Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CzechDave's Tank (XJ 4.0HO '94)
Autor Zpráva
MartyHQ Offline
denně s Jeepy

Připojen(a): 09-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #201
RE: CzechDave's Tank (XJ 4.0HO '94)
Přesně tak, ten ventil nic nedělá, dokud nedáš ovladač do OFF. Nic v létě nepřitápí, neochlazuje.. Je tam nahovno, vyhodit..

2005 TJU, almost stock..
1999 XJ 4.0 - in process
25-01-2016 07:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
CzechDave Offline
Amatérský jeepař

Připojen(a): 01-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #202
Tak, mám zas na dva roky pokoj PalecNahoru. STK a emise, vše bez potíží vzhledem ke stáří auta, jen slabší ručka. Vymyslel jsem si a vyrobil nový gumový závěs na výfuk úplně vzadu, prý se to na STK technikům líbilo :D. Měl jsem bobky vzhledem k tomu, jak teď jdou po starých amerikách a vůbec po autech jako takových, ale šlo to hladce.

STK jsem si nechal dělat přes AutoMT v Radotíně, měl jsem to spojené i s hloubkovou revizí plynu, přece jen už je v autě skoro šest let a chtěl jsem mít jistotu.

Ex-policejní Jeep XJ Cherokee '94, 4.0HO + automat, Benzín + LPG
*** Řídit pod vlivem omamných látek je nezákonné s jedinou výjimkou: řídit pod vlivem Jeepa. ***
03-02-2017 11:13 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
CzechDave Offline
Amatérský jeepař

Připojen(a): 01-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #203
Tak, po delší době bezproblémového života s Jeepem se objevil problém. Nezamyká volant :). Někdo možná může namítnout, že je to k prdu a že to ničemu nevadí, ale já nějak nemám rád ten pocit, že vytáhnu klíček ze zapalování a necvakne západka zámku volantu.
Zatím jsem to nějak do hloubky neštudoval... jaký to je vlastně vopruz to opravit? Co já takhle z hlavy vím, většinou tam bývají ty speciální trhací šrouby, co jdou jen zašroubovat a už ne povolit, takže vyndat ven mechanismus bude porod? Má s tím nědo tady zkušenosti?

Ex-policejní Jeep XJ Cherokee '94, 4.0HO + automat, Benzín + LPG
*** Řídit pod vlivem omamných látek je nezákonné s jedinou výjimkou: řídit pod vlivem Jeepa. ***
19-01-2018 02:08 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
MartyHQ Offline
denně s Jeepy

Připojen(a): 09-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #204
Nejdřív bych zkusil spinacku poradne prostrikat, třeba WD, jinak pak vyndat celej sloupek, rozebrat, promazat, atd

2005 TJU, almost stock..
1999 XJ 4.0 - in process
19-01-2018 03:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)