Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastaveni casu a hands free u americke verze WK.
Autor Zpráva
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #1
Nastaveni casu a hands free u americke verze WK.
Rozhodl jsem se ze se podelim o zkusenosti jak nastavit treba jazyk u handsfree U-Connect a cas na radiu v Americke verzi REC.
Mel jsem s tim docela trable tak se to snad nekomu bude hodit.
Co se tyka U-Connect tak tady je to hodne jednoduche kdyz clovek vi ze se to ovlada hlasove. Ja jsem U-Connect dostal ve Francouzstine a fakt jsem netusil co s tim. Reseni je primitivni - staci zmacknout ovladaci tlacitko U-Connect a rict English - potom jen hlasem potvrdit. Takze jestli bude zbesile mackat vsechny tlacitka na radiu a vsude kolem tak tudy cesta nevede.

Mnohem zajimavejsi bylo nastaveni casu. Stylem pokus omyl jsem na to neprisel a strycek Google rikal zmackni NAV a prejdi do settings a nastav cas dle libosti. Teorie dobra, ale po zmacknuti NAV mi radio zarvalo Navigation disc not found a tim to haslo. Jedine reseni ktere jsem nasel je stahnout DVD s USA mapami. Po vlozeni DVD uz jde prepnout do NAV a tim padem i do settings kde clovek najde spoustu zajimavych veci vcetne nastaveni casu. Ale bez DVD nedate ani ranu. Nezapomente si koupit Dual Layer DVD medium jinak to nevypalite.

takze asi tak :)
Frantisek

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
01-07-2012 07:50 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Milan Votava Offline
votavam

Příspěvků: 2
Připojen(a): 09-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #2
RE: Nastaveni casu a hands free u americke verze WK.
Nevite nekdo jak jse zapina hands free,lepe receno jak sesparovat telefon s blootu v aute? Jeep G.cheer.2005,5,7.Diky
17-11-2012 10:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #3
RE: Nastaveni casu a hands free u americke verze WK.
(17-11-2012 10:16 PM)Milan Votava napsal(a):  Nevite nekdo jak jse zapina hands free,lepe receno jak sesparovat telefon s blootu v aute? Jeep G.cheer.2005,5,7.Diky
Vime :) je to strasne zakerne taky jsem mackal vsechna tlacitka v aute a nic:)
Veskere ovladani je hlasove vcetne prepinani reci. Takze pokud mas jazyk nastaveny na Spanelstinu jako jsem to mel ja a neumis spanelsky tak staci zmacknout tlacitko U button u zrcatka a az te to vyzve k akci tak rict English a prepne se to do anglictiny. Parovani se nastavuje taky hlasove. Nepamatuji si to presne a nemam ted u sebe manual, ale kdyz reknes help tak ti to vyjmenuje vsechny dostupne prikazy. Spravna kombinace myslim byla setup - phone - pairing a myslim ze je to chytre a ze to jde rict najednou jako jeden prikaz. U connect se prepne do visible modu a telefon jej potom v pohode najde. Behem parovani se bude U connect ptat na jmeno telefonu - to jmeno bude potom vzdy prehravat pri pripojeni telefonu a muze byt libovolne. Potom se jeste bude ptat zda ho ma nastavit jako defaultni coz doporuji.
Pokud by byl zajem tak bych to jeste mohl upresnit a dohledat to v navodu nebo zitra si s tim pokecat v aute. Mimochodem jsem si liboval ze to funguje naprosto spickove do te doby nez jsem se tam pokousel ulozit cisla a asi neumim anglicky protoze to vzdy dopadlo spatne:) ale mam tam cisla jeste od minule majitelky z USA:))

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
17-11-2012 11:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Milan Votava Offline
votavam

Příspěvků: 2
Připojen(a): 09-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Nastaveni casu a hands free u americke verze WK.
Diky moc,zitra to hned zkusim,s tou anglinou jsem tez na tom spatne.
18-11-2012 08:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)