Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevlar LPG nádrž
Autor Zpráva
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #1
Kevlar LPG nádrž
(22-11-2012 03:26 PM)PET77 napsal(a):  :-)
Diky vsem
:-)
Story to byla fakt dlouha (JK sleduji od lonskeho leta, clenem na relevantnich forech jsem cca rok a zavaznou objednavku jsem udelal v cervnu s tim, ze mi to mezi tim dealer jeste 2x vselijak zmenil) a to stale jeste neni u konce (musim stihnout do Vanoc vybehat doklady a spol, abych nemusel do Cech pesky:-).

Snad uz to ted pujde a za chvili budu taky jezdit. Planu uz je hodne, vcetne LPG/CNG s kevlarovou bombou pod autem...
Postupne to sem budu davat, co s tim provedu. Uz ted v garazi cekaji hotheadliners, plastidip spray na vnitrek hardtopu, vicko nadrze, sada klasickych Rubicon kol pripravena na zimaky, atd...
kevlarovou nádrž? To čumim, to ani nevím, že se dělá, viděl jsem to akorát na potápění. To chceš jako kvůli hmotnosti? V tomhle směru bych řekl, že ocel je ocel Smíšek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
22-11-2012 04:14 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PET77 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 209
Připojen(a): 21-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #2
RE: Kevlar LPG nádrž
nevim zda na LPG, ale na CNG ano. samo, ze jde o vahu, protoze CNG je tlakovanej, ocelove lahve jsou tezke - cca 80kg/kus, kevlarove neco mezi 1/4-1/2 toho. a pokud si k tomu pripocitas vahu paliva, tak je to docela zatez navic...

JK minibazar:-)
22-11-2012 08:33 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)