Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Udrzba LPG
Autor Zpráva
radgrand Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 499
Připojen(a): 20-05-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #11
RE: Udrzba LPG
mě by zajímalo, jak se poznají na stopro špatný filtry??? Já jedu na výměnu, ale auto mi jde na malé otáčky ok, volnoběh ok, ale při větší akceleraci jakoby mu chybělo palivo, nejede to a jakoby se celý auto klepe....

4.0, 6 válců, 1 řidič PalecNahoru
14-03-2014 08:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Losbobos Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 69
Připojen(a): 08-04-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #12
RE: Udrzba LPG
(14-03-2014 08:03 PM)radgrand napsal(a):  mě by zajímalo, jak se poznají na stopro špatný filtry??? Já jedu na výměnu, ale auto mi jde na malé otáčky ok, volnoběh ok, ale při větší akceleraci jakoby mu chybělo palivo, nejede to a jakoby se celý auto klepe....

když jsem měl kdysi plyn ve škodovce ilegal tak jsem si vše dělal sám včetně výměny membrán. Peněz nebylo a tak sem filtr vzdy vyndal a tak dlouho s nim klepal o chodnik až z něj vypadalo vše a byly to takovy jako kovový šupinky a bylo jich hodně za relativně krátkou dobu. Myslím že to bude všude stejný. Dnes uz je jasná výměna, ale zkontroloval bych to.

Jeep ZG 5.2 V8 r.v.96, LPG sekvence Tartarini, selectrack, webasto......jinak original.
14-03-2014 09:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #13
RE: Udrzba LPG
Ja nasel u nas plynare, co dela jen lpg. Jinak to ma u nas par autohausu. Ale tam jsem nejel.
Domluvil jsem se s num na tech membranach. Volal do strakonic. Ma s nima nejakou spolupraci, v pondeli dorazi a vymeni se. Takze se uvidi jak to pomuze.za praci budu platit i se serizenim cca 700. Tak uvidime jak se osvedci....
bylo by fain mit nekoho sikovnyho poruce hned za barakem...

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
14-03-2014 09:37 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #14
RE: Udrzba LPG
Jen takovy shrnuti,kdyby to nekoho zajimalo.

Vymena membran v reduktoru se serizenim 1.500

Delalto to porad to samy.

Chcipani delal volnobezny ventil na hadici do sani. Novy 3tis. Tak se dala nova elektronika rovnou,protoze lambdakontrol krabicka uz byla nejaka jeta,rozpadala se a tistaky taky vypadali olezle...to stalo 5tis i s praci.

A pak to ba plyn nejelo skoro vubec.

Pricina? Praskla prepazka ve smesovaci.
vymenil ji na svy naklady. Odpadlo zbytecny dohadovani se zda to ruplo pri vymene membran ci ne.

Aspon ze pristup je v poho. Plyn ted facha super. U u studenyho startu staci zapmout plyn a volnobeh to krasne drzi i tak.

Jeste odmerime spotrebu,zda se nehla extremne nahoru a bude vse ok :-D

Zaclo to

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
30-03-2014 01:58 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #15
RE: Udrzba LPG
(30-03-2014 01:58 PM)KaCzaba napsal(a):  Jen takovy shrnuti,kdyby to nekoho zajimalo.

Vymena membran v reduktoru se serizenim 1.500

Delalto to porad to samy.

Chcipani delal volnobezny ventil na hadici do sani. Novy 3tis. Tak se dala nova elektronika rovnou,protoze lambdakontrol krabicka uz byla nejaka jeta,rozpadala se a tistaky taky vypadali olezle...to stalo 5tis i s praci.

A pak to ba plyn nejelo skoro vubec.

Pricina? Praskla prepazka ve smesovaci.
vymenil ji na svy naklady. Odpadlo zbytecny dohadovani se zda to ruplo pri vymene membran ci ne.

Aspon ze pristup je v poho. Plyn ted facha super. U u studenyho startu staci zapmout plyn a volnobeh to krasne drzi i tak.

Jeste odmerime spotrebu,zda se nehla extremne nahoru a bude vse ok :-D

Zaclo to
ten ventil na hadici jste měli rovnou hodit do kopřiv a dát tam normální škrtící šroub, jako za starých časů - akorát to dělá bordel.

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
30-03-2014 02:56 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #16
RE: Udrzba LPG
Mam ho taky vykuchany na 3.8. Nestoji to za nic

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
30-03-2014 08:53 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #17
RE: Udrzba LPG
Pockej,on tam byt nemusi?

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
30-03-2014 09:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #18
RE: Udrzba LPG
Nechal jsem ho tam is kabliky, ale vnitrek tam neni, vedle toho mam klasiku skrtak a funguje vse jak ma.

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
30-03-2014 09:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #19
RE: Udrzba LPG
(30-03-2014 09:13 PM)KaCzaba napsal(a):  Pockej,on tam byt nemusi?
ne, je to klasický kurvítko, dávalo se to kvůli G-kat. S volnoběhem to nemá ani nic společnýho, šteluje se s tim výkon/spotřeba. Musíš ale místo něj dát normální škrticí šroub, možná ho tam ale vlastně máš k tomu

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
30-03-2014 09:18 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)