregistered

 
Příspěvek: #168
RE: FIPK / CAI / Prime sani
Nemyslím si ze by to mělo jakykoliv poznatelny vliv kromě prázdné peněženky. Nerezova trubka a kus hlinikoveho plechu a máš to Hotové vydledek stejnej měl jsem to na ZJ 5.2 Mrkálek jen to vypadá lip ten nerez než plast. PalecNahoru
26-10-2013 07:16 PM
Odpovědět s citací příspěvku
PETARDAK Offline
JEEPař z Valach :-)

Příspěvků: 2 741
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 20
Příspěvek: #169
RE: FIPK / CAI / Prime sani
Pár postřehů-faktů:
-Koukni někde jak "obrovský"(v porovnání s tuningšopovejma) je ten filtr(hřib) u origo kitů pro V8!
-Marek má pravdu, valná(podstatná) část nárůstu výkonu a správné funkce se "tvoří" v té nelineárně kuželové "rouře"
-U ZJ V8(5.2 a 5.9) je v origo K+N kitu, hlavně markantně vyšší(průchodnější) ta plastová část nasazená na trotlebody...

"takovej benzínovej machr, co vidí kousek polní cesty s blátem a nejede......" Z_trnda_fiba
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26-10-2013 07:22 PM od PETARDAK.)
26-10-2013 07:19 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
PETARDAK Offline
JEEPař z Valach :-)

Příspěvků: 2 741
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 20
Příspěvek: #170
RE: FIPK / CAI / Prime sani
(26-10-2013 07:16 PM)jost napsal(a):  Nemyslím si ze by to mělo jakykoliv poznatelny vliv kromě prázdné peněženky. Nerezova trubka a kus hlinikoveho plechu a máš to Hotové vydledek stejnej měl jsem to na ZJ 5.2 Mrkálek jen to vypadá lip ten nerez než plast. PalecNahoru

Joste, klasik napsal: myslet, znamená hov.. vědět Snílek

"takovej benzínovej machr, co vidí kousek polní cesty s blátem a nejede......" Z_trnda_fiba
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26-10-2013 07:23 PM od PETARDAK.)
26-10-2013 07:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 3 Host(é)