Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demontáž zpětného zrcátka.
Autor Zpráva
kubas Offline
doktor bolíto

Příspěvků: 726
Připojen(a): 26-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #21
RE: Demontáž zpětného zrcátka.
Mam to taky.jsou to ulamane packy na umelohmotne casti z vnitrni stany skla zrcatka a nebo vylomene kousky umele hmoty na mechanismu kam se to sklo nacvakava...vypodlozil jsem to a je to ok.v prvnim pripade lze koupit jen sklo.jo staci vycvaknout opatrne napr. Sroubovakem...
01-01-2018 08:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro kubas za tento příspěvek:
Petepete
Petepete Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 2
Připojen(a): 01-01-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #22
RE: Demontáž zpětného zrcátka.
Díky za info,ještě dotaz čím jsi ti podložil.....jen ať nemusím moc špekulovat.....a ještě jeden-máš v Commanderu navigaci???Potřeboval bych vypálit DVD - mám ho nějaký na prd...né kvůli navigaci (tu mám v telefonu) ale kvuli štelonání hodin.....nebo to jde i jinak.....předem dík za infoPalecNahoru
02-01-2018 01:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kubas Offline
doktor bolíto

Příspěvků: 726
Připojen(a): 26-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #23
RE: Demontáž zpětného zrcátka.
Dvd jsme zkouseli vypalit podle originalu a nepovedlo se nam to... nevim jak to mas poniceny, musis zaimprovizovat.je jsem vystrihl kousek te penove hmoty z pasku na lyze a tam,kde ty packy chybely,tam jsem to podlozil...
02-01-2018 03:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro kubas za tento příspěvek:
Petepete
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)