Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autokamery TRUECAM
Autor Zpráva
Image Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #21
RE: Autokamery TRUECAM
Zdravím pánové,
zakoupili jste již tu kameru TRUECAM A5? nebo A3?
Jak jste s ní spokojeni? Odzkoušeli jste funkce a technické provedení? Není to nakonec šmejd?
Též chci koupit A5tku, ale rád bych se prvně informoval o referencích.. Bohužel nikde ještě pořádný test není proveden.
08-01-2014 09:01 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pavelsm Offline
Daily Jeep driver

Příspěvků: 2 211
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 26
Příspěvek: #22
RE: Autokamery TRUECAM
Mám objednanou A5, ale zatím pořád nejsou skladem... Rozčarovánek

WJ Jeep V8
JX Chrysler V6
08-01-2014 09:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Image Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #23
RE: Autokamery TRUECAM
Hned jak odzkoušíš, tak sem písni recenzi :-) Kuji
08-01-2014 09:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pavelsm Offline
Daily Jeep driver

Příspěvků: 2 211
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 26
Příspěvek: #24
RE: Autokamery TRUECAM
...jestli se jí dočkám... ...objednával jsem někdy v půlce prosince... Mrkálek

WJ Jeep V8
JX Chrysler V6
08-01-2014 09:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tarzan68 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 292
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #25
RE: Autokamery TRUECAM
(08-01-2014 09:01 PM)Image napsal(a):  Zdravím pánové,
zakoupili jste již tu kameru TRUECAM A5? nebo A3?
Jak jste s ní spokojeni? Odzkoušeli jste funkce a technické provedení? Není to nakonec šmejd?
Též chci koupit A5tku, ale rád bych se prvně informoval o referencích.. Bohužel nikde ještě pořádný test není proveden.

Kolega si ji koupil, ale musel ji reklamovat a nyní čeká na novou. Ta první snímala velice hezky, paráda rozlišení i funkce, ale měl problém s nabíječkou do autozapalovače, kdy po 10 minutách přestala jít elektrika do kamery a tato následně zhasla, a pak mu prý nefungoval senzor GPS, který měří a zaznamenává údaje. Já mít navíc nějaký penízky, tak si ji hned koupím, plus je taky, že jsou k tomu 2 držáky, jeden napevno nalepovací a druhý přísavka, takže lze použít nejen v jednom autě.
09-01-2014 06:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Image Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #26
RE: Autokamery TRUECAM
(09-01-2014 06:52 PM)Tarzan68 napsal(a):  Kolega si ji koupil, ale musel ji reklamovat a nyní čeká na novou. Ta první snímala velice hezky, paráda rozlišení i funkce, ale měl problém s nabíječkou do autozapalovače, kdy po 10 minutách přestala jít elektrika do kamery a tato následně zhasla, a pak mu prý nefungoval senzor GPS, který měří a zaznamenává údaje. Já mít navíc nějaký penízky, tak si ji hned koupím, plus je taky, že jsou k tomu 2 držáky, jeden napevno nalepovací a druhý přísavka, takže lze použít nejen v jednom autě.

Terzane, když budeš mí nějaký další informace jak s ní byl kamarád spokojený a jestli ji nemusel třeba opět reklamovat, tak se poděl s nimi poděl. Ať také případní zájemci neprohloupí :-)
09-01-2014 07:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #27
RE: Autokamery TRUECAM
Já jsem si ji objednal na Vánoce. Týden ji vozili po Praze než byli schopni mi říct, že ji mají v dejvicích a můžu si ji vyzvednout. No a nakonec jsem se na ně vysral, protože neodpovídali na maily a nebyli schopni mi sami říct, kdy to budu mít. Tak si nezaslouží moje peníze. Když v objednávce slibují to co nedodrží.
09-01-2014 07:38 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #28
RE: Autokamery TRUECAM
No to si je vytrestal valim_se_smichy

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
09-01-2014 08:32 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #29
RE: Autokamery TRUECAM
(09-01-2014 08:32 PM)JaneK napsal(a):  No to si je vytrestal valim_se_smichy

Já jsem spokojenej valim_se_smichy
09-01-2014 08:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Image Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #30
RE: Autokamery TRUECAM
Tak co pánové? neodolali jste a už jste si tento kousek koupili? :-) Tak napište své první dojmy a odborné názory :-) budete ji vracet? nebo doporučujete?
18-01-2014 12:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)