Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CB ALAN 42
Autor Zpráva
cibusp Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 574
Připojen(a): 24-08-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #71
RE: CB ALAN 42
(19-06-2014 11:39 AM)JaneK napsal(a):  A to se ti nelibi? Chehták
Nerez vse prilozeno namereno naladeno Chehták

To slyšim poprvý že je anténa naladěná od prodejce bez montáže na autě Nevěřícník vždycky se musí odladit na konkrétním autě, abys dosáhl optimálních hodnot.. nebo žiju ještě před opicema ve starým světě, a technika je dneska milion let jinde?

Monty 4.0 nonHO - Dynomax, manuálně automatická AW4, 32" bačkory MT, 7-8" Bastard lift, LA, relokace houpaček vzadu, nějaká zahrada, pár světýlek a vysokej sosák

Felicia pick-up 1.3 BMM - piškot

!!773010585!!
19-06-2014 06:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #72
RE: CB ALAN 42
(19-06-2014 06:32 PM)cibusp napsal(a):  
(19-06-2014 11:39 AM)JaneK napsal(a):  A to se ti nelibi? Chehták
Nerez vse prilozeno namereno naladeno Chehták

To slyšim poprvý že je anténa naladěná od prodejce bez montáže na autě Nevěřícník vždycky se musí odladit na konkrétním autě, abys dosáhl optimálních hodnot.. nebo žiju ještě před opicema ve starým světě, a technika je dneska milion let jinde?

Naladena je mysleno spise jako sladeny souhrn komponentu. To znamena predevsim delka kabelu. Samozrejme se musi prizbusobit po montazi. Nebo by alespon mela. Jelikoz je to kit pro konkretni auto je i nastavena delka anteny. Funguje to hned po montazi. Mne to teda fungovalo hned. Presel jsem z 3' Firestika na 2' a svete div se tato antena se neda ladit a pisou ze uz prichazi naladena. Ac vlastnim SWR metr nebyl jsem spokojen s vysledkem a navstivil profiky. Tam se zjistilo ze jsem mel naladeno nejlepe jak to slo. Vymenou anten zjisteny stejne hodnoty takze byla opravdu naladena. Vsechno uz dnes jinak Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
20-06-2014 09:17 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #73
RE: CB ALAN 42
u firestiku prekontrolovat pred montazi zakontrovani ladicky!

me se po case vyklepala a rozladila

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
20-06-2014 11:31 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)