Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autokamery TRUECAM
Autor Zpráva
lubosov Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 02-04-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #31
RE: Autokamery TRUECAM
Zdravím, mám Truecam A5 asi štvrť roka a zatiaľ spokojnosť. Včera som nahral novú aktualizáciu, ktorá má riešiť lepšiu snímateľnosť v noci.

Na našom trhu sa už objavila autokamera DOD LS430W, ktorá je viac vymakaná, má viac funkcií, ale je aj drahšia.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02-04-2014 11:42 AM od lubosov.)
02-04-2014 11:23 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tarzan68 Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 05-12-2011
Příspěvek: #32
(09-01-2014 07:15 PM)Image napsal(a):  
(09-01-2014 06:52 PM)Tarzan68 napsal(a):  Kolega si ji koupil, ale musel ji reklamovat a nyní čeká na novou. Ta první snímala velice hezky, paráda rozlišení i funkce, ale měl problém s nabíječkou do autozapalovače, kdy po 10 minutách přestala jít elektrika do kamery a tato následně zhasla, a pak mu prý nefungoval senzor GPS, který měří a zaznamenává údaje. Já mít navíc nějaký penízky, tak si ji hned koupím, plus je taky, že jsou k tomu 2 držáky, jeden napevno nalepovací a druhý přísavka, takže lze použít nejen v jednom autě.

Terzane, když budeš mí nějaký další informace jak s ní byl kamarád spokojený a jestli ji nemusel třeba opět reklamovat, tak se poděl s nimi poděl. Ať také případní zájemci neprohloupí :-)
Tak dneska jsem jel s kolegou, který má tuto kameru a plná spokojenost. Nádherný obraz i zvuk, který lze ihned jedním tlačítkem vypnout nebo opětovně zapnout. Lze nastavit, aby obraz nesvítil (kamera nahrává, ale LCD displej je mrtvý). GPS zaznamenává nejen nárazy např. při DN, ale i otřesy (velké díry ve vozovce). Lze nastavit historii GPS mapy (sledovat kudy jste naposledy jeli).
11-05-2014 08:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tom Offline
-

Připojen(a): 20-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #33
koupil jsem ji před měsícem. Obraz a vše ostatní prima, jak je popsáno výše. Za sebe - je zbytečně velká, v JK jde blbě umístit. Přilepil jsem ji na samolepící držák (přiložen v krabici) ze zpětné zrcátko ze strany spolujezdce (na moji stranu se nevešla a takhle na ni nevidimNasránek). Navíc jak je nalepená na tom plastu co je kolem skla, tak se klepe když vymelu díruNasránek Co mne dorazilo je doba nahrávání. Pořídil jsem ji kvůli vysokému rozlišení na Plzeňskej sraz. Jelikož nebyl čas - nestudoval jsem délku záznamu: s 16GB kartou nahraje v plném rozlišení 2,5 hodiny a pak přepisuje (to jsem zjistil doma po návratu). Takže ze srazu mam jen kousek a pak návrat domu po dálniciNasránek Teď mam 32GB kartu, na tu se vejde cca 5 hodin. Větší kartu prý neumí. Tak to mne rozladilo - nechal jsem se nalákat že ji budu používat na záznam výletů do světa. Ale takhle abych co 5 hodin stahoval data... a co s tak objemným balíčkem dat?.. Takže snížit kvalitu záznamu - ale to jsem nemusel kupovat tak drahou kamerkuZklamánek

JK Pentastar, co dodat?
CJ7 AMC304, Golden Eagle
Renegade Trailhawk
12-05-2014 07:09 AM
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 268
Příspěvek: #34
Tohle je jen na zaznam ohledne provozu auta ( nehody) aby se tam tocila max 8Gb karta a vyndalo se to jen pri nehode. Na umelecky zaznam je GoPro a menit karty a baterky a doma to sestrihat.

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava a rum ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
12-05-2014 07:57 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #35
Re: Autokamery TRUECAM
[Obrázky: a9ybu6ut.jpg][Obrázky: u3abe4y9.jpg]

Ja dostal toto. Co.jsem koukal na obrazky je to hodne podobny ty co tady zminujete vy.

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
12-05-2014 09:18 AM
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #36
Mě by se taky líbila nějaká se super záznamem,GPS a i jinejma fičurama ale kvůli velikosti jsem právě pořídil jednodušší,která splní funkci záznamu nějaký konkrétní situace. Mám sebou dvě SD,kdybych si potřeboval uložit něco co nechci aby se přehrálo.
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=4...2#pid78272

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
12-05-2014 09:37 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pavelsm Offline
Daily Jeep driver

Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #37
Používám TRUECAM A5 už několik měsíců a naprostá spokojenost.
Kupoval jsem jí hlavně proto, že má GPS a kvalitní záznam z důvodu například čitelnosti SPZ a identifikace detailů. Co se týká záznamu, musím říct, že mně až překvapilo v jaké kvalitě to dokáže nahrávat a GPS je taky fajn na záznam přesné polohy a rychlosti vozidla.
Co se mi ale na té kamerce nejvíc líbí je její držák kterého součástí je GPS modul a je do něj přivedeno napájení, takže když odcházím z auta někde na ulici, tak se kamerka jen vycvakne z držáku a po návratu zase jen zacvakne. Prostě člověk nemusí řešit žádný dráty, což nesnáším.

Jinak jak píše Tom, že ho naštvala délka záznamu, to je prostě tak. Když chci fullHD, tak nemůžu počítat s tím, že se mi vejde na 16GB kartu 20 hodin záznamu, to je prostě asi tak, jako bych chtěl, aby mi Jeep jezdil za tři litry na sto. 5 hodin záznamu na 32GB kartu mi přijde až až a ten záznam je fakt dost kvalitní.

Myslím, že za ty prachy, je to slušná kamerka se spoustou dobře ovladatelných funkcí.

WJ Jeep V8
JX Chrysler V6
12-05-2014 11:36 AM
Tom Offline
-

Připojen(a): 20-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #38
mno jo, je to tak. Jako záznamové médium případné kolize fajn + ostatní funkce. Je fajn i že jde vycvaknout bez nutnosti co s kabelem. Ale po poslední nezvané návštěvě ani toto není pro mne - v ulici nám šmejdí nějaká osoba, co mi ukradla i kabel od lednice (lednice byla doma a nic jinýho v autě nebylo). A tak věřim, že by vzal i ten držák s GPS modulem a kabelem, hajzl.
Já jen hloupě doufal, že ten záznam bude ukládat v komresi. Vždyť vícehodinové filmy zaberou méně místa. Ale to zas asi nebude tak dobrá kvalita. JJ, je to moje chyba. Nechci ji schazovat, jen poukazuji jak jsem si naběhl. Asi se porozhlédnu po něčim menším. Ta velikost mne fakt štve, nemam ji kam slušně umístit v JK.

JK Pentastar, co dodat?
CJ7 AMC304, Golden Eagle
Renegade Trailhawk
12-05-2014 12:22 PM
Chemas Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 24-05-2017
Příspěvek: #39
Ahoj, vím že už je to starší diskuze, ale když už je tady tak jí využiju. :) Chtěl bych si koupit kameru do auta a právě jsem koukal na již zmíněnou truecam. Jaký s ní máte zkušenosti?
24-05-2017 01:44 PM
lucius Offline
středo Slovan

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 44
Příspěvek: #40
Zrovna včera mě přišla kamera niceboy c1, podmínka u mě bylo WDR funkce.

Jak natáčí zatím nemužu řict, měl jsem nastaveno vše na nižší rozlišení, ale i tak spz přečte pěkně. Zatím teda od včera testuju, na co jsem přišel je, že nemá baterku i když jí všude v parametrech udávají.

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen 25.9.1992; 5,5" ; MT 33x10,50R15; lpg;
http://lucius69.rajce.idnes.cz/
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
24-05-2017 02:10 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)