Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 2 Hlasů - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak postavit Offroad Přívěs
Autor Zpráva
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #521
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
Tak se podivej a uvidis....

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
08-06-2018 09:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #522
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
jsou to úplně jiný firmu a nemají spolu nic společnýho, jenom název escape 4x4 je společnej.
08-06-2018 09:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #523
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
Mne je to jedno, nazve stejny, mne zajima to co potrebuji. Chci koupit, chci to zitra, nebo nejpozdeji do 2 dnu a za rozumne penize.
Escape.cz, je firma bez skladu a s neskutecnou marzi tot vse....

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
08-06-2018 09:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Luma za tento příspěvek:
Rennie
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #524
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
Ok, cena vítězí vždy.
08-06-2018 09:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #525
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
Ne Wily, prodavam denne a vim o cem to je. Chehták

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
08-06-2018 09:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #526
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
(08-06-2018 09:36 PM)Luma napsal(a):  Ne Wily, prodavam denne a vim o cem to je. Chehták

to jsem nevěděl, že už prodáváš i věci z činy. Chehták
08-06-2018 09:39 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #527
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
Wily, nechytej me za slovo a neprekrucuj.
Oba to kupuji od stejneho vyrobce a jeden je ma normalne na sklade a druhy skladem u dodavatele. Rozdil marte znacny.
Je mi jedno, co preferujes a vim ze pokud to neukoncim, tak to bude diskuze do nekonecna.
Jsou lide, firmy, kteri jsou lumpi a jsou lide a firmy v pohode.
Firmy, lide, kteri prodavaji s vysokou marzi musi mit exklusivitu ve vyrobku, v jednani atd.
Mam pocit, ze si zanevrel na Polaky, jako jini na Ukrajince, Rusy, Amiky.
Delej si co, chces, kupuj od koho chces. Ja se rozhodnu podle sveho uvazeni.
Mozna si nabiju hubu, mozna ty.
Ale to uz je jina.
Dobrou noc WilyPalecNahoru

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
08-06-2018 09:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pete awd Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 295
Připojen(a): 08-11-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #528
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
No tak chlapy, odkazy jsem dal pro inspiraci či jako vodítko dalším, ne aby se to tady zvrhlo v manažerský byznys kurz. Je jasný že asi každý chce něco ušetřit.
Přesně jsem čekal kdo vytáhne téma reklamace, naštěstí to bylo (doufám) s lehkou nadsázkou.
Rennie píšu " rozdíl Escape cz vs pl" o Czapovi jsem ani necek, protože jsem si až do dnes nemoh vzpomenout na je eshop a nevěděl tak co nabízí. Navíc jsem jeho šťastným zákazníkem (kinetika+12v sprcha) Mrkálek
Co takhle radši řešit ten tvar, já bych fakt nejradši aby první/u řidiče hrana byla kolmo a ne šikmo k autu/zahrádce. Vždy jsem používal plachtu chycenou za hagus a naproti o stromy, skládací altánek či cizí hagus atp.
Znám člověka co z číny vozil různý ptákoviny na kšeft, tak ho možná zkusím po letech oslovit, jestli by neuměl tu markýzu.

Chevy Silverado 1500 Z71 exCap 04'5.3/AT32" Town Truck
Jeep ZJ 98'5.9/AT28" Fast SUV
Chevy Tahoe 2door 97'5.7/AT32" Green Monster
Jeep XJ 2door2.1D/4"home lift/MT33" Off Sheriff
Jeep YJ 4.0/MT37"-39" Moab Off
09-06-2018 02:08 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro pete awd za tento příspěvek:
Luma
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #529
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
Tak si to nech vyrobit podle svých představ.
09-06-2018 06:24 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #530
RE: Jak postavit Offroad Přívěs
(09-06-2018 02:08 AM)pete awd napsal(a):  No tak chlapy, odkazy jsem dal pro inspiraci či jako vodítko dalším, ne aby se to tady zvrhlo v manažerský byznys kurz. Je jasný že asi každý chce něco ušetřit.
Přesně jsem čekal kdo vytáhne téma reklamace, naštěstí to bylo (doufám) s lehkou nadsázkou.
Rennie píšu " rozdíl Escape cz vs pl" o Czapovi jsem ani necek, protože jsem si až do dnes nemoh vzpomenout na je eshop a nevěděl tak co nabízí. Navíc jsem jeho šťastným zákazníkem (kinetika+12v sprcha) Mrkálek
Co takhle radši řešit ten tvar, já bych fakt nejradši aby první/u řidiče hrana byla kolmo a ne šikmo k autu/zahrádce. Vždy jsem používal plachtu chycenou za hagus a naproti o stromy, skládací altánek či cizí hagus atp.
Znám člověka co z číny vozil různý ptákoviny na kšeft, tak ho možná zkusím po letech oslovit, jestli by neuměl tu markýzu.

Uz proto, ze to.nechci na auto, tak me ta sikma hrana nevadi. Rovna strana " u ridice dost zahybe celym resenim. Mam to nakreslene. Ja pokud budu delat tak si udelam takove Lko kolem bydlika . Resim zastreseni vstupu do bydliku a pripadne vareni v desti. Jinak ta markyza nema jiny ucel. Mne plachta na aute nevadi. Ale loni jak Rennie pripomina, kdyz opravdu fouka, tak dela akorat bordel a z boku nepomuze.
Ps. Mne taky vadi diskuze hore, chci si tady odpocinout, ale nekteri si neumi pomoct.
09-06-2018 08:03 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Luma za tento příspěvek:
JaneK, pete awd, janho
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 3 Host(é)