Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pak. WJ 4,7
Autor Zpráva
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #921
RE: Pak. WJ 4,7
Pak se nediv, ze jsi ujetej....

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
09-10-2015 01:50 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Bubák Offline
z Brd

Příspěvků: 2 290
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #922
Re: Pak. WJ 4,7
Já teda WJ nemám a ani nechci, ale ZJ dobrý bylo. Myslim že MartyHQ zrovna říkal, proč se začalo WJ vyrábět. Aby prodejci dílů neumřeli hlady Chehták
Pakostu už chvilku znám a vim že o auto se stará vzorně. Vim, že se mu občas něco posere, někdy to je drobnost, někdy to nasere, ale řešil toho už fakt dost. Další podstatná věc je fakt, že se ježděním oba živíme a auto vnímáme asi trochu jinak, než většina uživatelů. Několikrát jsme se shodli na tom, co nás na jeepech sere, oba poznáme například natrženej silentblok v rameni. Třeba takovej Pelany (nic proti němu Chehták) měl ramena úplně v hajzlu a nic divnýho nepozoroval Chehták
Pakostu plně chápu, jeepa bych na denní ježdění nechtěl (xj, wj, zj), proto mi číro stojí na zahradě a mám ho pro zábavu, na denní ježdění mám naftový bmw, což je teda vůz rozhodně vyšších kvalit Chehták

[Obrázky: minijeep3.jpg?ver=0]
XJ 4.0 1994, XJ 2.5TD 1996, Orvis 5.2 1996
09-10-2015 04:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)