Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Hlasování: Pridavate aditivum do nafty ???
Pridavam aditiva
Nepridavam nic
Uvazuji o tom....
[Ukázat výsledky]
 
Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nafta
Autor Zpráva
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #71
RE: Nafta
(08-02-2017 07:09 AM)KaCzaba napsal(a):  A ta 4x2 je teda prori dlouhy minulosti predohrab? To je volitelny, nebo ted "vysada" nekterych z trid?

Treba kdyz vysel kolem roku 2000 novej transit, tam byla myslim volba vsech variant. Predek-zadek-vsehrab.

Ty to mas vse nastudovany. Proto se te ptam.

podle mne od céčka vejš je to furt zadohrab

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
08-02-2017 11:14 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #72
RE: Nafta
(08-02-2017 08:26 AM)JaneK napsal(a):  
(08-02-2017 06:56 AM)Dr.Ti. napsal(a):  
(07-02-2017 08:56 PM)KaCzaba napsal(a):  Stara zlata rotacka bosch, ta sezere vse, neotravuje te filtr svou regeneraci a porad premyslet abych se na motor blbe nepodival aby mu to neublizilo s fatalnima masledkama.

Bte, kdyz se zde objevil doktor, zeptam se te na MB. Ted se dela uz jen predni nahon? Docela jsem cumel minuly tyden kdyz jsme na naledi strkali jednu 18letou pipi s Ceckem ze svodidel mimo silnici, kdyz o svodidla oprela kolo a urvala tycku rizeni. No prohrablo tomu predni kolo :-D
To byl pro me docela sok :-D

Svet se v prdel obraci. Nejen tim co jsem prel vyse, a taky tema mikromotorama s milionem foukatek aby to nejak jelo, par stovek tisic km apod....

Dělá se 4x2 i 4x4, já mám 4-matik, opřít o svodidla lze jakýkoliv auto, není to problémChehták , Céčko má sice malou světlost,ale stran systému pohonu 4x4 je na tom lépe,než třeba Renegade-ten je 4x4 až po prokluzu předních kol, kdežto Céčko je permanentní 4x4, kupovat auto s výkoným motorem 4x2 je nesmysl.

To bych napsal na reditelstvi F1, nebo Drag serie. Ti to jeste nepochopili a imrvere jezdi ty nejvykonejsi auta na planete 4x2! Chehták

to nejsou sedanyChehták,tam je pohon jen na zadní nápravu žádoucí, ale pro běžný nekňuby,kteří necitlivě manipulují s plynem je lepší a bezpečnější vždy 4x4

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
08-02-2017 12:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #73
RE: Nafta
Aha, ja netusil , ze MB uz je dnes pro bezne neknuby. Tak to jo. Beznym neknubum asi nevadi, kdyz jim 4x4 snizi velikost rejdu, zvysi spotrebu a cenu servisu a udrzby. hlavne ze na snehu a za deste nehrabou jen zadkem Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
08-02-2017 01:56 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #74
RE: Nafta
pro nekňuby je nežádoucí jakýkoliv pohon Mrkálek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
08-02-2017 03:14 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #75
RE: Nafta
no jo, pánové,když pro ty nekňuby už je jen MB a pro borce zase Jeep, ale já su spokojenejChehták,oni Němci vědí,jaký mají pro nekňuby dělat autaChehták

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
08-02-2017 04:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #76
RE: Nafta
(08-02-2017 04:50 PM)Dr.Ti. napsal(a):  no jo, pánové,když pro ty nekňuby už je jen MB a pro borce zase Jeep, ale já su spokojenejChehták,oni Němci vědí,jaký mají pro nekňuby dělat autaChehták

už jsem to někde házel včera, tak teď spešl pro Dr.Ti. a Mercedes Mrkálek

http://svolavacky.cz/?s=&tx_make%5B%5D=m...search=yes

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
08-02-2017 05:00 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #77
RE: Nafta
(08-02-2017 05:00 PM)mik napsal(a):  
(08-02-2017 04:50 PM)Dr.Ti. napsal(a):  no jo, pánové,když pro ty nekňuby už je jen MB a pro borce zase Jeep, ale já su spokojenejChehták,oni Němci vědí,jaký mají pro nekňuby dělat autaChehták

už jsem to někde házel včera, tak teď spešl pro Dr.Ti. a Mercedes Mrkálek

http://svolavacky.cz/?s=&tx_make%5B%5D=m...search=yes

Máme 3.vůz této značky od roku 2005 a žádnou svolávačku jsme neměli, dne jsou vady u každý značky a téměř na každým modelu,auto jsou tak složitý a subdodavatelé navíc v korupčním prostředí těžko kontrolovatelní,takže se tomu vyhnout nedá,mohu ale srovnat s jeepy-byly to také nové modely,jediný, s kterým nebyl žádný problém,bylo WKII a Renegade, drobnosti se vyskytly na Wranglerech i Patriotovi,na všech modelech jsem najel asi kolem 25tis km. Takže nějaký odkaz na svolávačky u MB mě nerozhodí,auto jezdí skvěle,servis mám 6 let zdarma...jsme s MB rád a kéž to tak zůstane co nejdéle.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
08-02-2017 05:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)