Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CB rady pro uplny analfabety?:-D
Autor Zpráva
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #21
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
jak říká Cíba, anténa je jedno jaká, jestli to chceš převážně na 4x4 akce, tak ti stačí dosah, abys ses domluvil v konvoji, abys věděl kam se jede, a proč se stojí, komu nesvítí brzdovka, nebo blinkr, že to Janhovi hulí a koho zrovna tahají Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
08-05-2013 08:58 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
TANK Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 165
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #22
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
Anténa je to nejdůležitější, jak se psalo výše pokud to chceš jen do kolony tak stačí magnetka, pokud to chceš i na větší dálku tak rovnou kupovat u někoho kdo ti ji rovnou naladí k tvému CB.
08-05-2013 09:07 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #23
Re: RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
(08-05-2013 08:58 PM)standa.t napsal(a):  jak říká Cíba, anténa je jedno jaká, jestli to chceš převážně na 4x4 akce, tak ti stačí dosah, abys ses domluvil v konvoji, abys věděl kam se jede, a proč se stojí, komu nesvítí brzdovka, nebo blinkr, že to Janhovi hulí a koho zrovna tahají Chehták

Akdyby jsi ji nemel tak ze to Janhovo huli uvidis a hlavne ucitis a tahaji 100% Standu

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
08-05-2013 09:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #24
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
(08-05-2013 09:13 PM)Pakosta napsal(a):  
(08-05-2013 08:58 PM)standa.t napsal(a):  jak říká Cíba, anténa je jedno jaká, jestli to chceš převážně na 4x4 akce, tak ti stačí dosah, abys ses domluvil v konvoji, abys věděl kam se jede, a proč se stojí, komu nesvítí brzdovka, nebo blinkr, že to Janhovi hulí a koho zrovna tahají Chehták

Akdyby jsi ji nemel tak ze to Janhovo huli uvidis a hlavne ucitis a tahaji 100% Standu

valim_se_smichy ty si hovado PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
08-05-2013 09:22 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
XaX Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 323
Připojen(a): 26-10-2012
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #25
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
Narazil jsem na takovou docela hezkou hračku - Maas Polmar Venus. Líbí se mně, že to nezabírá vyloženě nikde místo. Má to poměrně malý displej a všechno jde "přes čudlíky", ale zas je to něco za něco.

http://www.conrad.cz/cb-mobilni-radiosta...us.k655522

Co vy na to?

My Passion - My Jeep

>>Aktuálně Jeep Wrangler JK Rubicon 2.8 CRD, automat, r.v.2008<<

Historie jednoho vozu - Jeep Unlimited 3.8V6 Rubicon - http://wranglerunlimited.wordpress.com/

Wrangler Evolution, Jeep Wrangler YJ - opravárenský blog: http://pasecny.wordpress.com
22-07-2013 02:19 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #26
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
Hmmm vypada to stejne jako Venus Layfet nebo jak se to pise a tu mam v aute. Je to dobre reseni. Ten muj kousek zlobi ale Markovi funguje v pohode...

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
22-07-2013 02:33 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
XaX Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 323
Připojen(a): 26-10-2012
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #27
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
Hledal jsem rozdíly, a nenašel. Holt asi jeden výrobce, a další si na to lepí svoje logo :-) Akorát pod názvem lafayette venus jsem to našel o dost levnější ...

Jo a jako největší frajeřina mně přijde tohle (kupodivu to není až tak drahé řešení):
tti tcb R2000:

http://www.eshop-yachtmeni.cz/products/t...iostanice/

My Passion - My Jeep

>>Aktuálně Jeep Wrangler JK Rubicon 2.8 CRD, automat, r.v.2008<<

Historie jednoho vozu - Jeep Unlimited 3.8V6 Rubicon - http://wranglerunlimited.wordpress.com/

Wrangler Evolution, Jeep Wrangler YJ - opravárenský blog: http://pasecny.wordpress.com
22-07-2013 02:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mmarek Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 210
Připojen(a): 04-06-2012
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #28
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
Je to stejný jako Lafayette Venus, jen přebrandované pro jiného "výrobce". Těch obchodních značek je na tuto krabičku více. Samotnou vysílačku mám na WJ pod zadními sedadly, a majk mám vyvedený ke stropnímu panelu s palubním pc pomocí normáního UTP kabelu, takže mi to nikde jinak nezavází, a není nic vidět. Ale možností montáže je spousta. Jinak ještě fajn ohledně velikosti a montáže je už zde na fóru zmiňovaný Midland Alan 42.

Jeep Grand Cherokee WJ, +6"+, NV241+2Low, 37" BFG KM3, hydroassist, antirock, longarmy - přední 3link, zadní 4link, nápravy z trola...
22-07-2013 03:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #29
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
Já mám Albrecht AE 6890. Také dělená stanice, ale panel se dá používat jak naklaplej ve stanici, tak sólo na kabelu:
   
22-07-2013 07:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #30
RE: CB rady pro uplny analfabety?:-D
jj vypada pekne, mam ji asi dyl nez ty ale pro me byla trosku zklamanim

-nepamatuje si stav vypnuti/zapnuti takze je dobry k ni dat vypinac (vzdy po zapojeni napajeni se zapne a ja teda ji chci mit na spinanem okruhu)
Stejne tak si nepamatuje rezim v kterym bezela (dw)

-displej stoji na slunicku slusne receno za hovno

-sileny ovladani hlasitosti - ovladacem musis otocit asi tak 5x nez ji ztlumis

-ten konektor a oddelenem dispji by mohl byt jeste vetsi nez displey :))
(je tam 9pin jako na rs323 v compu a trci hodne dozadu, takze displej nedas "ke stene")

-DW to poradne neumi, jen vybrany a prioritni kanal, ale budiz:)

-pidimikrofonek je sice skladnej alene moc do ruky, ale budiz :)

..no nerikam ze je spatna, ale od v podstate vlajkovy lodi vyrovbe v tehle tride jsem cekal ze bude trosku vic odladena

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
22-07-2013 07:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)