Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WK ucinnost brzd
Autor Zpráva
romo11 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 938
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #21
RE: WK ucinnost brzd
Tiež mi to nejak nesedí že by zlé brzdenie bola vlastnosť Jeepov. Ja som hneď po kúpe auta po výmene náplní vymenil komplet predné brzdy (brzdiče akebono, kotúče a platničky crown) a auto mi brzdí úplne normálne ako ostatné bežné autá. Samozrejme že trebárs Passat R32,a lebo Superb 3,6 brzdia lepšie, ale tam aj konštrukcia a určenie tých áut je úplne inde.

EX: Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 quadra-drive + LPG, FM 50 delta, 2" lift + podložky 30mm
Jeep Grand Cherokee WK 5,7 V8 HEMI
06-09-2012 08:26 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 907
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #22
RE: WK ucinnost brzd
Je třeba rozlišovat slovo "špatně" a slovo "slabě". Prostě Jeepy a i jiný US auta brzdícím účinkem neoplývaj,to je známej fakt. Brzdy u Jeepů na jejich hmotnost a používání v evropským provozu by snesly větší ostrost.Já osobně mám rád jedovatý brzdy .
Kolega si koupil nedavno Mustanga.Výkonem skoro supersport ale brzdy v celku zoufalý.Jsou na seznamu na vylepšení. Ubrzdit rozhycovaný skoro dvě tuny s 500Hp je zapotřebí trocha vykulenejch očí.Chehták

Asi před půlrokem si jinej kamarád koupil funglovku Escalade.EU verzi. jede jako sviňa,luxus uvnitř hoden značce ale brzdy slabota. A to jsem jen objel Libeň a Prosek a při sešlápnutí pedálu brzdy sem měl pocit,že sem si ho spletl s plynovým.
Podobně jsou na tom sériový HD.Brzdy nejsou zlý pokud se jezdí normálně,dle předpisů a nejlíp rychlostní limity v USA ale jak se má jezdit evropská hektika a dynamika,tak se musí hodně přemešlet a hodně mít silný prsty.

S SRT8 WK jsem nejel ale tam věřím,že už to bude,jak má bejt. Už od pohledu na brzdy. PalecNahoru

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
06-09-2012 09:29 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #23
RE: WK ucinnost brzd
Přesně, jak píše Harley, špatně, to bude nejspíš závada, a slabě, to je subjektivní. Nepříde mi, že by to brzdilo slabě, jen se na to musí více šlapat... Když na suchém asfaltu celkem bezproblému zablokuju kola, tak snad je vše OK,ne? To už pak není stejně o brzdách. Nebo v terénu, tam paradoxně také nemám problém.

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06-09-2012 09:48 AM od Pelany.)
06-09-2012 09:47 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mortylen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 296
Připojen(a): 29-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #24
RE: WK ucinnost brzd
Tak tak tie brzdy su proste zo subjektivneho pohladu (najma po presadnuti z ineho auta) "slabsie" neviem najst vhodnejsie slovo ale verim ze sa chapeme.
btw. taktiez som sedel v kamosovom mustangu 2011 3,7 v podstate nove auto cize brzdy este nestihol nikto opotrebovat ani vymenit po opotrebeni za menej kvalitne, ale pocitovo to nebrzdilo ako by som si predstavoval. On tiez vravel ze cakal viac.
proste US CARS

ex: Jeep grand cherokee ZJ 2,5 TD
aktual: Jeep grand cherokee WK 4,7 V8 2wd
06-09-2012 09:54 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kaktuso Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 667
Připojen(a): 06-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #25
RE: WK ucinnost brzd
http://www.brzdybrembo.cz


Přiložené soubory
.jpg  sport3.jpg (Velikost: 38,2 KB / Stažení: 84)

John 3,16
10-09-2012 02:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)