Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odemknout bez klíče ?
Autor Zpráva
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Jak odemknout bez klíče ?
Čau stala se mi taková nemilá věc.Dcerka si hrála v autě,já jsem se bavil z brzdama a tlačítkem na dveřích řidiče zamkla dveře,pak odešla a samozřejmě nezapoměla za sebou zabouchnout Váhaveček .....v autě v zapalování mi zůstaly klíče ble_ju .....naštěstí nebylo nastartováno.

Z toho plyne otázka ....jde se nějak dostat do auta bez rozbití okna? nebo abych nemusel volat odborníky?Nejde to třeba nějak vyháčkovat??? Depresníček

Odemknutí auta odborníkem stojí kolem 800,- ,cena nejlevnějšího bočního skla je kolem 2000,-

P.S.: nemám druhý klíč

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
23-10-2012 05:51 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
lucius Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 6 602
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 41
Příspěvek: #2
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(23-10-2012 05:51 PM)ropice napsal(a):  Čau stala se mi taková nemilá věc.Dcerka si hrála v autě,já jsem se bavil z brzdama a tlačítkem na dveřích řidiče zamkla dveře,pak odešla a samozřejmě nezapoměla za sebou zabouchnout Váhaveček .....v autě v zapalování mi zůstaly klíče ble_ju .....naštěstí nebylo nastartováno.

Z toho plyne otázka ....jde se nějak dostat do auta bez rozbití okna? nebo abych nemusel volat odborníky?Nejde to třeba nějak vyháčkovat??? Depresníček

Odemknutí auta odborníkem stojí kolem 800,- ,cena nejlevnějšího bočního skla je kolem 2000,-

P.S.: nemám druhý klíč

chyba vyšel by tě jen na cca 150,-

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992;
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 23-10-2012 05:53 PM od lucius.)
23-10-2012 05:53 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #3
RE: Jak odemknout bez klíče ?
já měl u baráku vodborníka dvakrát po litru Stydílek

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
23-10-2012 05:58 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
TANK Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 165
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #4
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(23-10-2012 05:51 PM)ropice napsal(a):  Čau stala se mi taková nemilá věc.Dcerka si hrála v autě,já jsem se bavil z brzdama a tlačítkem na dveřích řidiče zamkla dveře,pak odešla a samozřejmě nezapoměla za sebou zabouchnout Váhaveček .....v autě v zapalování mi zůstaly klíče ble_ju .....naštěstí nebylo nastartováno.

Z toho plyne otázka ....jde se nějak dostat do auta bez rozbití okna? nebo abych nemusel volat odborníky?Nejde to třeba nějak vyháčkovat??? Depresníček

Odemknutí auta odborníkem stojí kolem 800,- ,cena nejlevnějšího bočního skla je kolem 2000,-

P.S.: nemám druhý klíč

1. varianta: klíny nahoru do dveří (opatrně nepoškodit gumu), a tenký drát (třeba Gegeho anténa valim_se_smichy) zamk jsem si to na UA, dosáhnout na tlačítko a přizvednout

2. varianta: vrtačka, odvrtat zámek, vyloupat vnitřní stavítka a šroubovákem otočit, jde to pohodlně....... pak zalepit nějakou kovovou pastou (to mám z prvního zamknutí)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 23-10-2012 06:00 PM od TANK.)
23-10-2012 05:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Gege Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 629
Připojen(a): 16-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #5
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(23-10-2012 05:59 PM)TANK napsal(a):  
(23-10-2012 05:51 PM)ropice napsal(a):  Čau stala se mi taková nemilá věc.Dcerka si hrála v autě,já jsem se bavil z brzdama a tlačítkem na dveřích řidiče zamkla dveře,pak odešla a samozřejmě nezapoměla za sebou zabouchnout Váhaveček .....v autě v zapalování mi zůstaly klíče ble_ju .....naštěstí nebylo nastartováno.

Z toho plyne otázka ....jde se nějak dostat do auta bez rozbití okna? nebo abych nemusel volat odborníky?Nejde to třeba nějak vyháčkovat??? Depresníček

Odemknutí auta odborníkem stojí kolem 800,- ,cena nejlevnějšího bočního skla je kolem 2000,-

P.S.: nemám druhý klíč

1. varianta: klíny nahoru do dveří (opatrně nepoškodit gumu), a tenký drát (třeba Gegeho anténa valim_se_smichy) zamk jsem si to na UA, dosáhnout na tlačítko a přizvednout

2. varianta: vrtačka, odvrtat zámek, vyloupat vnitřní stavítka a šroubovákem otočit, jde to pohodlně....... pak zalepit nějakou kovovou pastou (to mám z prvního zamknutí)

Varianta 1.Taky mi přijel odborník z mercedesu se silonovým klínem a svařovacím drátem.900,-Smíšek

http://www.biro-d.cz
23-10-2012 06:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 8 058
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #6
Re: Jak odemknout bez klíče ?
Este zkoukni jak zareaguje v tomhle stavu otevirani okna zadnich dveri.

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
23-10-2012 06:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: Jak odemknout bez klíče ?
zadní okno jsem taky zkoušel Zákeřníček

Já vždy,když jsem uvažoval o druhém klíči,tak to bylo vždy o celém,nakódovaném a to jsem se vždy ulakomil,ale nenapadlo mě nikdy nic o nenakódovaném,obyčejném,třeba plastovém za pár kaček...to je fakt chyba naholou

no ještě zkusím ty klíny podle TANKa...vrtat zámek určitě nebudu Chehták

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
23-10-2012 06:25 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
TANK Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 165
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #8
RE: Jak odemknout bez klíče ?
(23-10-2012 06:25 PM)ropice napsal(a):  zadní okno jsem taky zkoušel Zákeřníček

Já vždy,když jsem uvažoval o druhém klíči,tak to bylo vždy o celém,nakódovaném a to jsem se vždy ulakomil,ale nenapadlo mě nikdy nic o nenakódovaném,obyčejném,třeba plastovém za pár kaček...to je fakt chyba naholou

no ještě zkusím ty klíny podle TANKa...vrtat zámek určitě nebudu Chehták

Já to podruhé měl jednodušší, na pomoc jsem měl Vaška a Gegeho a nebylo to zacvaklý na druhou polohu.

Ten zámek taky není špatnej, příště to už vydloubu nožíkem valim_se_smichy
23-10-2012 07:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 26 039
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #9
RE: Jak odemknout bez klíče ?
Jelikož furt někde zapomínám klíče a nebo je ztrácím,.tak s toho důvodu mám jeden obyčejnej klíč na svazku od bytu a další schovanej vně auta. Jeden nakódovanej zase uvnitř auta,kdybych stratil klíč s dálkou a nebo by klekla. Je to nutnost,jelikož s Jeepama nejde nouzově nastartovat.
Před čassem přiejl kamarád s TJ a hardtopem a během žvanění si zabouchl klíče uvnitř.Byť mám v dílně různý vybavení,tak sme se do auta žádnejma fíglema nedostali. (což bych u Wranglera nečekal) ?Nakonec si vzal moje auto a dojel si pro náhradní klíče. Blbý bylo,že klíče od bytu měl uvnitř auta ale měl kliku,že bydlí v prvním patře a měl otevřenou ventilačku,kterou musel vyháčkovat.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
23-10-2012 07:17 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #10
RE: Jak odemknout bez klíče ?
Tak jsem to teď zkoušel drátem,dostal jsem se s ním až na tlačítko ale nereagovalo.........baterka v háji,ani to rádio už nesvítí PalecDolu

Ony ty dětské hrátky - svítit lampičkama,pouštět ventilátor,stahovat a vytahovat okna a jezdit na sedadle sem a tam a nahoru a dolů si vybralo svou daň.

Stalo se to včera odpoledne,ale neměl jsem čas to tu hodit a tak po celém dni je to v háji.Snad půjde odšroubovat zámek přední kapoty přes masku a nadzvednout kapotu,abych připojil nabíječku Chehták

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 23-10-2012 08:09 PM od ropice.)
23-10-2012 08:09 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)