Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jelenovo WJ 4.0
Autor Zpráva
Andrejjeep Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 195
Připojen(a): 15-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #41
RE: Jelenovo WJ 4.0
Chýba ti tam tak cca 1l oleja a v nádrži je lepšie mať aspoň pol nádrže nie zbytky.

Ináč na mojom WJ aj ked idem do rezervy tak mi to v zátačke nechcípne.

Pre spokojnosť čerpadla tam maj aspoň pol nádrže benálu, lebo časom to čerpadlo spáliš.

A.

WJ 4l 2004 - proste sériová leštenka
03-10-2014 12:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jelen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 681
Připojen(a): 24-07-2013
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #42
RE: Jelenovo WJ 4.0
Olej doleju, snad nebude mizet. Pod autem je sucho. Přiletovanej drátek jistou změnu přinesl, plyn se zapne po ohřátí nad cca 40°C, dřív se zapínal až cca po 10-15km jízdy a to už měl motor normálně provozní teplotu několik minut. Chová se celkově lépe. V brzké době nechám vyměnit olej v automatu za nový, nevím, jak dlouho tam je, ale nesmrdí a je čistej. Prvně celé auto zespodu umyju, ať vidím, jestli to někde přeci jen neteče, ale proč je tedy pod autem sucho... Depresníček A zadní brzda už je OK.
Dík za info. :-)

1999 WJ 4.0 Laredo
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03-10-2014 06:01 PM od Jelen.)
03-10-2014 06:01 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
cibusp Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 574
Připojen(a): 24-08-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #43
RE: Jelenovo WJ 4.0
Pokud máš pouze HOT, znamená to, že musíš s autem ujet cca 15-20 km, abys to prohřál, a pak měřit.. jinak rozdíl mezi HOT a COLD může bejt celou stupnici měrky, na XJ tam kde mi na HOT "začíná" stupnice, tak na COLD už mi dávno "skončila"... takže to nabyde dost.. Mrkálek
Jinak s tim benálem, jak říká Andrejko, sací koš neni úplně u dna, a pokud jedeš opravdu dýl do zatáčky, kór do tý co popisuješ, tak se to odleje Mrkálek u filcky jde krásně pozorovat přelejvání benálu, u XJ mýho to taky jde vidět, když to někde dýl držim do zatáčky, rafika začne ujíždět...

Monty 4.0 nonHO - Dynomax, manuálně automatická AW4, 32" bačkory MT, 7-8" Bastard lift, LA, relokace houpaček vzadu, nějaká zahrada, pár světýlek a vysokej sosák

Felicia pick-up 1.3 BMM - piškot

!!773010585!!
03-10-2014 06:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jelen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 681
Připojen(a): 24-07-2013
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #44
RE: Jelenovo WJ 4.0
Ujel jsem 25km a hladina se vyšplaha cca půl cm pod minimum. Takže tam něco chlejstnu a budu to dál sledovat.
Benál tam určitě šoupnu, jen mě dost překvapilo, že mi to chcíplo a musel jsem zastavit, v zatáčce to nechytlo. A to tam je něco kolem 1/8, nebo lehce pod 1/4, v zatáčce se ručička nehla, jak jsem byl zvyklý u Škodivky. S autem se zatim seznamuju, tak si nějak tak zatím sumíruju, co si můžu a nemůžu dovolit, co čekat a nečekat. U XJ mi ručička taky lehala, ale nikdy to nechcíplo v zatáčce. Tam mi kluci na americkým fóru poradili taky, ať je tam víc paliva. Pumpa se líp chladí a nenastane problém. Kor když jsem jim řekl, že jsem si koupil AIRTEX, protože jsem nic jinýho nesehnal. Jenže u WJčka počítám s většinovym provozem na LPG. Měl jsem ten problém, že než se mi připlo LPG, tak jsem byl skoro doma. Z Ruzyně v Unhošti. Dneska ráno, až pojedu z noční, tak uvidim, kdy se mi plyn připne, po tom, co jsem tam zaletoval ten drátek.

1999 WJ 4.0 Laredo
03-10-2014 07:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jelen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 681
Připojen(a): 24-07-2013
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #45
RE: Jelenovo WJ 4.0
Tak už olej nemizí. Prostě přestal. Zákeřníček A další problém, kterej je asi nejvážnější, na celym autě. Dnes jsem jel po Jižní Spojce a předjel mě kolega také ve stříbrném WJ, houknul na mě klaksonem a když jsem mu to chtěl oplatit, tak nic. Aspoň jsem bliknul. Pak jsem na semaforech potkal pěknej párek blbců, kteří čekali na zelenou, ještě zelenější, než byla. Samozřejmě tam spadla zas červená. Jak já jsem proklínal, že ten klakson netroubí. naholou

1999 WJ 4.0 Laredo
04-10-2014 05:28 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Jelen za tento příspěvek:
Piskot
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 794
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #46
RE: Jelenovo WJ 4.0
V obci se pouzivat stejne nesmi. Treba to to auto narozdilnod tebe vi Chehták
Zkus to mimo obec a kdyz nepujde, potom bych to teprv resil Mrkálek

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
04-10-2014 05:49 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 906
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #47
RE: Jelenovo WJ 4.0
jestli náhodou neměli stejnej důvod,čekat na tý zelený Mrkálek

http://www.jeepforum.cz/showthread.php?t...#pid130154

V Italii bys bez klaksonu nepřežil. Tam nás vytroubili i když sem zastavil na červenou a nebo na stopku.Nevěřícník

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
04-10-2014 05:55 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jelen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 681
Připojen(a): 24-07-2013
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #48
RE: Jelenovo WJ 4.0
Ale jo, tohle je logický, ale tamto byla úplně normální křižovatka. A nejlepší bylo, že když padla červená, frajer se rozjel.
Auto netroubí ani mimo obec, to už jsem zkoušel taky. Takže to neni feature, ale bug. Taky nejsem nějak zěsilej troubič, ale občas je to potřeba. Nejvíc mě ale štve, že mi na autě něco nefunguje. Bývá to nějaká klasická závada? - voda v klaksonu, ten zrezne a nefunguje, nebo vymačkané cosi ve volantu? Přijde mi, že když mačkám střed volantu jakkoliv, necítím žádnou odezvu jakoby od nějakýho spínače, nebo tak.

1999 WJ 4.0 Laredo
04-10-2014 06:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #49
Re: RE: Jelenovo WJ 4.0
(04-10-2014 05:28 PM)Jelen napsal(a):  Tak už olej nemizí. Prostě přestal. Zákeřníček A další problém, kterej je asi nejvážnější, na celym autě. Dnes jsem jel po Jižní Spojce a předjel mě kolega také ve stříbrném WJ, houknul na mě klaksonem a když jsem mu to chtěl oplatit, tak nic. Aspoň jsem bliknul. Pak jsem na semaforech potkal pěknej párek blbců, kteří čekali na zelenou, ještě zelenější, než byla. Samozřejmě tam spadla zas červená. Jak já jsem proklínal, že ten klakson netroubí. naholou
Takze dratek asi pomohl, kdyz uz resis jen klakson :-D
nebo jsi na PLG priletoval drat od klaksonu a ted mas na volantu tlacitko NOS :-D

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
04-10-2014 06:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #50
Re: RE: Jelenovo WJ 4.0
(04-10-2014 05:55 PM)Harley napsal(a):  jestli náhodou neměli stejnej důvod,čekat na tý zelený Mrkálek

http://www.jeepforum.cz/showthread.php?t...#pid130154

V Italii bys bez klaksonu nepřežil. Tam nás vytroubili i když sem zastavil na červenou a nebo na stopku.Nevěřícník
Ze by na zeleny chtel troubit netroubejicicm klaksonem na zeleny JKU? :-D :-D

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
04-10-2014 06:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)