Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadni nosic (nahradniho kola)
Autor Zpráva
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #361
RE: Zadni nosic (nahradniho kola)
Složitost ho odpojit abys to otevřel do 180°. Já to používal často a vadilo by mě odpojování tlumiče.Když si ho odpojil,tak si neměl aretaci v plným otevření.
A taky,že pro zavření to musím tlačit.Já do toho jen strčil a samo se to zavřelo,jen sem to zamkl.

Mě by se líbila kombinace jak tlumiče,tak i pojistky. Odemknu a tlumič mi to plynule otevře do 90°.Nadzvednu pojistku a dojede to do 180°. A bejt to scifi,tak se tlumič v úvrati přepne a bude mi to sám zase zavírat! NápadíkChehták

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
02-12-2013 10:51 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #362
RE: Zadni nosic (nahradniho kola)
Já tu možnost otevřít o 180°, za tu dobu co ten držák rezervy mám, potřeboval využít snad jen jednou jedinkrát, takže tohle mě absolutně netrápí.

Ale samozřejmě by se dal vymyslet a navrhnout daleko sofistikovanější systém otevírání. Jen s tím přepínáním vzpěry na zavírání by to asi neklaplo, páč to bys měl perpetuum mobile. Mrkálek Samo, šlo by udělat zavírání na servomotor, jak to mají u kufrů či dveří některé top limuzíny (RR ap.) Ale to už jsme trochu mimo běžnou offroad scénu a to jak technicky, tak i cenově.
03-12-2013 12:42 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #363
RE: Zadni nosic (nahradniho kola)
nejen top limusiny, Power Trunk povazuji za samozrejmost a mam-mel jsem to na vsech autech: Renault 25, Grand Marquis, Town Car, A8 ..

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
03-12-2013 08:33 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #364
RE: Zadni nosic (nahradniho kola)
(03-12-2013 12:42 AM)crusader napsal(a):  Já tu možnost otevřít o 180°, za tu dobu co ten držák rezervy mám, potřeboval využít snad jen jednou jedinkrát, takže tohle mě absolutně netrápí.

Ale samozřejmě by se dal vymyslet a navrhnout daleko sofistikovanější systém otevírání. Jen s tím přepínáním vzpěry na zavírání by to asi neklaplo, páč to bys měl perpetuum mobile. Mrkálek Samo, šlo by udělat zavírání na servomotor, jak to mají u kufrů či dveří některé top limuzíny (RR ap.) Ale to už jsme trochu mimo běžnou offroad scénu a to jak technicky, tak i cenově.

koukni na BMW E36 na vzpěry přední kapoty PalecNahoru je tam takovej jednoduchej mechanismus - jeden čep vzpěry je výklopnej, po překlopení se dá kapota otevřít ještě o dalších cca 30°

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
03-12-2013 08:52 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #365
RE: Zadni nosic (nahradniho kola)
(03-12-2013 08:52 AM)standa.t napsal(a):  ...je tam takovej jednoduchej mechanismus - jeden čep vzpěry je výklopnej...

To funguje u kapoty - u držáku rezervy by se to muselo vymyslet jinak, aby se to v pravém bočním náklonu neotevíralo samo od sebe víc, než je třeba... U té rezervy je ta konstrukce ztížena právě tím, že by měl ideálně úplně stejně fungovat v jakékoliv poloze/náklonu auta.
Jak říkám, šlo by vymyslet skoro vše, ale je to trochu overkill...
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03-12-2013 09:41 AM od crusader.)
03-12-2013 09:39 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #366
RE: Zadni nosic (nahradniho kola)
tak mam tu nejake vysledky z provozu. shrnuto, nevim o tom ze to tam je, neni to znat. zadne zvuky, skripani vrzani bouchani, nic.

a to jak pri jizde po prase, kde auto trpi strasne, i v lehkym terenu. tedy sice zadnej off, ale obcas propruzeni na doraz ci vykrizeni/kolo ve vzduchu, a nic.

takze mozna Platforma je predimensovana a rameno naopak pod dimensovany ale nejak to vysledne pusobi vyrovnane, nepruzi to a nedela zvuky.

tedy neni to uplne pruser, ja jsem spokojenej. neni to profi jsou tu lepsi konstrukce ale me todle staci. a uz me kontrolovali policajti a proslo to Tvrďák

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
01-03-2014 02:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #367
RE: Zadni nosic (nahradniho kola)
tak, ze tu mame prvni 'tukanec' ac bych to byval necekal, nekdo skutecne se odvazil do me drbnout Rozčarovánek jak vidno, dal to na kov. mne to nevadi, drobna oderka na oceli akorad to ted bude reznout. doufam ze on dopadl hur, aspon si tu barvu ojebal Tvrďák
   
sidliste rulez PalecNahoru

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
16-06-2014 01:28 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)