Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autobaterie / jakou vybrat?
Autor Zpráva
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #201
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
kupoval jsem je svému tátovi do vozíku před rokem a dával jsem ty co tam byly, tedy tyto. je to darda když tam mají být dvě....

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
04-12-2017 05:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #202
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
A resils mu brzdu? Prej mu to blbe brzdi. V ty el.mag brzde se ma asi taky co ojet ne? Funfuje to na stejnym principu jako treba spojka na klime? Nikde jsem na to zatim zadny dily nenasel. Chce si kopit jinej povoz. Ale dle me je to blbost, kdyz nevi jak v tom budou ty baterky stary. Vsechno je to vicemene dotazenej repas co mi ukazoval. Jak dlouho vam vydrzely ty aku? Meli jste to novy?

Odesláno z mého SM-N910F pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
04-12-2017 06:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #203
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
ne dostali jsme ho po strýci a baterky co tam byly už nic nevydrželi. To co má je klasický invalidní vozík a je to dost pomalé, takže asi tam žádná brzda není.
Najede s tím ale dost,
Soused má ještě takovou tříkolku a je s tím náramně spokojený, jezdí do vedlejší vesnice v pohodě to ujede 15km.

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
04-12-2017 06:47 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #204
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
(04-12-2017 06:31 PM)KaCzaba napsal(a):  A resils mu brzdu? Prej mu to blbe brzdi. V ty el.mag brzde se ma asi taky co ojet ne? Funfuje to na stejnym principu jako treba spojka na klime? Nikde jsem na to zatim zadny dily nenasel. Chce si kopit jinej povoz. Ale dle me je to blbost, kdyz nevi jak v tom budou ty baterky stary. Vsechno je to vicemene dotazenej repas co mi ukazoval. Jak dlouho vam vydrzely ty aku? Meli jste to novy?

Odesláno z mého SM-N910F pomocí Tapatalk

elmag brzda by měla fungovat vyzkratováním motoru - nemá se co ojet

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
04-12-2017 07:19 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Zizal Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 299
Připojen(a): 08-06-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #205
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
pokud není brždění opačnou polaritou - pak čím horší baterka tím horší brzda. Bývá to tak na el. VZV. Brzdí protiproudem, sice je to energeticky náročné a žádná rekuperace, ale je to schopné brzdit i při pomalém pohybu kdy brzda do zkratu nefunguje.
04-12-2017 08:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #206
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
Takze je realny aby to brzdilo jen el.mag polem? Vsude jsem videl el.mag brzdu na principu ty spojky na klimu. Kdyby to bylo tema aku, odpovidalo by to. Da mu to akorat cestu do hospody a zpet a max pres den jedna trasa cca 400m do kramu. Pres noc nabiji. Proto se boji resit ty aku kdyz by byla investice do brzd jeste. A i proto je mozny ze jsem nic co se tyka brzs nikde nenasel. Ani zadny nahradni dily.

Odesláno z mého SM-N910F pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
04-12-2017 08:33 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Zizal Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 299
Připojen(a): 08-06-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #207
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
U invalidů nevím. U VZV je to kombinace - pro vyšší rychlost brždění rekuperací/zkratem, nízké brždění protiproudem a na stání pojistka mechanicky. Ta mechanická brzda má zapnuto vypnuto, takže by to bylo celkem na nic pokud se chytne za jízdy - viděl jsem to jednou při aktivaci nouzového brždění a skladník se zastavil až nosem o beton valim_se_smichy Mechanickou brzdu jsem na VZV nechával měnit snad jednou v rámci kompletní repase.
04-12-2017 08:40 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #208
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
Coz vysokozdvih je vic v zatezi nez tohle priblizovadlo. Takze ho asi ukecam do baterek a pak se uvidi. Snad to zacne brzdit zase.

Odesláno z mého SM-N910F pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
04-12-2017 09:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Zizal Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 299
Připojen(a): 08-06-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #209
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
Zkoušel jsi ty gelovky nechat desulfitovat? Pokud trakční baterie stojí jde do háje. Pak má desulfitace smysl a výsledky. Ať nevyhazujes $ za něco řešitelného. Dělal jsem to pro UPS a teď si to nechávám dělat na technice a celkem dobré. Určitě budeš mít v okolí firmu co to umí.
04-12-2017 09:53 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #210
RE: Autobaterie / jakou vybrat?
Tak Panther zchroupnul dalsi Optimu. Necelych 5 let. Startovala bez problemu, jen napeti mela max 12,3. Cely rok. Protoze ta predchozi odesla ihned a bez varovani, psychicky jsem to nevydrzel. Pokud by ji nekdo uzil je k mani. Vyhodit je mi ji lito.
   


Přiložené soubory Miniatury
   

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-02-2019 05:43 PM od JaneK.)
14-02-2019 05:42 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)