Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
US Svícení
Autor Zpráva
CzechDave Offline
Amatérský jeepař

Příspěvků: 687
Připojen(a): 01-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #11
RE: US Svícení
Stran té buzerace u STK / policie: ono by šlo teoreticky udělat na palubce přepínač US /EU režim. V mém případě by v US režimu svítily vepředu obrysovky v blinkrech a posičky ve svislých oranžádách, po přepnutí do EU verse by se okruh, napájejíci ony posiční světla vpředu odpojil a blikal by jen blinkr. Sám uvažuji nad tím, že to tak udělám Mrkálek .

Ex-policejní Jeep XJ Cherokee '94, 4.0HO + automat, Benzín + LPG
*** Řídit pod vlivem omamných látek je nezákonné s jedinou výjimkou: řídit pod vlivem Jeepa. ***
12-03-2014 03:50 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
lucius Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 6 592
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 41
Příspěvek: #12
RE: US Svícení
mě ještě nikdo nebuzeroval ani na stk
mám tam je dvouvlaknovou žárovku
http://predni-svetlomety.heureka.cz/zaro...m-os-3157/

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992;
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
12-03-2014 04:03 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Konopnik Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 218
Připojen(a): 31-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #13
Re: US Svícení
Zrovna v nedeli me staveli dopravaci a tohle jim absolutne nevadilo. Pred pul rokem me ten samej blb jebal za SPZ na kraji narazniku, chybejici zadni sedacku a podobny kraviny, ale oranzovy pozicky a k nim doblikavajici blinkry ho nechali chladny. A na STK ty pozicky odpojim. Prace 10 minut...

Svět patří těm, kteří se neposerou.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem...

Jeep Wrangler 4,0 "Bananajeep"
Chrysler PT Cruiser "Jenomčtyřiválce"
Jeep Grand Cherokee V8 5.2 "Mesršmit II"

Jeep_CICKNjeep
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-03-2014 04:25 PM od Konopnik.)
12-03-2014 04:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
DCharger Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 289
Připojen(a): 03-02-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #14
RE: US Svícení
(17-01-2014 05:23 PM)Mín@1979 napsal(a):  Pěkný to je, to jo. Taky by se mi to líbilo, ale co na to PČR ? Smíšek
Nic. Uz leta mam na vsech autech US osvetleni (vcetne cervenych blinkru), a nikdy to policajtum nevadilo.

1996 Jeep Grand Cherokee ZJ Limited, 242 cu.i., QuadraTrac
12-03-2014 04:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
CzechDave Offline
Amatérský jeepař

Příspěvků: 687
Připojen(a): 01-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #15
RE: US Svícení
(12-03-2014 04:08 PM)DCharger napsal(a):  
(17-01-2014 05:23 PM)Mín@1979 napsal(a):  Pěkný to je, to jo. Taky by se mi to líbilo, ale co na to PČR ? Smíšek
Nic. Uz leta mam na vsech autech US osvetleni (vcetne cervenych blinkru), a nikdy to policajtum nevadilo.

Ono tohle mne vždycky fascinovalo. Proč auto, svítící dle US standardů, je v US bezpečné a v EU nikoliv? Se skřípěním zubů mohu buzeraci akceptovat v případě provozu auta s pravostranným řízením v pravostranném provozu (a naopak), protože tam už jde i o výhled do zatáček atd., ale proč světla? Světlo, které v US svítí normálně, v EU najednou nesvítí? Nebo je nějaký rozdíl mezi americkými paprsky a EU paprsky?

Fakt tyhle úřední výmysly nechápu ble_ju.

Ex-policejní Jeep XJ Cherokee '94, 4.0HO + automat, Benzín + LPG
*** Řídit pod vlivem omamných látek je nezákonné s jedinou výjimkou: řídit pod vlivem Jeepa. ***
12-03-2014 04:26 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
DCharger Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 289
Připojen(a): 03-02-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #16
RE: US Svícení
Prej kazda evropska maminka, spatrivsi oranzovy pozicky a skla bez pismena E, podlehne touze skocit pod to auto i s ratolesti.
Ale vazne, si myslim, ze je to spis ekonomicka, nezli bezpecnostni zalezitost. Zkratka politicka snaha omezit dovoz aut, urcenejch pro zamorskej trh. Ve statech to funguje podobne, dokonce jeste prisneji. Nedavno jsme rozebirali teoretickou moznost prihlasit v USA Renault Twingo, a dospeli jsme k vysledku, ze je to nemozny. Takze budme radi, ze tady sice mame nesmyslny narizeni, ale nastesti zatim se daji jakz-takz obejit.

1996 Jeep Grand Cherokee ZJ Limited, 242 cu.i., QuadraTrac
12-03-2014 05:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro DCharger za tento příspěvek:
Harley
JUMBO Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 294
Připojen(a): 16-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #17
RE: US Svícení
Ahoj,
chtěl bych si přidělat us svícení do předních blinkrů- mám Evropu.
Mám otázku, Žárovka je dvouvláknová,konektor- patice má drážky na 4 kontakty, osazeny jsou dva. Z konektoru proto vedou jen dva dráty. Má Us verze paticí plně osazenou čtyřmi kontakty a vede z něho více jak dva dráty?
Diky

JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5,2 LPG
12-04-2014 02:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #18
RE: US Svícení
Psal jsem to,ze u myho XK mam 3draty do patice a blikaji mi obe vlakna. O jaky auto se jedna?

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
12-04-2014 02:56 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #19
RE: US Svícení
Indicie jsou jasne. Jedna se o stribrnou krabici na 100% Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
12-04-2014 02:59 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JUMBO Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 294
Připojen(a): 16-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #20
RE: US Svícení
Soráč, jedná se o Zj. Myslím si,že pro toto svícení by právě stačila jen ta patice,která oživí to druhý vlákno žárovky. Zapojení pak v pohodě a třeba i jednoduše vypínatelný.

JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5,2 LPG
12-04-2014 03:01 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)