Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WJ 3.1td poradite?
Autor Zpráva
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #11
RE: poradite?
Vsak to bylo napsano hned na zacatku. ze NE. ono se to ale zda byt nezasvecenemu lakave.ty ceny jsou fakt proklate nizko u VMkovych posravacu....

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
30-09-2012 11:36 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
skodik Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 004
Připojen(a): 24-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #12
RE: poradite?
to vše záleží od auta, někdo řekne , že je spokojenej a druhej, že ne. Záleží jaký auto potkáš, nebál bych se benzínu a já už jsem nechtěl turbo a jiný ptákovyny s tím spojený takže benzín a připletl se 4,0L spokojenej. a o tom WM je hodně nespokojených a zustat v zimě někde trčet nebo nenastartovat...až budeš mít vybráno bude to lepší, dáš odkaz nebo někoho poprosíš at se stebou koukne a nebo bude cenovka tak dobrá, že to riskneš a koupíš hned stím, že je třeba něco měnit,ale nikdo neprodáváí auto po velkým GO hodně pod cenou....jinak to bylo celkem k věci :-)

tel. 777 119 789 pouze pro slušné lidi
Kia Sportage 96´ 2,0i 8v LPG,AVM, lift +3"(podložky, struny Jeep TJ)
Škoda Fabia 2,0i
Mercedes Vito 2,3TD V-classe
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-09-2012 11:39 AM od skodik.)
30-09-2012 11:39 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #13
RE: poradite?
zalezi jaky auto potkas .. u 2.5/3.1 leda bys potkal auto novy.
no nic jdu se rejpat v geometrii Zákeřníček

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
30-09-2012 12:00 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
langos Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 2
Připojen(a): 30-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #14
RE: poradite?
Ještě mi ale nikdo nevisvetli proč ne ten diesel. A co se týče 2.5tdi tak jsem spokojenější a spotřeba dle počítače 8 reálná 9l.
30-09-2012 12:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
skodik Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 004
Připojen(a): 24-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #15
RE: poradite?
(30-09-2012 12:18 PM)langos napsal(a):  Ještě mi ale nikdo nevisvetli proč ne ten diesel. A co se týče 2.5tdi tak jsem spokojenější a spotřeba dle počítače 8 reálná 9l.

když zadáš do googlu a i na offroad foru tak ti toho vyběhne mrak
např.
http://www.jeep-club.net/forum-tema/gran...-1-td-3763
a tady něco o motorech
http://www.jeep-club.net/forum-tema/wm-m...urbo-11346

nejčastěji asi hlavy, celkový problém....takhle se těžko něco řeší,až budeš mít vybráno, nech si změřit kompresi, zkouknout někým kdo tyhle diesely zná. Co mi taky vadí při dnešních cenách nafty je, že do toho natankuješ jen naftu max, směs olejem nebo petrákem, u benzínu je altzernativ více jako LPG,CNG.E85

tel. 777 119 789 pouze pro slušné lidi
Kia Sportage 96´ 2,0i 8v LPG,AVM, lift +3"(podložky, struny Jeep TJ)
Škoda Fabia 2,0i
Mercedes Vito 2,3TD V-classe
30-09-2012 12:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #16
RE: poradite?
je toho všude napsáno mraky o těch motorech, jsem myslel, že už to snad vědí úplně všichni. Pokud všechno funguje, je v tom pěkný svezení, spotřeba jak komu mezi 9 - 14 litrama. Ale ty motory jsou problémový. Výbava LAREDO je ta nejhorší možná. Motor 2.7 je lepší, míň to žere, tolik se nesere, ale opravy za ranec. Nejlepší volba je 4.0 + LPG

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-09-2012 01:26 PM od standa.t.)
30-09-2012 12:29 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #17
RE: poradite?
Budu se opět opakovat, ale je to opravdu věc auta a jeho zacházení.

Máme 2,5TD, najeto přes 200, a na motoru nebyla jediná závada, jen se mění olej a filtry.

Dále pak 2 benzíny, oba se musely opravovat, 5,9 těsnění pod sáním najeto 120, 4,7 komplet přetěsnění najeto 160.

Jinak nepolemizuju o tom, že benzín je už z principu jednodužší a tedy částečně odolnější. Třeba rozvody u tý 4,7, to je také poměrně častá závada, a většinou je motor na odpis, narozdíl od třeba prasklé hlavy na 2,5 / 3,1 (mimochodem asi jediná závada, kvůli který je to tak haněný).

Tím chci jen říct, aby člověk povzbuzenej, nebo jak to nazvat, touto masáží, že TD ne, benzín jo, nebyl pak zklamanej (stejně jako například já) že to je úplně jinak.

Nezastávám se ani jednoho, každý má svoje pro a proti, a svoje využití. A že díly na TD jsou mnohem dražší, a že se to relativně hůře opravuje, to je fakt.

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
30-09-2012 12:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pelany Offline
Jyrka Parkyng

Příspěvků: 3 678
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #18
RE: poradite?
(30-09-2012 12:29 PM)standa.t napsal(a):  je toho všude napsáno mraky o těch motorech, jsem myslel, že už to snad vědí úplně všichni. Pokud všechno funguje, je v tom pěkný svezení, spotřeba jak komu mezi 9 - 14 litrama. Ale ty motory jsou problémový. Výbava limited je ta nejhorší možná. Motor 2.7 je lepší, míň to žere, tolik se nesere, ale opravy za ranec. Nejlepší volba je 4.0 + LPG

Proč?

Jeep Grand Cherokee 03 Overland 4,7HO FIPK SC 91 Performance 305HP++ E85
Jeep Grand Cherokee 98 5,9 LX
Jeep Grand Cherokee 96 2,5TD Laredo
Jeep Cherokee 92 4,0HO Limited E85
30-09-2012 12:39 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #19
RE: poradite?
(30-09-2012 12:39 PM)Pelany napsal(a):  
(30-09-2012 12:29 PM)standa.t napsal(a):  je toho všude napsáno mraky o těch motorech, jsem myslel, že už to snad vědí úplně všichni. Pokud všechno funguje, je v tom pěkný svezení, spotřeba jak komu mezi 9 - 14 litrama. Ale ty motory jsou problémový. Výbava limited je ta nejhorší možná. Motor 2.7 je lepší, míň to žere, tolik se nesere, ale opravy za ranec. Nejlepší volba je 4.0 + LPG

Proč?

sorry myslel jsem LAREDO, už jsem to opravil Smíšek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
30-09-2012 01:27 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #20
RE: poradite?
(30-09-2012 12:36 PM)Pelany napsal(a):  Budu se opět opakovat, ale je to opravdu věc auta a jeho zacházení.

Máme 2,5TD, najeto přes 200, a na motoru nebyla jediná závada, jen se mění olej a filtry.

Dále pak 2 benzíny, oba se musely opravovat, 5,9 těsnění pod sáním najeto 120, 4,7 komplet přetěsnění najeto 160.

Jinak nepolemizuju o tom, že benzín je už z principu jednodužší a tedy částečně odolnější. Třeba rozvody u tý 4,7, to je také poměrně častá závada, a většinou je motor na odpis, narozdíl od třeba prasklé hlavy na 2,5 / 3,1 (mimochodem asi jediná závada, kvůli který je to tak haněný).

Tím chci jen říct, aby člověk povzbuzenej, nebo jak to nazvat, touto masáží, že TD ne, benzín jo, nebyl pak zklamanej (stejně jako například já) že to je úplně jinak.

Nezastávám se ani jednoho, každý má svoje pro a proti, a svoje využití. A že díly na TD jsou mnohem dražší, a že se to relativně hůře opravuje, to je fakt.
no jo, jenomže vy s tou naftou radši ani nejezdíte a aby se to nepřehřejvalo a nepraskly hlavy tak zapínáte topení i v létě Chehták

tady tě odcituju :
První jízda. Fakt jsem byl unešenej, jak pěkně to jede. Hlídám teplotu, chladič by měl bejt ještě celkem průchozí. Teplota stoupá, nic neobvyklýho. Jakmile by se začla blížit k červenýmu, zapínám topení, zpomaluju. Stoupá, už je přes 100st. Nic neobvyklýho. (Když jsme jezdili dříve s karavanem a zabetonovaným chladičem, párkrát to skočilo do červenýho, ale stačilo zapnout topení, zpomalit, a bylo to OK.) Když je už kolem další čárky za 100 st. náhle je cejtit chladící kapalina. Asi si to trochu odfouklo. Chvíli nic. Najednou kontrolka chladící kapaliny. Sakra! Teploměr v červeným. Rychle zastavit, otevřit kapotu, nevypínat motor. Budík oleje chvílema klesal na 0. Co teď? Vypnou to, nebo nechat běžet? Po chvíli jsem to raději vypnul. Naštěstí v kufru kanystr s vodou, takže po troškách dolejvat, jelo se dál. Ještě teď je mi z toho špatně, a doufám, že to hlavy neodserou, uvidíme časem. Další jízdy vždy kontrola dotažení víčka, pootevřená kapota, a hlavně nenechat teplotu přelézt 100 st.
konec citátu

ano, souhlasím, když se k tomu motoru bude uživatel chovat přehnaně slušně, neměly by hlavy prasknout, nicméně tyčky od ventilů svévolně vyskakujou i slušným řidičům, prostě nějakej motor musí bejt nejhorší. Krom těchto věcí jsem si všiml i nápadně častýho přetěsňování těchto motorů, zatímco benzíňáky vydrží vpohodě přes 300tis s původním těsnením aniž by z toho cokoliv teklo, o naftě se tohle říct nemůže. Motor 4.7 s výdrží není bůhvíjakej, proto jsem jako nejvhodnější motorizaci do WJčka napsal nesmrtelnej 4.0

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-09-2012 01:43 PM od standa.t.)
30-09-2012 01:37 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)