Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přepínání na benzín
Autor Zpráva
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #21
RE: Přepínání na benzín
Tak jsem zvolil tu Prahu, zitra jde muj zmrd na lekarskou prohlidku tak jsem uz ted zvedav, kde jsem se nechal zase ojebat.

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
25-02-2015 09:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jacob Curtis Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 42
Připojen(a): 20-08-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #22
RE: Přepínání na benzín
Dej pak vědět co s tím bylo, mě to dělá teď uplně to stejný.. Stačí trochu sešlápnout a zablikáto jako když dojde plyn. Dříve se mi to taky přepínalo na benzín, ale jen když jsem fakt sešlápnul pedál rychle až na podlahu, ale po pár vteřinách se přeplo zpět na LPG, tak jsme to neřešil.. Ted je to fakt na prd. musím podržet čudlík, vypnout plyn a znovu zapnout a naskočí hned... pak někde trochu více sešlápneš / předjíždějí a můžeš restartovat znova :-/ taky s tím musím někam zajet...
26-02-2015 11:58 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #23
RE: Přepínání na benzín
Tak první věc, kterou mi pán řekl, že je tam reduktor, který by tam být určitě nemusel :o)). Říkal, že zatím pošteluje tu chudou směs, kterou mi to hlásí a pak k němu zajedu na repas lpg vstřiků, které za sebou mají 60 000 km. No, uvidím, až tam přijedu.

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
26-02-2015 12:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)