Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WK chcípá na LPG
Autor Zpráva
Paczqo Offline
JFcz-Leštěnkář :-D

Příspěvků: 420
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #11
RE: WK chcípá na LPG
(13-01-2012 06:53 PM)Harley napsal(a):  Ohledně nelibosti aut co přijedou na servis LPG to docela chápu. Musí dodržovat orčitý bezp. pravidla,při práci systém překáží,komplikuje práci a naskakuje tím čas. Když budu hledat problém na elektronice motoru,tak dokud tam je systém připojenej,nestačí jen vypnutej,tak nemám jistototu,že to nezpůsobuje on. Pak ztrávíš celý dny hledáním závady a ve finále zjistíš,že vše na autě je OK ,protože si vše vyměnil a problém byl způsoben systémem LPG. Už vidím ty ksichty zákazníků,který dostanou seznam vyměněných součástek,který nebylo třeba měnit ,hodiny s tím s trávený a ono to bylo jinde.A prostě LPG způsobovalo nějakou anomálii,kterou nejde běžnýma postupama zjistit.
Nic proti LPG ale mít servis na auta,tak tam jejich vjezd taky nepovolím.

Tohle svým způsobem chápu ale naruhou stranu to lze říct jinak a neházet na LPG uplně každou závadu. každopádně jsem smířenej s tim že né vždy to půjde a taky se u každého servisu předem ptám jestli je možné u nich servisovat auto s plynem ať už je to klasika servis nebo i pneuservis.

Jeep Grand Cherokee WJ Limited 4,7 V8 r.v.2002 (Kanaďan) - !!!PRODÁNO!!!
Land Rover Discovery 3 4,4 V8
Jeep Renegade 1,4 AT Longitude - prodano
13-01-2012 07:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Danda Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 52
Připojen(a): 06-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #12
RE: WK chcípá na LPG
Přesně tak, problem neni v tom, že nas tam "nechtěj" ale ve způsobu jakym ti to davaj najevo. A to je problem. Chápu, co píše Harley, ale myslím si, že zase tolik zákazníku není, aby se k nim chovali takhle.
13-01-2012 07:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
sockguy Offline
Registered Abuser

Příspěvků: 54
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #13
RE: WK chcípá na LPG
(13-01-2012 06:37 PM)Danda napsal(a):  Bohužel s hradeckym JEEPem mam stejnou zkušenost. Vyloženě obtěžuju. Mam v autě plyn a ten do auta nepatří a když na to nemam tak si takovy auto nemam kupovat. Majitel je super, ale ten šéf srvisu je otřesnej.

presne tak, moje slova - reseni je ten plyn z toho vykuchat -Neviňátko
13-01-2012 07:58 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Milan Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 517
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #14
RE: WK chcípá na LPG
(13-01-2012 07:58 PM)sockguy napsal(a):  
(13-01-2012 06:37 PM)Danda napsal(a):  Bohužel s hradeckym JEEPem mam stejnou zkušenost. Vyloženě obtěžuju. Mam v autě plyn a ten do auta nepatří a když na to nemam tak si takovy auto nemam kupovat. Majitel je super, ale ten šéf srvisu je otřesnej.

presne tak, moje slova - reseni je ten plyn z toho vykuchat -Neviňátko
Já tam byl s mým ZJ 5,2 na diagnostice páč je mám nejblíž a po zhanění plynu a výměně názorů na LPG jsme si docela s tím pánem co dělá diagnostiku
docela kápli do noty,popovídali o Jeepech.Projel mě co jsem potřeboval a
ukázal mě i to co jsem o LPG nevěděl palivové mapy,množství LPG asi umí.
Ale při odjezdu se se mnou stejně rozloučil slovy s tím LPG mě sem už nejezdi.
13-01-2012 08:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
romo11 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 938
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #15
RE: WK chcípá na LPG
No keď majú tak veľa zákazníkov že sa k nim môžu takto chovať tak ich treba ignorovať. Potombudú radi že sa môžu pohrabať v škodovke, len aby si zarobili na suchý chlieb. Ja by som do takého servisu viac nevliezol. A preto si všetko čo sa dá bez diagnostky robím na autách sám. Váhaveček

EX: Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 quadra-drive + LPG, FM 50 delta, 2" lift + podložky 30mm
Jeep Grand Cherokee WK 5,7 V8 HEMI
13-01-2012 08:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Milan Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 517
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #16
RE: WK chcípá na LPG
(13-01-2012 08:29 PM)romo11 napsal(a):  No keď majú tak veľa zákazníkov že sa k nim môžu takto chovať tak ich treba ignorovať. Potombudú radi že sa môžu pohrabať v škodovke, len aby si zarobili na suchý chlieb. Ja by som do takého servisu viac nevliezol. A preto si všetko čo sa dá bez diagnostky robím na autách sám. Váhaveček
Mít možnost někoho s diagnostikou někde v rozumné vzdálenosti tak je to asi jasný.Tady mám nejblíž Hradec a pak Praha ale ještě je nějaký dobrý borec v polsku kousek za Broumovem,jezdí k němu Venca Dvořák vychytával mu tam nějaký špeky na WJ s čím si nevěděli v CZ rady.Až ho potkám tak ho vyzpovídám.Škoda,že je do Žiliny k Palovi tak daleko.
13-01-2012 08:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Paczqo Offline
JFcz-Leštěnkář :-D

Příspěvků: 420
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #17
RE: WK chcípá na LPG
Toho týpka v polsku zkus prosím zjistit kdo to je já hodně často jezdím do broumova i do polska takže by to pro mě byla možná varianta.

každopádně jsem rád za tu diagnostku autosnap protože si dost zjistím sám případně odmažu kontrolku když blikne kvuli nějaké prkotině a nebudu muset do jeepa.

Jeep Grand Cherokee WJ Limited 4,7 V8 r.v.2002 (Kanaďan) - !!!PRODÁNO!!!
Land Rover Discovery 3 4,4 V8
Jeep Renegade 1,4 AT Longitude - prodano
13-01-2012 10:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
hemingway Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 72
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #18
RE: WK chcípá na LPG
Nekdy v roce 2004 jsem si nechaval davat sekvencni vstrikovani na plyn (asi BRC) do Volva S90 (3l sestivalec) ve Strakonicich. Shodou okolnosti jsem se tam sesel s majitelem firmy VK program, kteri sidli v Hornich Pocernicich a mel v te dobe take Volvo. Pokecali jsme a protoze jsem mel doma nejaky manual na jeho auto, domluvili jsme se ze se za nim nekdy stavim.
Po cca 3 tydnech jsem zacal mit problemy, jak jsou tady popsane... Take jsem to resil odpojenim baterky, na chvili to pomohlo, pak znova to same.
Pak jsem se stavil ve VK programu a postezoval jsem si co mi to dela. Pan majitel, bohuzel si nevzpomenu jak se jmenuje, mi nabidl reseni, ktere by melo pomoci i v tomto vlaknu:
Existuje "krabicka" (bylo to myslim Tartarini), ktera pri prepnuti na plyn, posila upravene signaly na RJ motoru a tim padem se pri provozu na plyn nerozsteluje RJ motoru na benzin.
Jak mi bylo vysvetleno, ze zacatku je vse ok, pak se zacina rozstelovavat RJ motoru, po prepnuti se pohnou udaje i v RJ plynu a porad dokola az to pak nejede vubec.. resp. na benzin blbe a na plyn to dela ruzne brikule.

Instalace stala asi 1500,-, nasledovalo jemne doladeni a od te doby jsem s provozem nemel zadne problemy.

Kontakt na VK program:
http://www.vk-program.cz/o-firme.html
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-01-2012 01:19 PM od hemingway.)
14-01-2012 01:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Danda Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 52
Připojen(a): 06-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #19
RE: WK chcípá na LPG
To Hemingway: Tak si myslím, že to je. Že se to pořád dokola rozeštelovává. ŘJ plynu rozeštelovává ŘJ benzínu a tak pořád dokola. Zkusím se v těch Strakonicích na to zeptat. Nechce se mi do toho (zatím) zatahovat někoho dalšího. Když to nevyřeší, tak využuju tvůj kontakt. Díky.
14-01-2012 02:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #20
RE: WK chcípá na LPG
Ta rozestelovavaci smycka je asi mozna. Pak se ale jedna o problem kazdehp chytreho bozu a me pripada dovny ze by nekery plynari, zvlast ve strakonicich, nevedeli ze je to ceka a nedavali do zAkladni sady ten popisovany kpmponent od tatariny ci nejaky jiny nebo to dokonce nebylo soucasti lpg systemu...

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
14-01-2012 03:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)